Howrse gra :)

dziękuję za pomoc  :kwiatek:

1816 koniczynek 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 listopada 2013 22:21
Dziewczyny, czy ma któraś z Was na .com niepotrzebny punkt dorastania, dwie chmurki oraz okrycie hypnosa?  :kwiatek: Chciałabym dokończyć trening jednej kobyle, ale zapasy mi się kończą i zastanawiam się, jak można grać 3 lata i mieć w zapasach tylko po jednym przedmiocie z CR.  😵 Na avirra.r Z góry dziękuję!  :kwiatek:

poszedł PD
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 listopada 2013 22:44
calore dziękuję!  :kwiatek: PD już mam, a o resztę już nie proszę, bo już za dużo od was wycyganiłam. 😉

Loterię kończę z 403 koniczynkami, kupuję HoP, w ramach przygotowań do następnej promocji. 🙂
Wygrywasz!
Zdecydowałeś się odebrać swój upominek z poziomu 4...
Poziom 1
Kaloszki
5 punktów dorastania
80 rzep
Poziom 2
Złote Jabłko
Poziom 3
21 000 Equus
Poziom 4
Wyzwanie Tytanów


bałam się iść dalej 🙂



Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 4!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
9 000 Equus
4 punkty dorastania
70 rzep

Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 4!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
7 000 Equus
4 punkty dorastania
60 rzep


boskiego nie ma 🙁
Sprzedam Ducha z ZD za 60 tys i 4 kupony (:
Lub za taką maść z SZJ:
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
17 listopada 2013 09:20
Wygrywasz! 🏇

Dowiedz się już teraz, co wygrałeś...
Poziom 1
    9 000 Equus
    6 punktów dorastania
    80 rzep
Poziom 2
    14 000 Equus
Poziom 3
    Zestaw Harmonii
Poziom 4
    800 punktów do całkowitego rankingu
Poziom 5
    Skrzydlata Laska Hermesa

bałam się dalej ryzykować...
A ja dzisiaj dzięki Lipsom zdobyłam 2x WT  🏇
Jutro wymienię na OM  😀iabeł:
Ja dałam dla swojego Lipsa 4 x CO i rozpętał mi burzę, więc jutro będę miała kolejną próbę  🙂
Mógłby ktoś dać mi rzepę? potrzebne do zadania :kwiatek:
nick : majgaa

edit:
juz nie potrzebne 🙂
karty
nagrody fajne
będzie przywilej klepsydry 🙂
w złotych - objęcia, zestaw hery i kamień

boski - wiatrak i będzie dawał klepsydry, więc  się połakoszę na niego 🙂

do ułożenia będą
Ta karta jest częścią Układanki Ery Futurystycznej. Ułóż ją całą i wygraj 5-ty Żywioł.

Ta karta jest częścią Układanki Ery Nowoczesnej. Ułóż ją całą i wygraj Wyzwanie Tytana.

Ta karta jest częścią Układanki Ery Współczesnej. Ułóż ją całą i wygraj Zestaw Nyks.

Ta karta jest częścią Układanki Średniowiecza. Ułóż ją całą i wygraj Złote Jabłko.

Ta karta jest częścią Układanki Ery Grecko-Rzymskiej. Ułóż ją całą i wygraj Łzy Afrodyty.

Ta karta jest częścią Układanki Starożytnego Egiptu. Ułóż ją całą i wygraj Przywilej Piramidy, który zapewni Ci 5 punktów dorastania dziennie przez 20 dni, zakładając, że logowałeś się dzień wcześniej.

Ta karta jest częścią Prehistorycznej Układanki. Ułóż ją całą i wygraj Różdżkę Płodności.

na Boże Narodzenie - eliksiry 🙂😉 podobno  😉
Czyli standardowo będą do zużycia kupony i diamenty?  👀

Wymienię / sprzedam na PL:
2 x Wodę młodości
2 x pięta Achillesa
3 x puszka Pandory
1 x zestaw harmonii
2 x Róg obfitości
NAJLEPIEJ ZA KUPONY 🙂
Cierp1enie, wiadomo coś o tym dzikusie? chociaż chyba nigdy nie wygrałam tego dzikusa z kart 😁 jak będą eliksiry to super! karty i eliksiry to moje ulubione 😉
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
17 listopada 2013 12:48
Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 3!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
Pięta Achillesa
3 punkty dorastania
60 rzep


calore,skd wiesz o kartach?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
17 listopada 2013 13:16
Istnieje coś takiego jak zagroda mgły, wielokrotnie o tym wspominałyśmy. Szukanie nie boli.  😁
swoją drogą ciekawe, że akurat pytanie było do mnie, kiedy to Cierp1enie pisała o kartach 😁
Ja w wyzwaniu miałam siodło posejdona, pare PD i troche eq. Straciłam złote jabłko i coś tam jeszcze, także lipa.
Wkurza mnie, że wszyscy gracze z małym stażem zdobywają RO z koniczynek czy loterii i wrzucają na wymiany za 100tys. Chciałabym wystawić za więcej, bo potrzebuję kasy, ale nie mogę bo i tak nikt nie kupi droższego. Kurde no.
I nie mogę doczekać się kart, moja ulubiona promocja 😀
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
17 listopada 2013 14:03
ma ktoś z was miejsce w dobrym OJ? potrzebuję dla źrebaka, ale jeszcze dzisiaj będzie wytrenowany 😉

i nadal sprzedam nyxa i SLH 🏇
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
17 listopada 2013 14:34
prysznic itp? moge da za co to ja mam... co do slh napisz do mnie na howrse na login arabian horses bo ja nie znam twojego nicka i jestem na komorce :/
Plackowata,  ja to wiem, już czytałam tą stronę dokładnie, ale trenując według tego że tak powiem szablonu, nie wychodzi mi tak na maksa. Ci co zajmują pierwsze miejsca w GP, maja swoje patenty żeby konie były najlepsze. Mi chyba brak wprawy i wyobraźni.  



*Nie jest to żadna złośliwa uwaga*
Brakuje Ci...konia  🤣 Niestety, jesli nie jesteś w hodowli to pierwszego miejsca nie zajmiesz, a kilka pierwszych miejsc jest zarezerwowane dla tych, którzy kupują wałachy za kupony.
Tam naprawde wszystko jest napisane. Konia do GP trenujemy obojętnie jak, byle by zrobić zabawy i pamiętać o lekcji za każdym postarzeniem. Jedziemy na maksa przejażdżki, treningi, zawody, aż się wszystko pogrubi i dalej robimy cały czas lekcje w OJ, w którym lekcje kosztują 60 eq, wtedy dają maksymalne mozliwe UM, czyli 0.5 za każdą. Później ważne są bonusy OJ, przedmioty CR dane koniowi i oczywiście bonusy do GP. To naprawde tyle  😀
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
17 listopada 2013 15:34
Howrsowa, potrzebuję boksu z lekcjami powyżej 50eq, prysznic też jest bardzo mile widziany.
Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 5!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
Woda Młodości
4 punkty dorastania
100 rzep 

na 3 poziomie miałam 15 pkt dorastania
na 4 miałam ileś tam pkt do rankingu  😂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
17 listopada 2013 16:14
Sprzedam 5ty żywioł za 3 kupony :3
Plackowata, hehe, no masz racje brakuje mi konia, ale zdobyć odpowiedniego to nie problem, nie bardzo wiem co ma należenie do hodowli a wolnym strzelcem jeżeli ma bardzo dobrego konia i wytrenowanego najlepiej (pierwsze miejsca)
olciiik, ja dysponuję największym boksem z prysznicem, ale z lekcjami tylko 56, jeżeli jesteś dalej chętna, zarezerwuję, Oś, WATRA.

O matko! zdublowało mi się  🤔
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
17 listopada 2013 16:26
Watrusia, jestem bardzo chętna! nick Dotkat
olciiik,  masz już rezerwację 🙂
sprzedam uh za 2 kupony

2x objęcia za 4 kupony 🙂

ale to od jutra 🙂





Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 3!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
Fortuna Krezusa
5 punktów dorastania
90 rzep


13 wyzwań poszło...
nic nie dostałam
ktoś przetłumaczy?


z zagrody wiadomo tyle


- zmiana nazw koni w niebie / schronisku
- coś z przekazywaniem (opisem?) nasion
- zmiana ikonki zawodów dla początkujących
- coś o boskich i dzikich, ze tylko od nich będzie można zdobywać diamenty
- lonże itd będzie można kupić za eq
- zmiana nagród za GP (4,2,1 kupon, bonus haceli, chmurka)
- diamenty są usuwane z miejsc gdzie można je wygrać i zastępowane przez coś innego (RO, dokonania, sponsoring, SS);; tego też odnosi się dalszy tekst z dokonaniem (zamiast diamentu będzie PH)
- nie będzie możliwości zamiany kuponu na diamenty
- oferty partnerskie pozwalają wygrać kupon (nie testowane)
- co z graczami którzy mają mniej niż 10 diamentów, ale nie mają boskiego lub dzikiego? dostaną brakujące diamenty by mogli coś kupić (masz 4 - dostaniesz brakujące 6)


nie będzie już diamentów za sponsoring..
będzie ograniczona możliwość ich zdobywania
No to teraz dzikie i boskie dające diamenty, będą bardziej opłacalne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się