Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Wracam z tchibo i powiem tak. Bryczesy jak dla mnie: nawet fajnie uszyte, ale słaby materiał (zwłaszcza leje), dobre jak ktoś jeździ baaardzo okazjonalnie. Sprzęt do czyszczenia też mnie specjalnie nie zachwycił. Kupiłam za to kurtkę, bo wydaje się porządna, jest dobrze uszyta i fajnie leży 🙂
Dramka już były kilka dni temu. Teraz trzeba szukać jeśli gdzieś pozostawały, nie wszędzie jeszcze są.
czy aktualnie jest gdzieś jakaś promocja, lub po prostu tanie podkolanówki? najchętniej w 2pakach 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2013 21:17
Horze są chyba najtańsze, granice 16zł.
Ja Horze nie polecam, szybko się powycierały i podziurawiły.
Gniadata   my own true love
06 sierpnia 2013 21:39
a ja z kolei horze (bodajże) kocham strasznie, ciuram i ciuram, no dziury się robiły jak jeździłam bez sztylp (sztylpów? łotewer) ale to raczej normalne
Od kiedy są te koszulki?

Przynajmniej od połowy zeszłego tygodnia, jak nie dłużej. Od wczoraj obowiązuje już inna oferta, więc wszędzie będą raczej ostatnie sztuki (albo pustki...).
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2013 22:31
kaszmirowa, serio? Moje żyją już nie wiem ile i nie dzieje im się nic. Bardzo wygodne, dosyć cienkie.
W NETTO jest maść rozgrzewająca końska za wielką puchę 10 zł . może komuś się przyda dla konia lub siebie  😉 
Jade dzisiaj po opaskę na kolano (przyda się na sezon narciarski)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 sierpnia 2013 09:04
W Lidlu od 29 sierpnia softshelle podszyte polarem, damski/ męski za 59, dla dzieciaków (rozm. 110-164) za 49. Będą też biustonosze sportowe po 24,99 i "funkcyjne" koszulki polo (proste, bez nadruków, zielone i niebieskie, rozm. M-XL)
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
23 sierpnia 2013 09:19
W Reserved na dziale dziecięcym są dwie bluzki z długim rękawem z końskim motywem - łeb konia na klatce piersiowej :-)
I bluzeczka a'la baskinka z materiału w koniki.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2013 10:32
Misskiedis, dzięki za info. Wprawdzie koński już mam, ale potrzebuję coś na rower. Koniecznie. )
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2013 11:12
Misskiedis fajnie, że npisałaś  :kwiatek: Zielony softshell i zielone polo muszą być moje  🙂
W biedronce są fajne krótkie kaloszki ( co prawda mają straszną " traktorowiastą" podeszwę ale do stajni mogą się przydać - szczególnie za taką cenę).
Za 31 zł:
http://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/
W jakiej cenie będą polówki ? tak jak ostatnio-19,99 czy innej? 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2013 17:46
Szkoda tylko, że te polówki w rozmiarach M - XL... 🙄 Ale kurtka będzie moja 🏇
Dziękuję  :kwiatek:
a no...szkoda-ja zobaczę,może M-ka nie będzie ekstra duża.
Bo to męskie polówki 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2013 17:54
z tego wszystkiego nawet nie zwróciłam uwagi, że polówki są w rozmiarze od M 🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
24 sierpnia 2013 10:23
Jakie ładne te softshelle się wydają, dobrze, że mam Lidla centralnie pod nosem, mogę spokojnie stoczyć poranną bitwę ze wszystkimi babciami. 🙂
emptyline, no, no, bo pewnie to te babcie po te kurtki pobiegną...
ushia   It's a kind o'magic
24 sierpnia 2013 13:56
a nie wiecie jak z jakoscia butow lidlowego crivita?
bo te trekkingowe co od czwartku beda mi sie podobaja 😉

dworcika - nie doceniasz mocy babci-marketowki!
emptyline, no, no, bo pewnie to te babcie po te kurtki pobiegną...

A żebyś się nie zdziwiła! 🙂 Babcie nawet i o buty z Adidasa,Nike etc. się kłóciły i inne bzdety,z tego co piszą dziewczyny na forum to nie tylko u mnie w mieście a praktycznie w całej PL  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 sierpnia 2013 14:25
Bo nie ważne co- ważne, że PROMOCJA albo PROMOCYJNA CENA 😎 A, jak wiadomo, emeryturki kiepskie, więc z promocji trza korzystać! 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
24 sierpnia 2013 14:45
Dworcika, ostatnio softshelle zostały u mnie wykupione właśnie przez babcie. Nie dziwie się, cena dobra, kurtka przydatna. 🙂
Nie śledziłam toku wydarzeń w bitwie o promocję, ale w tych kurtkach widuję w okolicy samych raczej młodych ludzi. No chyba, że babcie na zlecenie kupowały 😁
Dworcika, moja siostra zawsze zleca zakupy w lidlu swojej teściowej w Wejherowie,  bo u nas już przed otwarciem lidla jest kolejka jak za PRLu, tak więc Twoja teoria jest bardzo prawdopodobna 😉 Byłabym szczęśliwa,  gdyby udało mi się kupić niebieski softshell dla siebie i jakiś dla córci, ale wątpię,  że mi się uda.
W mojej okolicy to jakieś słabe babcie są, bo u nas pełno wszystkiego przez cały okres trwania danej gazetki i w Lidlu i w Biedronce 😀.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się