Howrse gra :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2013 14:29
A ja nie mogę kliknąć 🤔
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 sierpnia 2013 14:29
Kliknęłabym z przyjemnością, ale na tę chwilę nie mam u Ciebie przycisku  🤔 I to jest dziwne - na fbl też u jednych osób mi się pojawia, a u innych nie - może jest jakiś limit dzienny sprzętu, który można otrzymać, albo coś??  😕

http://www.howrse.pl/operation/parade/public?joueur=3136815&cle=3bcd296c9b50db29f3e97acd0d422594
ja też u was nie mam przycisku 🙁 zobaczymy jutro, może faktycznie jest limit do trzech tylko.
Gniadata   my own true love
22 sierpnia 2013 14:33
wydaje mi sie ze mozna z jednego komputera kliknąć raz w ogóle - jak wczoraj kliknęłam, ytak do dzisiaj brak jakichkolwiek przycisków...
ja u siebie trzy razy kliknęłam z tego samego komputera. pójdę do taty, może u niego zadziała 😁 edit. aaa, że raz można trzy razy i koniec? to może tak.

teraz to mi dodatkowo nie pokazuje, że są nowe odpowiedzi w tym wątku 😵
A ja kliknęłam wczoraj dwa razy na swoim, a dziś nie mogę wcale :/ A niby limitu nie wykorzystałam...
http://www.howrse.pl/operation/parade/public?joueur=1993329&cle=2cb8a622396131b5df3d7100c523bc88
Ja u was też nie mam przycisków a kliknęłam tylko 2 razy - dzisiaj calore i wczoraj koleżance  🤔
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 sierpnia 2013 15:04
A ja w sumie kliknęłam z 5-6 tylko dzisiaj, z jednego komputera - 3 swoje i ze dwa-trzy z fb.

w historii widzę tylko 3 moje kliknięcia 🤔 idę do taty sprawdzić na drugim kompie, może coś się wyjaśni.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 sierpnia 2013 15:08
A może to kwestia adresu IP?
może, od taty też nikomu nie mogłam kliknąć. zobaczymy jutro 😉
Można tylko 10 kliknięć na całą promocję!
Więc i ja poproszę :
http://www.howrse.pl/operation/parade/public?joueur=331358&cle=74cc55be5b28fcb6f93816ed4af12615
Niestety u was nie było przycisków  🙁
jak ślicznie się zbierają 🙂

Diament
x 165
Cierp1enie, wow niezła liczba, od boskich? 😀
Chcę komuś poklikać, ale nie widzę przycisków 🤔. Wysłałam kilku osobom z końca listy zaproszenia, bo widzę że lista się rozrasta  🙂
mi nie działa 🙁 może z klikaniem komuś jest tak samo jak z klikaniem nam - tylko 3 razy możemy sobie kliknąć? czytaj sobie 😁
calore, pewnie tak i możliwe że każdy z linków działa tylko raz 😉
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
22 sierpnia 2013 22:23
A jaki link dajecie bo za bardzo nie wiem co wkleić... 🙇
kurde, koleżanka mi kliknęła i nic nie dostałam. chyba jednak max 3 dziennie :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2013 22:41
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
22 sierpnia 2013 22:48
Kermitek, kliknęłam i jesteś pierwszą osobą,której kliknęłam ale co ty kopiujesz? 🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2013 22:51
Howrsowa dzięki 😉 Na stronie parady, tam gdzie są wystawione konie możesz kliknąć na "bonusy"- Facebooka, email i VIP. Jak klikniesz na facebooka to przekieruje Cię tam i udostępnisz informację o promocji na tablicy. Potem musisz kliknąć na to Twoje udostępnienie na tablicy i przekieruje Cię na taką stronę jak powyżej 😉 Tylko w momencie klikania na udostępnienie musisz być wylogowana z howrse, bo przekieruje Cię po prostu na Twoją stronę główną.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
22 sierpnia 2013 23:04
Błąd !!!!!! Nie musisz być wylogowana bo ja kliknęłam tobie jak byłam zalogowana



🏇 WIEM O CO KAMAN Z TĄ PROMOCJĄ 🏇
I właśnie mam zamiar wytłumaczyć JAK KROWIE NA ROWIE o co chodzi z tym klikaniem, meilem, zalogowaniem i bóg wie czym jeszcze...
Otóż codziennie możesz kliknąć 3 razy z jednego meila na jedną domenę czyli naprzykład z meila kowalska.a@onet.pl moge wysłać sprzęt 3 razy na INT, 3 razy na DE, 3 razy na PL itd...
Jeśli wyślesz  meila do osoby, której posiadasz meila otrzyma ona taką informację;


Witaj,

Gracz (osoba, która wysłała Ci meila) hoduje konie w świecie Howrse i potrzebuje Twojej pomocy, aby odpowiednio je wyposażyć!

Zaoferuj mu wyposażenie

Do zobaczenia wkrótce na Howrse! Zespół gry


Wtedy musi taka osoba kliknąć Zaoferuj mu wyposażenie i gotowe.
wtedy pokaże się tejże osobie strona howrse na której jest napisane

(osoba, która wysłała ci emaila)potrzebuje pomocy...
Każdego dnia jeden z wielbicieli pożyczy Ci konia na 5 dni.
Wyposaż go w najrzadszy ekwipunek jaki możesz znaleźć i przedstaw go do oceny jury: Pani Majowskiej i Pani Lowshen. Zdobędziesz punkty i będziesz mógł wymienić je na nagrody!

I jeśli dany gracz nie ma limitu (jeszcze nie dopracowałam) pohawi się pod tym tekstem zielony przycisk (zabij mnie bo se nie przypomne co na nim było napisane 🤔wirek🙂

osoba nie musi mieć konta a jeśli jest zalogowana nie przeszkodzi to w naszej transakcji 😂

Wrazie pytań - PISAĆ

Dotarłam do końca mej wypowiedzi 😅 😅!!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2013 23:11
Ła, dostałam 8 przedmiotów z facebooka! 😜
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
22 sierpnia 2013 23:16
Pani Majowska (członek jury)
21
Pani Lowshen (członek jury)
7
Bonus za udział
11
Bonus z Facebooka
12
Bonus VIP
16
WYNIK: 67 punktów

CzarownicaSa, jak się nazywasz na fb to się powymieniamy sprzętem...
i daj email

Gratulacje dla Baśka!
Pani Majowska (członek jury)
8
Pani Lowshen (członek jury)
18
Bonus za udział
10
Bonus z Facebooka
11
WYNIK: 47 punktów


Już na dwóch  kontach mam siodło dla bursztyna 😅 😅
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 sierpnia 2013 23:34
Szukaj Sary Adamczyk.
Email: sara.adamczyk.1990@gmail.com 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się