Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Ostatnio była w Go Sporcie w  Katowicach mega wyprzedaże!
Kupiłam kantar z futerkami na nachrapniku potylicy i na kościach policzkowych za szalone 10 ZŁ!
widziałam też ochranaicze z z naturalnym futrem <3
Kupiłam też wiatrówkę z elta za 50 zł siatkę na siano za 5 zł więc szalona ja :>
Były fajne wędzidła z busse oliwkowe z łącznikiem kulką tą obrotową za 30 zł przecenione z 200 zł !
Były fajne bryczesy z pełnym lejem za 130 zł:>
i dużo preparatów z hippiki 🙂 jakieś szczotki był tanie, ochranaicze transportowe, pady, kamizelki , baty sztyblety czapsy i rękawiczki 🙂
Ogólnie za 81 zł kupiłam kurtkę kantar 3 szczotki 2 paczki gumeczek do grzywy i podkolanówki 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
26 lipca 2013 22:13
Kaszmirowa JA się wybieram w weekend do Janek prawdopodobnie.
Jeśli będziesz wcześniej, to daj znać czy się opłaca  👀


Jest to samo co na Ursynowie. Wędzidła, czapraki, kantary, bryczesy, ochraniacze z futrem. Wszystko w tych samych cenach, tylko jest więcej towaru. Byłam dzisiaj w obu go-sportach, myślę że zdecydowanie lepiej jechać do Janek.
Vicke, ja jeśli będę to w poniedziałek 😉
any, wiem, wiem, niestety ten dział był słabo zaopatrzony, więc pewnie było niewielu klientów.

Ekwadorka, jakby w Aldi było jeszcze coś dla konia to dawaj znać 🙂.
W Katowicach w Go sporcie już nic nie ma 🙁 może jeszcze wędzidła i siatki na siano oraz ciuchy...

wzięłam ostatnie gumeczki, szczotki za szalone 1,90 czy 0,90 😉
W Katowicach w Go sporcie już nic nie ma 🙁 może jeszcze wędzidła i siatki na siano oraz ciuchy...

wzięłam ostatnie gumeczki, szczotki za szalone 1,90 czy 0,90 😉


a kiedy byłaś ?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
27 lipca 2013 13:11
Gniadata   my own true love
27 lipca 2013 13:14
bajaderka-zorro bylo juz o tym 2 strony temu
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
27 lipca 2013 13:40
bajaderka-zorro bylo juz o tym 2 strony temu


sorka, nieopatrznie ominęłam tą stronę  :kwiatek:
PATRYCJA10822 - w środę 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
28 lipca 2013 00:11
W Biedronce są kosze/wiadra gumowe idealne na owies za 20 zł 🙂[url=http://gazetki.biedronka.pl/g109,letnie_porzadki.html#/Letnie%20porz%C4%85dki/22] gazetka strona 22/23[/url]
Dworcika   Fantasmagoria
28 lipca 2013 07:46
A w bydgoskim jest dział jeździecki? 😁
Opcjonalnie gdański.

I czy wiadomo jak długo może ta wyprzedaż wytrzymać?
Dworcika, w bydgoskim go sporcie niestety nie ma. Nie wiem jak w gdańskim
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
28 lipca 2013 09:05
a u mnie w biedronce nie było gumowych wiader tylko takie zwykłe plastikowe wiadra i miski po 3.49  😕
A ktoś wie jak w Krakowie? Jest coś fajnego w go sporcie na wyprz?
Alaska,  w Krakowie nie ma w GS działu jeździeckiego. Zlikwidowali go już jakiś czas temu.
slw95   żyj i pozwól trwać
28 lipca 2013 18:19
Budlejowe_love, wydaje mi się, że mogli je wykładać tylko w tych większych-koło mnie jest Biedronka, ale taka mała i tam też nie było
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
28 lipca 2013 22:18
i weź i idź szukaj większej biedry  😕 no trudno może jeszcze je dopadnę 😀
Alaska,  w Krakowie nie ma w GS działu jeździeckiego. Zlikwidowali go już jakiś czas temu.



Aaa to ja chyba byłam tam ostatnio jak go likwidowali i nie było nic ciekawego dla mnie.
Sio   nowe wcielenie marchewki
29 lipca 2013 09:44
Szkoda,że w Łodzi nie ma jeździeckiego w Go Sporcie 🙁
Czy ktoś się orientuje, w której krakowskiej biedronce można jeszcze dostać te gumowe wiadra?
Dziewczyny jeśli nie znajdzeice już w biedronce to ja kupowałam takie w Jysku po 20 zł z hakiem. Moje wydają się być większe (jak chcecie wrzuce zdjęcia) a za 15 zł (albo 10 zł już nie pamiętam) kupowałam trochę mniejsze też "gumowe" wchodzą tam prawie dwa 10l wiadra wody.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
29 lipca 2013 13:34
Też polecam  jyskowe wiadra : http://www.jysk.pl/750/232/1933860/a/catalog
Właśnie w te których link wstawiła cranberry wchodzą mi prawie dwa 10 l wiadra . Tutaj te "biedronkowe" http://www.jysk.pl/750/232/3930900/a/catalog
W biedronce są też duże skrzynki, idealne na szczotki 🙂 Za 40, albo 60 zł.
Alex ja widziałam w mojej jeszcze kilka dni temu i było ich kilka( nawet kolor można było wybrać 😉. Kusiły mnie mocno, ale już mam tyle wiaderek, że nie wiem czy znalazłabym zastosowanie. 😀  Dziś nie zwróciłam uwagi, bo zajęłam się trampkami  😍
Trampki z biedry to najlepsze jakie w życiu miałam i najdłużej wytrzymały, a jednocześnie tanie. Ubolewałam na początku sezonu, że muszę poprzednie wyrzucić, bo już takie nie wyjściowe, a tu proszę jak na zawołanie i ten kolor.  💘
Alaska dzięki za info, jutro w takim razie wsiadam na rower i jadę do Twojej biedry na zakupy, bo u mnie trampki tylko w małych rozmiarach, a się przydadzą (wiadro może przy okazji też zakupię :P)
A ja dziś zakupiłam sobie w biedronce bordowe trampki  😂  Chciałam czarne albo granatowe, ale zostały same duże rozmiary....
Orientujecie się jak z gdańskim go sportem? wiem, ze dział jeździecki był, ale nie wiem czy nie zlikwidowali? 🙂
jaskierkowaW c.h Osowa w go sporcie nadal jest dział jeździecki. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się