Kącik Małolata...:D

ano najlepiej nigdy 😉
Człowiekiem jesteś a nie Bogiem 😉
co mnie cieszy 🙂 bycie Bogiem wydaje się przeraźliwie nudne.
Alabamka nie szukałam. Myślałam że znalazłam. No ale.. Człowiek na błędach się uczy nie?

No właśnie 😉
Chyba jestem jedyną osobą, której w związki itp. nie ciągnie, bo ma stwierdzenie, że jest jej to niepotrzebne.
Nie jedyną  🙂 Zasadniczo myślę, że teraz to nie może być na poważnie, a skoro ma być na niepoważnie, to po co ma być?  😉
Jest pięknie! Zbieram się i idę na Halloween, a znajomość można uznać za zakończoną 🙂😉
ale dawno nie byłam tu 🤔 najgorszy dzień w tym roku szkolnym, trzy banie zgarnęłam, za kartkówkę i sprawdzian z matmy i sprawdzian z historii, pani z matmy mnie jeszcze wzięła do odpowiedzi, ale jakoś się wykaraskałam i wywalczyłam trzy. jeszcze mnie dwie przyjaciółki wykiwały, bo byłyśmy cztery, ale czas pokazał, kto przyjaciel, a kto wróg 😉 ale przynajmniej fajnego kolegę mamy, tak więc ekipka dobra 😀
Ehmm.. Najpierw jest wszystko dobrze, śmieje się, mam chęć na wszystko. Chwilę później ryczę z powodu swoich urojeń, beznadziejnych wymysłów, sama sobie dopowiadam różne rzeczy do historii które się zdarzyły.
Vero-żółwik, ja mam tak codziennie, przynajmniej 2-3 razy. Mega uciążliwe, mam nadzieję, że to w końcu przejdzie.
Znów jest ciężko, ale mam najlepsze osoby pod słońcem i dam sobie radę.
Windiakowa no to żłówik  🙄
Jeeeeeeeju powiedzcie mi jak można zepsuć odtwarzacz muzyki za kupę kasy? Nosz mnie coś zaraz strzeli.  👿
Matu-mnie nie pytaj, ja psuję wszystko 🤣
Od rana leje, a ja chciałam trening... No cóż, może jutro 🙄 A już namówiłam rodziców na pojechanie, bo nigdy nie widzieli, jak jeżdżę... Uh!
Jeeeeeeeju powiedzcie mi jak można zepsuć odtwarzacz muzyki za kupę kasy? Nosz mnie coś zaraz strzeli.  👿

a co zrobilas?
Nie ja, tylko moja siostra, która sama nie wie co zrobiła. Odtwarzacz całkiem sie rozładować i nijak nie idzie go naładować. Kabel jest ok, sprawdzałam na swojej (takiej samej).
Siema 🙂 jak mnie tu dawno nie było... chyba z rok już. Matuzaalem to może spróbuj się na chwile wymienić ze swoją siostrą bateriami i zobacz czy się uruchomi 😉
no... z rok cię nie było, jak nie dłużej, co z tego, że się rejestrowałaś 8 miesięcy temu.
Wcześniej miałam inne konto :3 Ale zapomniałam hasła ....
Gniadata   my own true love
02 listopada 2013 15:03
infantil ju mejd maj dej ze tak powiem 😂
Malolata98 - wymieniłam wcześniej, dalej się nie załącza  😵 Wzięłam kilka wdechów i nawet na nią nie nawrzeszczałam, ale i tak mam ochotę jej solidnie przyłożyć.
Gniadata   my own true love
02 listopada 2013 16:50
Małolaty, trzymajcie mnie, bo nie wytrzymię. mam tak cudownych kolegów, że od dwóch godzin siedzę na dupie i zastanawiam się co mam ze sobą zrobić, bo kurna nie potrafią dojść do tego czy się ustawiamy dzisiaj na jakiś rajd po barach czy nie, a jeśli tak to z kim, gdzie, o której... rany boskie, zupełnie mi się już odechciało. mam coraz większą ochotę zostać w domu i ponadrabiać seriale. :emot4:
Nie ja, tylko moja siostra, która sama nie wie co zrobiła. Odtwarzacz całkiem sie rozładować i nijak nie idzie go naładować. Kabel jest ok, sprawdzałam na swojej (takiej samej).

Oddaj na gwarancję 😉
Moze port sie przepalił, jakieś zwarcie.
A ja stwierdzam że mój humor się bardzo poprawił.  😉 Okazuje się że źle usłyszałam imię chłopaka który mi się podoba, to jeszcze jest on ciamajdą większą niż myślałam. Koleżanki się ze mnie śmieją a ja i tak uparcie twierdzę że to urocze.  😜
Vero-do pewnego stopnia ciamajdy są urocze, ale ten urok kończy się wtedy, kiedy ktoś idzie i potyka się o powietrze 🤣
Miałam jechać do stajni, ale oczywiście pada. Jak ja nie lubię jesieni!  👿 A jutro trening na koniu, na którym ostatnio walczyłam o przetrwanie </3
Co ja poradzę na to że zawsze wpada mi w oko albo zajęty, albo taki za którym lata mnóstwo lasek, no albo ciamajda i muł.  😁
A znajome moje się śmieją z tego jak on się zachowuje, jak je, i z ostatnich opowieści tego co się stało na wf-ie.  😜 Ja tam zdania nie zmienię.  💘

Ja mam dzisiaj jazdę na 16. Szczerze mówiąc wczoraj się na ostatnią chwile zapisałam bo miałam inne końskie plany na dziś ale niestety się nie udało, więc jednak jazda będzie.  🤣
A ja się obecnie z G. dobrze dogaduje , chyba lepiej niż kiedykolwiek ( tfu tfu tfu). prawie Pogodziłam się z myślą że jesteśmy tylko przyjaciółmy .

W szkole będzie w grudniu 95-lecie i mamy tańczyć techno-poloneza , tak że mordercze próby po kilka godzin dziennie xd Ale dobrze mi zrobi bo i tak za dobrze wyglądam  🙄 Oficjalnie stwierdzam że wraz z początkiem listopada biorę się w garść , uczę się i zaczynam ćwiczyć  🤣

Ja znowu nie jeżdżę , w sumie z własnego wyboru. Nie mam pojęcia co chcę zrobić z swoja "karierą jeździecką" , czy w ogóle chcę jeździć... Tym bardziej nie wiem co z moim rudzikiem.
Zmieniam stajnie (bez zbędnych przedłużeniem) po prostu w obecnej nie ma dla mnie konia🙁
Choć była to NAJLEPSZA stajnia w jakiej mogłabym być. Poznałam tam NAJLEPSZYCH ludzi. NAJLEPSZĄ instruktorkę. NAJLEPSZE wakacje w moim życiu spędziłam tam.
Niestety z domu mam do niej ok. 30 km, a dojazd raz w tygodniu mnie nie satysfakcjonuje.

Teraz zaczynam poszukiwanie stajni...

Vero tak zawsze jest. Jak jakiś ogarnięty chłopak to zajęty albo gej.

Gniadata co do seriali.... W 'moich' to w sumie akcja robi się jak dla osób +50. I gdyby wyrzucić głównych bohaterów to serial byłby MEGA!  👿

KOCHAM KĄCIK MAŁOLATA  😍
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 listopada 2013 20:42
Ja tak się trochę wetnę, mam nadzieję, że wybaczycie.  :kwiatek:

Otóż, czy ktoś z udzielających się tu osób chodzi do liceum w Anglii? Ewentualnie czy ktoś się orientuje jak osoba chcąca wyjechać tam do liceum ma się za to zabrać...

Mam problem, gdyż pomagam koleżance, która koniecznie chce tam wyjechać, a ludzie z British Council powiedzieli nam tylko tyle, że mamy po kolei wchodzić na strony poszczególnych szkół i czytać. Czytać. Czytać. Czytać. Problem polega na tym, że zazwyczaj na tych stronach jest tylko ogólnie o niej, nie ma żadnych konkretnych informacji, ew. czy jest internat, ale jej bardziej na rękę (no... po prostu taniej. Internat w Anglii kosztuje od 8.000 do 32.000 funtów rocznie) byłoby jej wyjechać do takiej rodziny (przepraszam, nie wiem jak to określić...), która na czas nauki wzięłaby ją pod swoje skrzydła. To raz. Dwa, nie wie, jaki minimalny poziom językowy musi przedstawiać, jakie papiery złożyć, czy musi mieć pozaliczane konkretne testy, listy motywacyjne itp. itd.  Ludzie, powiedzcie, że jest tu ktoś, kto może nam pomóc?
U mnie jazda dzisiaj mega pozytywnie, co z tego, że było niesamowite błoto i koń chciał się ze mną rozstać, bo kałuża zjada kucyki grupy BD(bardzo duże). Skakałyśmy sobie ok. 60-70 cm, w tym nas pierwszy oxer. Było na prawdę super. A przy okazji zakochałam się w stajennych kociakach. Kocurek wpakował mi się do torby z derką, i się tak przytulał, no po prostu aww! 😍
A teraz jest spoko, i się cieszę ^^
Malinowaa-moja przyjaciółka jest w Anglii, teraz idzie do collegu. Musiała napisać testy, wcześniej miała rozmowę z tłumaczem. Jeśli chcesz coś wiedzieć, to mogę się podpytać 🙂
malinowaa, Ja bym na jej miejscu skupiła się na średniej, ona może pomóc bo są organizacje zajmujące się wysyłaniem do szkół za granicę, dwa szkoła chętniej przyjmie. Do szkoły najlepiej napisać, określą oni wtedy jaki test chcą aby zdała, dzięki temu będzie wiedziała na jakim poziomie ma znać angielski. Ja bym to szacowała na B2, ale ręki nie daję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się