Oficerki

julka177, a zadałaś sobie trud użycia wyszukiwarki? O tych butach jest połowa wątku... chociażby ostatni post.
Przyszedł i czas na mnie-pierwsze oficerki, bo do tej pory jakoś mnie nie korciło nawet. Nasłuchałam się o nieporównywalnej wygodzie i komforcie jazdy w oficerkach, więc zaryzykowałam 😉 Do tego są piękne, w weekend testy 🏇
equi.dream, ładniutkie, co to?
HKM Verona z kolekcji Lauria Garelli 😉 Wymarzyłam sobie taki kolor, ale miało tylko Petrie i to w dodatku w modelu za 2500 zł. Więc znalazłam Petrie dla ubogich  💃
equi.dream to Twoje zdjęcia czy katalogowe?
Pytam, bo oficerki wyglądają na za niskie.
Katalogowe 😉 Ale moje wypadają tak samo-wybór świadomy. Nie lubię oficerek właśnie za wysokość, wolę, jak mam trochę miejsca pod kolanem.
Przecież Petrie Olympic sa w takim kolorze 😉
Nie podobają mi się Petrie Olympic 😉
cześć , ma ktoś może te buty  http://pasi-konik.pl/pl/p/PETRIE-Oficerki-Freerider/2797  ? szukam oficerek z "terenową" podeszwą  😉 .....
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 października 2013 08:24
equi, jestem bardzo ciekawa twoich wrażeń! i czekam na real zdjęcia 🙂
dziewczyny a jakie prawidła polecacie? Mam już moje oficerki jakiś czas, teraz nie jeżdżę i do wiosny to na pewno nie będe ich używać wiec fajnie byłoby je dobrze przechowywać
deborah   koń by się uśmiał...
29 października 2013 19:21
najlepsze z pustej butelki od żywca niegazowanego 😉
Ha,ha Deborach ... Mam takie we wszystkich kozakach 🙂, i oficerkach też 🙂.
Witajcie
Wiecie gdzie można kupić oficerki do jazdy konnej ale MĘSKIE?
Chyba, że oficerki są unisex.
Dzięki za odpowiedzi 😉
Prócz modeli z ozdobnikami typowo damskimi oficerki są unisex 😉
deborah, ha ha. idę kupić żywca 😀
najlepsze z pustej butelki od żywca niegazowanego 😉

ale one są kwadratowe  😉
Są też takie okrągłe  😉
te okrągłe są od gazowanej i lekko gazowanej, kwadratowe od zwykłej niegazowanej 😉
deborah   koń by się uśmiał...
30 października 2013 17:31
[quote author=_Gaga link=topic=211.msg1911376#msg1911376 date=1383138556]
najlepsze z pustej butelki od żywca niegazowanego 😉

ale one są kwadratowe  😉
[/quote]
ale objętościowo idealne. Nie zauwazylam żeby mi się
buty kwadratowe robiły 😉
Będę bardzo wdzięczna o opinie , ma ktoś te oficerki ? ile ona wytrzymają ,żadna inna firma nie robi takich wzorów a ten wzór podoba mi się bardzo  😜 

Moje oficerki Tretorn właśnie zaczynają padać po ponad roku i chce sobie kupić coś podobnego . Zobaczymy co firma Tretorn odpowie na reklamacje .


 
monia, mamy je w sklepie, znam jedną osobę, która w nich jeździ i sobie chwali wygodę tych butów. Fakt, że jak założyłam, to było wygoniej niż w tradycyjnych, dzięki możliwości sporej regulacji. Wizualnie mi się nie podobają, ake poza tym są fajne. Z wytrzymałością chyba nieźle, sądząc po codziennym tyraniu i ich obecnym, bdb stanie po 2 (?) latach...
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 listopada 2013 19:47
A moje oficerki fair play po 2 miesiącach padają, suwak jest na wykończeniu(odpruły się ząbki w miejscu małego zagięcia suwaka). Czekam aż przestanie się zapinać całkiem, póki co muszę bardzo uważać, snap przy pięcie się urwał, a piękne błyszczące wykończenia nosków wydarły się już całkiem, teraz już nawet nie są ładne.  😤 

jak myślicie, reklamować?

A jesli to co? wymienią oficerki na kolejne które mi za 2 miechy padną? wątpię żeby oddali pieniądze...
Brzask spróbuj zareklamować, najwyżej odrzucą a może wymienią zamki to zawsze już coś  😉
Dawno nikt nic nie pisał o oficerkach SG. Jak sie trzymają na dłuższą metę ?
Dworcika  dzięki , mam nadzieje że te wytrzymają 2 lata . Oficerki Tretorn są świetne ale od strzemion na szwie jakiś cm zdarły się .
Jezdzil ktos w hkm milano? Jak wrazenia ❓
monia, jeśli się na nie zdecydujesz, to mam nadzieję na Twoją opinię i zdjęcia 🙂
Na razie mam tylko takie zdjęcie, ubrana na cienkie rajtki więc odstają :
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się