Końska rewia mody cz. VII (2013)

Wygląda jak satynowana 🙂 świetne są!
wątek zamknięty
Mi też się baaardzo podobają... mam nadzieje że będą się dobrze spisywać pod siodłem hehe  👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2013 19:32
Cobrinha, wyglądają świetnie, oby tak samo się spisały pod siodłem 🙂
wątek zamknięty
Cobrinha wow! No szałowo  💘
No to ja wysłałam kolejną wiadomość do Krysiex bo czekam 3 msc i troche  🙄
wątek zamknięty
ma nadal james problemy z komputerem więc posilkuje sie komórka 🙂
wątek zamknięty
Cobrinha, śliczne!
wątek zamknięty
Cobrinha ukradłabym Ci je normalnie, cudowne !  😍
wątek zamknięty
doradźcie : wymienić NICI olive na navy z navy/burgundy/bronze ? Na rudą kobyłkę 🙂 mam nawet granatowe owije ,derkę i uszy , ale nie wiem czy nie będzie ciężej sprzedać navy.
anai - fajnie 😉
protoniasta - cudeńka , ukradłabym  💘
Cobrinha - śliczne 
wątek zamknięty
Cobrinha, Są prześliczne 💘
Karino1998, Ja na twoim miejscu zostawiłabym olive, a uzbierała pieniądze na navy. 😉 Wymiana czaprak za czaprak Ci się nie opłaca. A patrząc bardziej w przyszłość (choć żdną wróżką nie jestem :lol🙂szybciej znajdziesz kupca na nici olive niż na zwyklego cottona navy ...i co ważniejsze niciaka wystawisz za wyższą kwotę. 
Inna sprawa jeśli byłaby to wymiana z dopłatą 😉
Ale ja lubię kasztany w takich zieleniach, więc może dlatego navy do mnie nie przemawia 😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 lipca 2013 06:36
lizzy lightblue najbardziej mi się podoba 😀 green też niczego sobie, z zielonymi owijkami byłoby super  😉

protoniasta marzipan nugat i burgund 😍 oddaaaaaj!

anai podoba mi się 🙂 fajne zestawienie kolorów!

Cobrinha obłędne!


Brać na młodą szarą łezkę z wiosennej kolekcji (do brązowego sprzętu)? czy może bez sensu...  :kwiatek:

Granat wezmę na 100 procent, zastanawiam się czy brać coś jeszcze 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 lipca 2013 07:14
dzięki dziewcznyny! ja jestem zakochana w tym ecru Caballa 🙂 jest w ściślej 5ce 🙂

tu mam brillata grey melange ( nie pamiętam czy wrzucałam) z tej kolekcji.


wątek zamknięty
protoniasta sama nie wiem co mam zrobić 😵 jest jeszcze opcja sprzedaży niciaka i kupno jakiegoś caballa. Za dużo szmat , za mało pieniędzy  😁
maison według mnie nie :P
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
10 lipca 2013 09:29
Karino1998, najlepiej zrobisz jak faktycznie sprzedasz niciaka i kupisz jarpola albo caballa - te się chociaż nie szmacą i zawsze są piękne 😉
wątek zamknięty
harja, Karino1998, maison, dzięki, mi się też to połączenie podoba!

maison, odpuść sobie siwy, ale granat weź! Mimo sporej zniżki na eskadrona,  nic z tej kolekcji nie robi na mnie efektu wow. Gdyby w NG był cotton niebieski (taki, jak owijki), to bym wzięła.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 lipca 2013 10:17
Skorzystałam dzisiaj ze zniżki w equishopie i leci do mnie cotton green, kantar green i uwiąz. Dawno nic nie kupowałam  😉 Niestety nie było już owijek  🙁 Będę musiała dobrać z innej firmy
wątek zamknięty
Ma ktoś realne fotki czapraka Cavallino Marino kolor beż?
dokladnie ten:
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=90284.msg1823150#msg1823150 date=1373447853]
Skorzystałam dzisiaj ze zniżki w equishopie i leci do mnie cotton green, kantar green i uwiąz. Dawno nic nie kupowałam  😉 Niestety nie było już owijek  🙁 Będę musiała dobrać z innej firmy
[/quote]
Ja też mam ten green i owijek też niestety nie bylo, ale tego samego dnia przyszedł do mnie rownież inny zielony - cassandra hkm. Czapraki nie różnią się wiele, więc może owijki z HKM będą pasowały i do eskadronowego o np te:
lub te:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 lipca 2013 10:37
martrix dzięki  :kwiatek: Wpadnę do sklepu z czaprakiem jak juz przyjdzie i będę dobierać  😉
wątek zamknięty
wie ktoś gdzie dostanę granatowe uszka w jakieś normalnej cenie z bordowym sznureczkiem? ew.całe granatowe , byle ładne ...
wątek zamknięty
Cobrinha, cudeńka! Ja czekam też na swojego Krysiexa, od maja 😉

maison, szary sobie odpuść, osobiście mi się on zupełnie nie podoba, ale granat zdecydowanie!

Dziewczyny, brać na Pielgrzyma granat z nowej kolekcji czy sobie odpuścić? Przecena w equi kusi, a nie wiem czy jest sens kupować coś na siłę, bo się trochę podoba.
wątek zamknięty
Dziękuję wszystkim... nie mogę się doczekać aż wrócę i przetestuję... ja jakoś od lutego-marca 😉
wątek zamknięty
Nakręcona Waszymi pozytywnymi opiniami na temat caballa postanowiłam zamówić. I jestem pod wrażeniem jakości wykonania i materiałów. Rude w caballowym imperialu, kolor ecru, lamówka czekolada, sznur krem/czekolada..

wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 lipca 2013 14:39
Dzięki dziewczyny!  🙂
To skoro zaoszczędziłam (  😁 ) prawie 80 zł to mogę pozwolić sobie na brillanta.
Tylko teraz jeszcze raz proszę o pomoc.
Stawiać bardziej na "jakość" i brać cottona SR (moja berry trzyma rok i nic jej nie jest) czy wpakować się znowu w brillanta ale żeby ładnie wyglądało?  :kwiatek:
wątek zamknięty
gabb. Bardzo mi się podoba ten czaprak na Twoim koniu.
brzezinka   😜 CUDO 🙂 Idealne kolory 🙂
wątek zamknięty
brzezinka cudnie  💘
maison staw na jakość i wygląd i kup Caballa 😉
gabb. jeśli masz już jakiś granat to nie bierz ;P
wątek zamknięty
brzezinka, Caball jest nie do zajechania 🙂 ja cioram teraz tylko dwa caballe na zmianę (a w domu kupa innych szmat 😉), ciągle wyglądają jak nówki i są nadal puchate!
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 lipca 2013 21:27
kurcze Caball nie wiem czemu nie uśmiecha się do mnie 🙁
ostatecznie łezka granat z czerwono białym sznurkiem ale ta eskadronowa łezka bardziej za mną chodzi, szczególnie, że znacznie tańsza..
To może rzeczywiście wezmę tylko czerwony polo-pad a kiedyś uzbieram więcej a nie będę pożyczyć i wezmę Caballa 😉
I może w końcu się przekonam  🤬
wątek zamknięty
Dziewczyny, potrzebuję na szybko info- jak długo trwa realizacja zamówienia z wysyłką w Caballu?
zwykły pad, żadne indywidualne totalne wymysły  🙂
Pytam Was gdyż potrzebuję pilnie odpowiedzi w ciągu godziny  :kwiatek:
wątek zamknięty
Sea to zależy jaka aktualnie jest liczba zamówień
wątek zamknięty
Eh tak myślałam, napisałam do Caball na FB. Jakby udało się sprawę wykonać przez 2 tyg to by było cudownie (bo na stronie podają do 20 dni)
Dziękuję, Sivens
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.