Oficerki

Wyglądają ślicznie 🙂 - bardzo ładny kolor. Ale niestety dużo mniej nie będą odstawać 🙁. Przerobiłam u siebie - rajtki czy bryczesy to w sumie niewielka różnica. Choć oczywiście w tych drugich mniej się rzuca w oczy.
U mnie niestety odstawać będą każde-łydki potrafią mi bardzo puchnąć, a nie zaryzykuje kupę kasy na oficerki, które mogę ubrać tylko w sprzyjającym okresie hormonalnym, kiedy nogi mam w normalnym stanie. Muszę mieć luźniejsze, a co za tym idzie odstające. Kolor mają tak piękny, że wszelkie wady kosmetyczne w dopasowaniu przestają mi przeszkadzać  😍
equi.dream, ja w niesprzyjającym okresie hormonalnym nie wsiadam w ogóle :P. Po co zabijać konia 😉
Nie wiem o co chodzi z tymi hormonalnymi okresami, ale ja tego problemu nie mam 🙂 A oficerki muszą być tak ściśle przylegające? No i gdzie ta krawędź górna ma się kończyć? Pod kolanem? 🙂
epk ja mam niesprzyjające jakieś 20 dni w miesiącu, więc stosując Twój sposób jeździectwo moje trafiłby szlag 😉 U mnie nie ma potrzeb destrukcyjnych i ogólnej wścieklizny, tylko właśnie popuchnięte nogi i + 3 kg wody w organiźmie + Sodoma i Gomora na twarzy, także koń jest bezpieczny-jemu i tak lata to jak wyglądam 😉
Bartek powinny przylegać i kończyć się tuż pod kolanem, ale jest to umowne jednak. Każdy ma swój punkt komfortu 😉
equi.dream, jesteś pewna, że mu lata? Ja jak wchodzę bez makijażu to rudy ma dziwną minę 😉

A tak na serio w teorii powinno być, że pod kolanem i przylegają - ale ani to oczywiste ani obowiązkowe. Zawsze miałam tak, że lubiłam max wysokie oficerki. W tej chwili dostaję cholery jak mi pod kolanem w zgięciu coś przeszkadza. Ten 1cm niżej muszę mieć.

Swoją drogą zachorowałam ostatnio na jedne Petrie i próbuję sobie wygrać w totka 😉. Najchętniej bym jeszcze zobaczyła ich zdjęcie realne, ale nigdzie nie ma, a katalogowe to mnie mało bawią, zawsze je robią dla małego rozmiaru stopy, długiej i chudej łydki 😉
a zdjęcia jakich petrie potrzebujesz ?bo mam lakierowane sublime i zwykłe czarne olimpiki i ich zdjęcia mogę porobić.
Będą się bardzo realne bo mam krótką i grubą łydę  😁
Petrie Allure - znalazłam jedno zdjęcie, ale jest tak bardziej z przodu zrobione a mi zależy na zdjęciu centralnie z boku, żeby zobaczyć profilowanie łydki.
Swoją szosą zaliczyłam ostatnio mocne zdziwienie, bo mi wyszło, że w Petrie, w oficerkach ujeżdżeniowych tylko zwykłe Anky mają sztywnik taki prawdziwy, klasyczny. Reszta tylko wzmocnienia takie z pasków skóry.
monia, jeśli się na nie zdecydujesz, to mam nadzieję na Twoją opinię i zdjęcia 🙂

Wysyłam dziś swoje do reklamacji , zobaczę jak się firma zachowa , jeżeli nie będą robić problemów kupuję Tretorn ale brązowe . Naprawdę nie wiem które oficerki mogły by przeżyć tyle co te , ma gwarancje jeszcze ponad pół roku więc chce skorzystać żeby naprawili mi ten cm. uszkodzenia .
Jeżeli będą robić problemy kupuję te Horze  😉 
Hej, czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tymi oficerkami- http://okser.pl/p/51/10270/busse-oficerki-turin-34-dlugie-skorzane-buty-i-sztyblety-dla-jezdzca.html ? Szukałam w wyszukiwarce, ale nie znalazłam żadnej opini dotyczącej butów.
Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
Przymierzam się do moich pierwszych oficerek. Wpadły mi w oko Hippici Dublin i Hippici Paris. Jakieś opinie? Słyszałam, że w czapsach szybko padają zamki. Jeździłam raz w oficerkach i wiem, że w innych butach już na konia nie wsiądę. Nieporównywalny komfort jazdy, noga stabilniejsza, no super po prostu.
Oficerki z hippiki maja to do siebie, że wygladaja ładnie jak sie je wklada na "wyjściowe" treningi badź zawody. Przy codziennym uzytkowaniu wytrzymaly mi troche więcej niż rok, i to 2 razy musialam zamki wymieniac  🤔
Oj, nie wiem, kiedy nastaną czasy, że będę jeździć codziennie 🙂 Jak wsiadam, to raz na dwa, trzy tygodnie. Dostałam w prezencie oficerki Cavallo, bez zamka, ale nie ma szans, żebym się w nie wcisnęła. Kurzą się w szafie a nie mam serca ich wystawiać. Może dałoby się dorobić zamek?
Jasne że sie da, nie raz ktos u mnie w stajni sobie dorabial  😀 musisz tylko poszukac rymarza, ktory bedzie chetny to zrobic, bo z nimi bywa roznie.
deborah   koń by się uśmiał...
10 listopada 2013 16:13
Semi, przesadzasz. Moje hippica mają już 5 lat i nadal po wypastowaniu nadają się na zawody. A przeszły wiele.. w tym wprowadzanie konia do jeziora w ręku. Nigdy ich jakoś specjalnie nie szanowałam. Po 3 latach w hippice za 100 zł wymienili mi na nowe oba zamki i obie podeszwy. Jak wrociły do mnie myślałam, że się pomylili i wysłali mi nie moje..
Moje hippici są niezniszczalne  😵
Ja swoje ostatnie buty Hippicy tyrałam ponad 3 lata, codziennie na paru koniach, błoto, śnieg, kałuże, myjka i żyją do dziś aczkolwiek są już w takim stanie że wstyd się w nich pokazać...  Ale i tak polecam
Ja chce  🙁

brzydkie
Ale jakie wygodne!
Być może... Parlanti robi śliczne i wygodne oficerki typowo skokowe bez szwów...
Nie, te muszę mieć..jak to dobrze że nie długo choinka  😀iabeł:
Śmieszne
Agaleon, ale o co chodzi?
Dlaczego smieszne? Ktos ma zniżkę w sklepie Ecavallo?  👀

Kto ma taką łydkę?  😲

http://www.zalando.pl/usg-style-oficerki-czarny-us441a009-802.html
Dziwne jest to, że Dramka tu pisze, że takie chce a właśnie takie sprzedaje w ogłoszeniach  🙄
BRAWO geniuszu  💡

Hmm..a może sprzedaje bo są za duże? 🙄

Dziwnie też że pytałam o zniżkę w eCavallo  😂
Według mnie ładne te pierwsze 😀
Tylko w necie podane sa 2 wymiary  🤔
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 listopada 2013 19:35
Dowiedziałam się więcej o De Niro Rafaello
a więc

Cena 2465zł - w przypadku nie wciśnięcia się w tabele,ale to już skrajne przypadki +700zł - czyli wszystko na miarę.
podpórki do ostróg +100zł 

ja moje czarne mam 2400, ale nie mieściłam się idealnie w tabelę.  I co do trwałości to mam je ponad 3lata, i na razie większych problemów z nimi nie mam.Zamek działa błyskawicznie, skóra nie pęka nigdzie, od strony konia skóra jedynie śliska ale nic się nawet nie przebarwiło.

To prawda że w Petrie zamki szybko "umierają" ?

Dodatkowo, Petrie burgundowe. ( kupiłam od jednej z Re-Voltowiczek, przeleżały 2lata w szafie, raz miałam je na sobie jeszcze za czasów jazdy na Latino czyli w sierpniu i w niedziele po raz drugi.  Tudno mi się do nich przekonać ,ponieważ DeNiro mam profilowane w łydce , natomiast  te są równe od góry do dołu i mam wrażenie że pięta mi ucieka i gdyby nie ostroga to zgubiła bym buta  😁 😁






Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się