Howrse gra :)

szukam karego z plamkami ma ktoś?
Zgłupiałam całkiem, czy jest jakiś limit wieku dawania koniowi OM? Mam kobyłkę 33 lata, bez KF, chciałam jej dać OM i nie mogę, a mam zadanie doprowadzić konia do 40 roku życia, na com. mam mało kasy i nie uśmiecha mi się kupować konia z OM po 30 roku życia. 
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2013 17:11
Watrusia niestety koniom można dać OM tylko do 30 r.ż. :/ W dodatku konie z KF automatycznie po 30-tych urodzinach tracą OM, ale jeśli nie mają KF to możesz reperować im zdrowie Czarną Orchideą i OM cały czas działa 🙂
CzarownicaSa,  dzięki, z tym KF to wiadomo, ale z tym że można dawać tylko do 30 roku życia to nie wiedziałam, bo jeszcze nigdy nie dawałam takim starym koniom OM. No trudno, trzeba kupić kunia.  🤔 Dobrze że na Pl. nie mam takiego problemu.
Cierp1enie,  a możesz napisać jakie są te uzupełnienia w maszynie boskiej? Na com. mam słabiutkie konto a produkuję się w tej promocji  że hej 🙂, więc szkoda by było odpaść na samym końcu. Aha, a muszą urodzić się bliźniaki rożki?

Ups.... post pod postem mi się napisał 🤔
ja nie Cierp1enie, ale odpowiem 😉 nie, nie muszą być rożki, my tylko wykorzystujemy okazję 😉

tak się uzupełnia maszynę :

Użyj 1 punktu dorastania (najwyżej, co 4 godzin)
+3

Jedź na przejażdżkę po plaży z 5 końmi (najwyżej, co 6 godzin)
+3

Odbierz koniowi Promień Heliosa (najwyżej, co 12 godzin)
+2

Otrzymaj energię słoneczną od znajomych (maksymalnie 4 razy na dzień)
+1

Otwórz Róg Obfitości
+5
calore,  dzięki :kwiatek: Może mi się uda zdobyć chociaż 1 boskiego na com.
ojććć, chora jestem i nie doczytałam, że o boską pytasz 😵 w boskiej jest tylko RO i wysyłanie koni w GP :/ przepraszam za wprowadzenie w błąd!

eh, oficjalnie naćpałam się gripexem  🤔 pokryłam rożkę tak o, nie patrząc na godzinę. ale pisze mi, że pokryta jest prawidłowo. godzina jest na pewno zła. z upominkiem można kryć kiedykolwiek?  🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2013 18:15
"Upominek Hestii

Podarunek Hestii daje Ci 100% pewności na urodzenie źrebięcia jednorożca, bez względu na czas pokrycia, pod warunkiem, że oboje rodziców są jednorożcami tej samej rasy."
😉
o, dzięki! nawet nie pomyślałam, żeby sprawdzić 😁 :kwiatek: a wydawało mi się, że na forum howrse czytałam, że musi być ta właściwa godzina 😉
potrzebuję jeszcze gratulacji od dobrych duszyczek, mój nick: tajfunowaa
Dokonanie:Połóż spać konia [b][b][b][b][b]o maści Kara derka z plamkami[/b][/b][/b][/b][/b]
Nagroda: Część #5

Ma ktoś pożyczyć? Będę bardzo wdzięczna :kwiatek: :kwiatek:
calore,  nie ma sprawy 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 października 2013 19:10
Kaka, Tajfunowaa ma mojego, napisz do niej żeby ci wystawiła 🙂 Jak ktoś jeszcze reflektuje na karego z derką to zapraszam, jak nie to Kaka wystawi go z powrotem do mnie 😉
Jakby ktoś miał:
1. Konia pełnej krwi angielskiej z um z galopu co najmniej 535
2.Konia z um z galopu co najmniej 534

To byłabym bardzo bardzo wdzięczna jakby czasem zapisał do moich zawodów, ośrodek Heval.  :kwiatek: Chętnie się odwdzięczę jakimiś pd czy rzepą 🙂
Heval, powiedz mi jak ty do tego doszłaś? Ja rozkręciłam WSZYSTKIE zawody oprócz wstrętnych wyścigów. Stoją na 12-13% prestiżu i dupa, nic dalej ruszyć nie chce ;/;/

kaka2002, wystarczy cofnąć się parę stron. Ja wystawiłam już konia z powrotem na Kermitek bo chętnych nie było.
xxagaxx, teraz mam 55 i 57% w wyścigach w galopie, ogólnie to najpierw miałam konie dobre, potem podwyższyłam wymagania i jakoś mi się akurat trafiło, że ktoś wziął udział, boskie się trafiły to i prestiż podskoczył.
Ale teraz czekam aż się ktoś znajdzie, nawet przeszła mi myśl, żeby pisać do właścicieli dobrych koni, ale spamować nie chcę :/
No i czekam czy mi się trafi jakiś fajny koń w dobrej cenie i modlę się, żeby ktoś się zgłosił 😉
Heval, no i ja się pytam jakim cudem ruszyłaś ponad radosne 13. Ja mogę zapisywać konie które mają 0-39 um w galopie czyli totalna cienizna. I za groma (mimo ze codziennie zapisuję konie z obydwu kont) nie mogę sprawić żeby poziom mi podskoczył.


Powiedzcie mi skąd wiadomo że limit na uśmiercanie koni został w miesiącu wyczerpany?
2 pkt w boskiej maszynie, a gdzie tu do 100  😵
za GP uzbieram 26 pkt


Aga - 10 koni na miesiąc można uśmiercać
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2013 21:48
Xxagaxx możesz sprawdzać w biurze, tam jest zawsze info o tym, że konia uśmiercasz. Ale to tylko jak uśmiercasz na raz albo przez kilka dni pod rząd, bo chyba nie da się sprawdzić z całego miesiąca. Ewentualnie mniej fajnie- jak uśmiercisz już np. 11-tego to dostaniesz coś z CR, a ni kupon 😉 Ja się raz nacięłam i dostałam Różdżkę Płodności... -.-
xxagaxx, przede wszystkim zwiększ wymagania umiejętności (widzę, że masz konie z um z galopu nawet 380), zrób takie wymagania, żeby Twoje najlepsze konie im sprostały i codziennie zapisuj dwa swoje konie, reszta pójdzie sama.
Bo z wymaganiami od 0 - 50 to nie podniesiesz prestiżu.

Dziewczyny, przecież w zakładce "moje konto" jest historia kuponów, gdzie macie kiedy zabiłyście konia, jak zdobyłyście kupony i jak wydałyście 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 października 2013 21:53
Ja pitolę... 😵 Nie wiedziałam o tym 😵
No dokładnie, ja tak sobie sprawdzam kiedy mogę zabić kolejne konie 🙂
A to jest tak, że co 30 dni można zabić 10 koni a nie, że 30 dni od zabicia dziesiątego konia?
30 dni od zabicia konia

kiedyś konie zabijała mi fin dajmy na to 12.06 i spróbowała zabić jednego 10.07 to niestety nie dostałam kuponu
więc zawsze czekam i zabijam wtedy 13.07 (dzień po)
Heval, haha, ja nie wiedziałam ze mogę zmienić minimalne um :P:P Bo tam trzeba wcisnąć zmień te informacje :P ale głupia jestem.

dziękuję za odpowiedź wszystkim  :kwiatek: :kwiatek:



Ma ktoś może łzy afrodyty na wymianę???  Bo pilnie łez potrzebuję.

ja mam lzy
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 października 2013 10:15
Mam zadanie kup konia za kupon, pomoże ktoś? :kwiatek:
Sprzedaję kolejnego Sleipnira - 300 tys i 21 kuponów 🙂
dla voltowiczów sprzedam za 20 kuponów 🙂
zaprosi mnie ktoś do znajomych na PL? nick: Jekaterina
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się