Kącik Małolata...:D

ja jako widz pewnie 😉
Dama piąteczka! I na zdrówko 😁
Karino jak najbardziej jestem na tak  💃
No ja to wiedziałam, po prostu wiedziałam. Pan A. chciał dzisiaj ze mną pogadać. No i tradycyjnie - ja sobie dałam spokój, jemu zaczęło "zależeć"  😵
Ratunku. ZNOWU jest to dupy z jazdą. ZNOWU nic nie umiem.
Znowu jest beznadziejnie.

Niech ktoś mnie przytuli  😕
Ola  :przytul: :przytul: :przytul:
Ola gadasz głupoty, napewno jesteś świetna, pozatym zawsze coś musi nie wyjść by później móc podziwiać efekty, jak już wychodzi  :emota20060911:
Mi też ostatnio kiepsko z wychodzeniem czegokolwiek, ja chce do niego, do koni, do chłopaków, tęsknie jak cholera  😡


Małolaty!
Zwracam się do was z ogromną prośbą! 🙂 Zielonogórski zespół Dust&Steel podjął wyzwanie i walczy o koszulkę Jamesa Hetfielda, potrzeba jak najwięcej osób do pomocy, ponieważ ów koszulka ma zostać przekazana do zlicytowania na 22 finale WOŚP. Mam nadzieje, że i tym razem revoltowicze nie zawiodą i pomogą. Serdecznie proszę o pomoc :kwiatek:
https://www.facebook.com/events/459327064179160/
Karino oj tam, oj tam :p
Ola  :przytul:
ja właśnie się zastanawiam, jako kto iść C:
Cudowny wieczór z filozofią antyczną - szczyt marzeń  😵
Dzięki, normalnie czuję się lepiej! 🙂
Chora  🙄

Nie do końca przesadzam, rzeczywiście tak jest. Mam za bardzo wysuniętę łydki do przodu i za mało pewnie siedzę w siodle. Nie mogłam w ogóle wysiedzieć ani w kłusie, ani w galopie. No cóż.. znowu trzeba od nowa. Nowa stajnia, nowi znajomi..
O fajna akcja, już dołączyłam i zapraszam znajomych 🙂

A ja jutro jadę na zbiórkę żywności dla dzieciaków, tylko nie wiem jak zachęcić ludzi inaczej niż oklepanym tekstem "może pani/pan pomoże w zbiórce żywności pod nazwą "podziel się posiłkiem"... "
Dziękuje, dziękuje, dziękuje!  :kwiatek:
Intryga nie ma za co 🙂 zawsze można zrobić coś dobrego, a to to po prostu "pryszcz".
Hm, pomóżcie.
Mamy klasowe mikołajki, wylosowałam dziewczynę którą znam dobrze i długo (sprzed liceum) i chcę jej kupić coś wiązanego z jej ulubionym zespołem - RHCP. Tylko... co?  🤔 Płyty nie kupię, bo pewnie wszystkie/większość ma. Tak samo z książkami. Limit 30zł.
infantil jakiś fajny plakat?
Intryga posżło i udostępnione
Olaa1002 dzieki porażce doceniasz zwycięstwo 🙂
Matu nie mam pojęcia, można by było wziąć na żarty, ale nie każdy ma poczucie humoru....


A ja się jtr przebieram za pieprz, moja koleżanka za sól. Ale oprócz białego/czarnego ubrania i tabliczki sól/pieprz nie wiemy co jeszcze. Tzn nie musi być  to mega mega przebranie, tylko tako. Jakieś propozycje ?
Plakaty też ma w pokoju i już nawet więcej miejsca nie ma...
Kubek, breloczek, naklejany tatuaż taki jak ma ktoś z zespołu, koszulkę z wizerunkiem/nazwą...

Fazaaaa 😜
Gniadata   my own true love
28 listopada 2013 18:40
Poddałam się  💃
Uznałam, że dupa, do jutrzejszej próbnej maturki z biologii się nie nauczę, od paru godzin siedzę, udało mi się przeczytać (nic nie pamiętam, nanana  :tanczacalinka🙂 wirusy, bakterie, grzyby, porosty, mszaki i to w sumie wsio. Idę na spontan, w końcu to tylko próbna...

Dobra, pieprzenie, z tej próbnej mam ocenę z bio, z której, tak się składa, mam również zagro. POMOCY!  😵
Matuzaalem Też jutro zbieram, ale ja bez stresu i nie myśle nad jakimiś tekstami 😉
Dziękuje, że pomagacie <3 nawet nie wiecie jak wiele to dla nas znaczy 🙂
Pozapraszałam wszystkich znajomych już, patrzę dzisiaj i ponad 1 000 ludzi się zapisało.

W ciągu 2 dni - a raczej 9 godzin - moja grupa uzbierała prawie 300 kg jedzenia + lalkę Chu Chu (dobrze to piszę?) i grę planszową.  💃  😅
Mnie już znajomych brakło, a wpadło mi do głowy, że przecież na małolaty zawsze można liczyć 🙂
no jasne że tak 🙂 Jeśli chodzi o takie akcje to zawsze jestem chętna, a jak jeszcze prawie nic nie trzeba robić to już totalny kosmos i pełnia szczęścia  😜

Chyba znaleźliśmy suczkę dla nas. Kurcze, niby się cieszę ale jednocześnie jestem przerażona tym co może z tego wyniknąć. Niby chcę nowego psa, ale obawy że coś znowu pójdzie nie tak dalej mam. No i z tego wszystkiego siedzę i ryczę. No i zaczęłam gadać do jedzenia. Eee.. Chyba czas na wizytę u psychiatry.  🤔wirek:
Żywot idealny! Robić tak żeby zarobić a nic nie zrobić  😜 Przy następnej akcji od razu sie do was zgłosze  😁 Odkąd dałam posta na revolcie wpadło nam w ciągu kilku godzin 300 osób, magia!
Intryga zapraszamy, zapraszamy  😁

Edit: wlepiłam jeszcze do wątku z konkursami 🙂
JADE NA ZAWODY Z NOCKĄ DO NAJLEPSZEJ STAJNI W LUBELSKICH Z NAJLEPSZYMI LUDŹMI!
RODZICE MI W KOŃCU POZWOLILI  😅
Debry ?
Propo zbiórki żywności... Byłam na początku, piątek 9-13, ludzie w pracy, galeria w ogóle zamknięta do 10, mało ludzi. Zrzędzące baby, z ulotek szybko uciekłam, jednak nazbieraliśmy cały koszyk, kilka fajnych sytuacji, hojnych ludzi, którzy np. szli po kartke świąteczną a wracali z 15 czekoladami i wkładali. Koszyk pełen więc trzeba iść pakować, przekładamy produkty do innego koszyka, podchodzi facet z wózkiem, któremu jakąś godzine wcześniej dałam ulotkę, zatrzymał sie, odcięłam się od przekładania bo pomyślałam, że chce nam coś dać, więc chciałam wziąć, podziękować dać naklejke. Facet uśmiechnął się do mnie, zostawił koszyk i poszedł do dziewczyny, która na niego czekała. Jedyne co dałam rade zrobić to powiedzieć "wooow" z opadniętą koparą, nawet naklejki nie dostał, koordynatorka zachowała zimną krew i podziękowała, ja ani żadnego miłego dnia, ani nic, głupio mi było.
Facet niesamowity, cały wypchany kosz dostaliśmy, z produktami wcale nie niższej półki, całe wielkie paki makro czekolad, mąk, olei, cukrów, makaronów, dżemów, konserw itp. itd., wydali na to kwotę cztero cyfrową na bank, jak to koordynatorka powiedziała "Dla takich właśnie ludzi warto".
Mój bohater akcji  💃
ano Debry, Debry. Bo jest fajniejsza? Będziesz?
Alabamka, ogromny szacun dla tego czlowieka! mam dla takich ludzi ogromny szacunek, pokazuja ze jednak nie wszyscy w tych czasach tpo zapyziale sknery i nie wszyscy tylko chca brac, bez wkladu wlasnego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się