Końska rewia mody cz. VII (2013)

Dla mnie to letnia zieleń eskadrona była bardzo,bardzo nieładna-ale to dlatego,że lubię raczej stonowane rzeczy-brązy,kremy.Dlatego też zielony zimowego ES jest dla mnie paskudny.Chyba pozostanie mi kupno czegoś granatowego...
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
22 lipca 2013 17:10
wiecie co... zmieniłam zdanie  😍

z brązowym sprzętem jest jeszcze lepiej  😜

wątek zamknięty
maison, a nie mówiłam? Cudnie, tak jak kiedyś nie cierpiałam czerwieni ani zieleni na koniach (z czasów, gdy  czaprak dostępne były tylko w kolorach biel, czerwień, zieleń i granat 😉), tak czerwienie teraz uwielbiam  😍 U Was rewelacja!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 lipca 2013 19:24
Niefajna ta nowa kolekcja ESa... czemu wszystkie firmy muszą powielać swoje kolory? Gdzie piękne, głębokie fiolety, piaskowe beże, intensywne niebieskości? 😵
wątek zamknięty
A ja tam się cieszę, że nic mi się z niej nie podoba  😁
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
22 lipca 2013 21:06
juliadna obad szczeny  😜
maison łaaadnie 🙂

a ja mam dzisiejszego Dixielanda w ESie sesam-peacock i owijach Eskadrona beige 😉
wątek zamknięty
juliadna, totalnie przecudowne zjawisko w tej czekoladzie, mnie powala!
wątek zamknięty
sacramentia - mega fajny komplet !
maison - kocham tą czerwień  💘
wątek zamknięty
szybka pogladowa przymiarka derki w romby eskadronowej,  na złym koniu po wizycie weta 😁 😁

wątek zamknięty
karusioowa,  dla mnie bezszał. Wygląda jak cerata na stole. IMO wyglądałaby ta derka lepiej na gniadym, ale nadal bez szału.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lipca 2013 21:41
a ja czekam na mojego "alinkowego" Jarpola niespodzianke i już nie moge sie doczekac 😜
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lipca 2013 12:03
karusioowa cerata, nie cerata mi się bardzo podoba  🙂

czy różowy cotton z next generation z obecnej jest jak berry z poprzedniej kolekcji?  👀
wątek zamknięty
My w komplecie nici fuksja i srokaty w padzie 😉
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
23 lipca 2013 13:32
maison, bardzo ładnie i jeszcze jak jeździec jest fajnie ubrany pod kolor. 🙂
sacramentia, pięknie, ten ES jest idealny dla gniadych.
szachowa, czaprak fajny, ale jaki boski srokacz! 💘

Mnie też nowa kolekcja ES'a nie porywa, oby eskadron nici był ciekawszy.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata berry i magenta to ten sam odcień różowego. W berry lamówka jest czekoladowa, magenta ma lamówkę z dużą ilością bieli, przy czym czapraki next generation są zdecydowanie lepszej jakości.
wątek zamknięty
maison - świetnie to wygląda! i masz piękną polówkę 🙂
sacramentia - piękny ten ES, ciekawa jestem jakby wyglądał do niebieskich owijek  👀
karusioowa - troche pstrokato ale ok 🙂
szachowa - uroczo 😉

Wrzucam Siwka w Eskadronie toffee + owijki Horze
wątek zamknięty
Wyprzedaży w Equishopie ciąg dalszy, leci do mnie magentowa łezka  😜.

A podobno nie jeżdżę już konno  😵.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lipca 2013 20:51
Precelek dzięki za info  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pan Mirek powiększył swoją szafę o 3 ESy ostatnio - wszystkie dorwane w miłych cenach  😁 Zakochałam się, są bardzo fajne 😉 dwa excellenty - szary, oraz rozetkowy niebieski, oraz model opisany jako super shiny (??) w kolorze czekoladowym. Może mi ktoś pomóc w rozszyfrowaniu co to jest za czaprak?

Super shiny? foto z ogłoszenia:
[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR46Fj-_5sT4141Ngv_UxoiGAQQkJR9dHZCXKkAPNKKdGbiwY_t[/img]

Foto z google, lepiej widać kolory:



Oraz podglądowa fota Pamsa w ES Excellent Grey Melange?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lipca 2013 22:37
śliczny ten shiny! Chce fotke na Pamsie  😍
wątek zamknięty
caball karmel/atrament na rudziku:

wątek zamknięty
Karmel obłędny, na kasztanach najlepiej  😍
Czy mogę prosić dobre duszyczki o pomoc ? Chodzi o zestawienie kolorystyczne wstawianego wcześniej padu-tego z pasem. Ja osobiście lubuje się w zieleniach, beżach, brązach-a gusta różne. Mogłybyście podsunąć inne zestawienia ? Muszę się zdecydować na kolory, a wszystkim nie dogodzę opierając się na własnym guście  :kwiatek:
wątek zamknięty
chili2 Super!!Udało Ci się upolować jakieś owijki pod kolor?

wątek zamknięty
ladydill jako że nie jestem wielką fanką owijek to szczerze nawet nie szukałam, ale mam wizję że jak najdzie mnie na owijki to założę granatowe z białymi podkładkami - powinno to dobrze pasować do lamówki.
wątek zamknięty
equi.dream ja kocham połączenie śliwki z szarym i brązu z błękitem, ale jak to pad od Ciebie, to czemu w sumie nie masz używać swoich kolorów ? 😉
Nirv super shiny cudny 😍
wątek zamknięty
equi dream będziesz takie sprzedawać u siebie w sklepie? Biele, granaty, beże są dość uniwersalne, ale też uważam, że możesz bazować na swojej kolorystyce, będzie charakterystycznie. 🙂
wątek zamknięty
Nie tyle sprzedawać- będą to "podarki" dla stałych klientów 😉 Co do kolorystyki chcę bazować na swojej, ale jednak ma się podobać użytkownikom głównie. Wielbiciel fioletów nie będzie miał radochy z zielonego padu. Przypominam wzór:
wątek zamknięty
Kłóciłabym się. Choć zieleń to nie moja bajka ten wzór bardzo mi się podoba. Ja postawiłabym właśnie na swoją kolorystykę, tak, żeby było rozpoznawalnie, albo zostawiła ten beż i ew. zamieniła pasek zieleni na jakieś 2 inne kolory, żeby był jakiś wybór, każdemu z osobna nie dogodzisz, musiałabyś zrobić wszystkie możliwe kombinacje 😉
wątek zamknięty
Cenna uwaga 😉 Pierwszą turę zrobię z kolorystyce sklepu i zobaczymy, pewnie macie rację 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lipca 2013 09:05
chilli, piękny ten Caball 🙂

equi.dream, ja popieram keirasharę, zostaw beżowy jako główny kolor, a sam pasek i lamówkę zrób w 2-4 wersjach - np. zielony, niebieski/granat, fiolet, czerwień 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.