Kącik Małolata...:D

e tam, nie jest źle 🙂

w sumie fajną piosenkę wybrałaś 😉 głos masz niezły - zainwestowałabym w jakieś lekcje śpiewu  😉
Zajełaś jakieś miejsce ?
Ola  dzięki za tyle komplementów. Nie spodziewałam się  😡
Niestety na tym konkursie nic nie zajęłam, konkurencja była ostra. Na zajęcia chodzę do Młodzieżowego Domu Kultury i sama słyszę poprawę - jak pokazali nam dzisiaj filmiki z 1 klasy gimnazjum to było dużo gorzej  😜
Matu, mi się bardzo podoba.  🙂 Poważnie, bardzo podoba mi się Twoja barwa głosu. Nie wiem jak to ująć, ale takich najlepiej mi się słucha.  💘 💘

Dzisiaj, tu i teraz, wszech i wobec obiecuje Wam wszystkim (i sobie) że znowu zagadam do M. i spróbuje go poznać, i błaagam, trzymajcie mnie za słowo bo sama siebie nie dopilnuje i sama przed sobą zaczne się wymigiwac.  😵
ktoś tu ma bilet na aerosmith  😜
O, o. Pozwolę sobie, dopisać się do wątku.  😁
Tak więc, Klaudia wita.  😀
Cześć Klaudia 🙂

Kurcze dzięki dziewczyny, miło jest aż tyle dobrego usłyszeć (przeczytać?).

Co do szkoły to będę cicho. Trzymajcie kciuki żeby chociaż 4 z angola było, uczyłam się wczoraj i dzisiaj więc.. chcę to 4 o!  😁
infantil, ktoś tu zazdrości 😀iabeł: I ktoś tu bardzo dziękuje, aaa 😜 cicho zaraz napiszę... 😎 😍
Matu Jak już Ci mówiła , masz niesamowity głos  😜
infantil szaał  😜
Ola Eeej to zdaj relacje z  jadzy  😀 Ja co do lubelskich stajni się nie powiem, bo znam tylko z opowieści. Ale jak będziesz jeździć w Pólko , to masz większe szanse na zdanie  😎 A za to z Wieży masz dużo startów ( z tego co zauważyłam ) A tak btw, muszę Cię poznać w realu, może Cavalliada?
Małe No Witamy 😀
vero kciukiii zebyś się trzymała

A do mikołajka raczej życzeń nie ma , bo prawdopodobnie jadę w góry z przyjaciółką i rodzice finansują, plus mają mi telefon w czerwcu kupić i wgl więc nie chce ich za bardzo naciągać ...
na mikołaja dostanę od mamy - tradycyjnie pieniądze, od dziadków pewnie też.  😉
Mania, Ty wiesz...  😍

Ja na gwiazdkę dostanę od rodziców podwózkę do Łodzi w lutym - tylko o to prosiłam i tylko to chcę 😉
infantil, no ja wiem, na razie cisza, ale pomoc przed sprawdzianem z fizyki baaardzo by się przydała... 🙁 😜

Ja w sumie nigdy nie wiem co chcę dostać a w końcu zawsze dostaję coś fajnego, póki co to chciałabym tylko nowe skarpetki do moich butów do biegania ( 😎 😂 ), a reszta to tak niematerialne rzeczy, że raczej nie do spełnienia... 😉
ej to ja też chcę coś niematerialnego  🤣 na P. ma imię.
eeej, wcale nie miałam takich niematerialnych spraw na myśli! Tylko na przykład jakby Amanda w Polsce zrobiła koncert mimo przerwy w trasach to byłabym najbardziej szczęśliwa na świecie... 🙁
infantil wyobraziłam sobie tego twojego P. wychodzącego z tortu, owiniętego (TYLKO) w wieeeeeeeelką czerwoną kokardkę z tradycyjnym "Wesołych Świąt!"  😁 oj tak, jest ze mną źle.
Edit: [s]Mogę prosić Was o małą pomoc? 😀[/s]
Już nie trzeba. :P


A ja to bym chciała koncert MGMT.. Trasa po Europie, ale bez Pl. Foch.  🤬
infantil wyobraziłam sobie tego twojego P. wychodzącego z tortu, owiniętego (TYLKO) w wieeeeeeeelką czerwoną kokardkę z tradycyjnym "Wesołych Świąt!"  😁 oj tak, jest ze mną źle.

infantil, i z cytrynówką i podręcznikami od biologii, fizyki i chemii w łapce 😁
Matu tort na boże narodzenie  😎 Ale z choinki mógłby się urwać  😁
Mania, zdecydowanie za dużo o mnie wiesz  🤣
Przeżyłam wtorek, najgorszy dzień w tygodniu. 😵 Jutro środa, więc już z górki.
Jak tam małolaty? Ktoś ma tak beznadziejny humor jak ja? Chce do niego, znowu, caly czas  🤬
Trzymają mnie przy życiu konie, na które tak czekam, chwilowy brak rodziców, i najukochańsi przyjaciele. Już mam dość, że cały czas jest nie tak,a po burzy wkońcu wychodzi słońce,nie? Więc gdzie ono jest? :emot4:
A w piątek: :winko:
equi u mnie standardowo... Trzymaj się  :kwiatek:

Ktoś wybiera się na Cavalliadę do Poznania??
infantil  nie ważne skąd wyskoczy ważne że będzie kokarda  🤣 Oj te moje grzeszne myśli ..
KarinowaOla tak, tak, tak ! 🙂
W sumie gadałyśmy kiedyś w Karino, ale dopiero po paru miesiącach Cię skojarzyłam . xD
A może pre-Cavaliada ? :P
Matu, no ja bardzo chętnie, z kokardą czy też bez  😎
Słuchajcie moja mama mnie zadziwia, jak zrobilam verdical labreta to byla smiertelnie obrażona a jak ktoś przychodził to mówiła "widzialas? Widzisz jaka kretynka?" a teraz to przyszło zamówienie, wychodze z łazienki "i co ? wsadziłas? pokaz jak to wygląda", ostatnio wspomniała ze bez juz sobie mnie nie wyobraża i spokojnie moge pytać czy np. zielone kulki by pasowaly a wczesniej to nie chciala w ogóle słuchać o nim  😁
Karino1998 Ja jadę, z maminką 💘 I koniecznie odwiedzę targi, ajajajajjajajaja 😅 Kupię coś i od razu będzie mi lepiej  💃
Gniadata   my own true love
26 listopada 2013 19:20
Gniadata aa  😅 chwal się zakupem w kąciku (jak się jeździć w bezterlicowym? Nigdy nie jeździłam - jestem ciekawe, ale  na pewno wygodniej się nosi  😁 )  pod wpływem śmiechu traci się 120 kcal, tak ostatnio wyczytałam :emota2006092:


nie mam pojęcia, jak się w tym jeździ (podobno trudniej, jak sie nie ma równowagi, hmm) 😜 też nigdy nie siedziałam, ale biorąc pod uwagę niewymiarowość mojego kuca, stwierdziłam, że po co przechodzić przez tysiąc terlicowych (z których żeby dobrać pasujące musiałabym chyba HBC na miarę robić  :icon_rolleyes🙂, skoro można od razu ulżyć kucykowi, szczególnie, że okazja trafiła się jedna na milion  😜

infantil, Matu, maiia jeeeeżu! żeby mi też tak "mój" przyszedł... :>
A u mnie jest... dobrze. Dawno nie płakałam na doradztwie zawodowym (ze śmiechu) 🤣  Na dodatek kolega z klasy okazał się być taaaaaki kochany 🙂 A w piątek do konia, do kina, w sobotę znów kucu, może sobie poobijam dupę na oklep 😀
equi piąteczka z piątkiem! 😀
Moja samoorganizacja leży, moje oceny tym bardziej, chyba pora zacząć szukać nowej szkoły..
Ktoś wybiera się na warszawską jako wolontariusz, albo chociaż widz? 🙂
equi To musimy sie poznać  😀iabeł:
Ola wiem, ale nie pamiętam xd
Dama Twoja samoorganizacja leży, a moja nie istnieje  😵

tak w sumie, też bym nie pogardziła takim "prezentem"  😁
Ja też bym nie pogardziła 😀
Karino, moja też nie istnieje. Nie dość, że spałam 2h w dzień, to jeszcze nawet nie dotknęłam książek, a jutro 3 kartkówki :3
Gniadata   my own true love
26 listopada 2013 20:39
Dama, na warszawska Cavaliade ja i kolezanka jako wolontariuszki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się