Końska rewia mody cz. VII (2013)

Medziiik bardzo ładnie.  😍 Mam jeszcze chwilę czasu żeby się zastanowić. 😉
wątek zamknięty
Nie tylko eskadronów  🤣 stare pady Anky (te fajniejsze grubsze) również mają ale z promocyjnymi cenami to krucho niestety 😉
wątek zamknięty
Ronin., najbliżej Ciebie to chyba Jarpol 🙂
wątek zamknięty
sei, uu przepięknie!
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 grudnia 2013 23:07
dziewczyny, w okserze sopockim jest jakaś ogromna kopalnia starszych eskadronów, czapraków i derek. być może będę miała listę tych rzeczy które są, czy któraś poluje na coś konkretnego? napiszcie mi na pw, może akurat coś znajdę 🙂


Jak będziesz pamiętać podeslij mi PW z listą  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 grudnia 2013 06:49
dzięki dziewczyny w imieniu chłopaków  :kwiatek: jestem zaskoczona, że tak mi się podoba bo to taki zwykły czaprak, a ja to zawsze jakieś hafty, herby mieć musiałam. ale skoro nie produkują już superieurów to heavy cordy będą moją nową miłością?

Magdzior, mam Mki i Lki powiedziałabym, że wypadają dość standardowo. Lki może mogłyby być trochę większe w obwodzie u góry. mam porównanie do L schockemohle i HKM full, bo takie nosi despo 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 grudnia 2013 07:59
Bee, ja też prosiłabym o PW z listą :kwiatek:
wątek zamknięty
Bee ja także  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 grudnia 2013 11:28
Bee, to ja w sumie też bym chciała takie pw. 🙂
wątek zamknięty
Mam pytanie: Jakie owijki do Niciaka hazel? Zairka mówiła, że któreś ze standardów pasują. Tylko który to konkretnie kolor?

Z góry dzięki 🙂
wątek zamknięty
Bee, ja też poproszę. :kwiatek:
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 grudnia 2013 14:39
jak tylko ją dostanę, to porozsyłam. ANKY widziałam tylko 3, ale sporo jest eskadronów polopadów, derek też jest kilka, nawet ciekawych.
wątek zamknięty
Bee., też poproszę :kwiatek:
wątek zamknięty
Bee ja również poproszę  👀
wątek zamknięty
Bee W takim razie ja też  :kwiatek:
wątek zamknięty
Bee., ja również bym prosiła o listę 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 grudnia 2013 20:02
Wyłamię się - przyszły do mnie wyczekane łezki Ocean i Mauve 🙂



wątek zamknięty
Livia, bosko w obydwu 😍
wątek zamknięty
Livia, mauve 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Livia, ładnemu we wszystkim ładnie. Jakiego czapraka nie założysz, Twój koń wygląda świetnie!
wątek zamknięty
Livia - pięknie! 😀 ale mam pytanie - gdzie Ty te swoje szmaty uychasz? Specjalna giga-szafa, czy jak? 😁
wątek zamknięty
Livia super w obydwu.  :kwiatek: 

Myślałam, że trochę się wyleczyłam ze szmatoholizmu.. a jest coraz gorzej..  😵
wątek zamknięty
Livia przez Ciebie będę musiała kupić obydwa  😵
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
03 grudnia 2013 22:29
Bee ja też poproszę  😉

Livia przekonałaś mnie chyba do oceana  😍
wątek zamknięty
Livia ,ale super.teraz będę musiał kupić sobie komplet mouve, a miałam nic nie kupować.
wątek zamknięty
Śledze Was regularnie dziewczyny, ale wpadłam sie pochwalić (a może pożalić? 😉 ), że od roku nie kupiłam ani jednego czapraka i wcale mnie jakoś do tego nie ciągnie. 👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 grudnia 2013 09:20
harja, wymodelowana, Sisisa, Minosia, Marcelin, asiowe, dziękuję pięknie :kwiatek:

keirashara, mam taką szafę z Allegro materiałową - ale już mi zaczynają te rzeczy wychodzić bokami 😁

etosha, dziękuję 🙂 Powiem ci że Mauve jest na żywo naprawdę piękny i na twoje kobyłki będzie super 🙂

ashtray, chciałabym coś takiego powiedzieć kiedyś - ale za dużo jest na razie fajnych rzeczy i tak to się rozbija potem 😉
wątek zamknięty
Ja tez widze wiele fajnych rzeczy, ale szybko dochodze do wniosku, ze sa mi do niczego niepotrzebne. Mam przeciez kilka pieknych czaprakow i derek, wiec po co mi kolejne. 😉 Wole wydac kase na treningi, na rozwoj konia niz na szmaty, z ktorych nie ma zadnego pozytku poza tym, ze ciesza oko. Ale zdecydowanie wieksza radosc sprawia mi kiedy kon progresuje, kiedy cos nie wychodzilo i nagle dzieki treningowi zaczyna sie udawac. 🙂
Jedynie chcialabym kiedys upolowac brillanta schoko- orange. 🙂
wątek zamknięty
Livia, zrób zdjęcie całej kolekcji :P.
wątek zamknięty
Livia Mauve  💘 💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.