Kącik Małolata...:D

Długo mnie nie było, ale żyję, jakby to kogoś interesowało. Jest źle, przynajmniej w sercowych jest całkiem w porządku...
Koniec, małolaty, koniec ze mną ;p
Związałam się z kimś i nadal w to nie wierzę, niech mnie ktoś kopnie w tyłek...
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
20 grudnia 2013 19:03
maiiaF a to kobyła kolegi, jest przepiękna i zdjecie zrobione za czasów kiedy jeszcze skakałam i miałam okazje na niej troszkę pojeździć!  🏇
Karmelek, no właśnie, ogromnie urodziwa 😍 Znam dwa podobne poczciwe wałaszki, no cuda chodzące 💘
Windziakowa gadaj co tam 😉
madasrabbits opowiadaj  😜
U mnie w sprawach sercowych kompletna beznadzieja, ale plus taki, że wybiłam sobie wszystkie związki z głowy i oby jak najdłużej tak zostało,  bo jestem bardzo szczęśliwa, dzisiaj był moj oficjalny powrót na konie, gniady chodzil bardzo przyzwoicie jak na to co wyprawialam na jego grzbiecie, kilka zagalopowan mial cudnych! Potem wigilia stajenna, wiec pelna euforia! Uklada się,  układa!  Po stracie najlepszej przyjaciółki, odpuszczeniu sobie faceta, na którym mi zależało i kilku innych rzeczach wkoncu sie układa,  oprócz tego mam naj-cu-do-wniej-sza klase i przyjaciół  💘 Teraz oby tylko lepiej! I do roboty! To jest to czego chce! Konie sa dla mne wszystkim 🙂
Witam po chyba 2 tygodniach nieobecności 🙂
Jak tam u Was?
Ten weekend był przełomowy dla mojego galopienia 😀 .
Pozatym to Wesołych Świąt i udanego Sylwestra!  😅 <teraz, bo nie wiem, czy w tym zamieszaniu zdążę na luzie usiąść przy komputerze> 
Coo tu tak cicho  🙁 ? Co tam dziewczyny??
Dawno tu nie wpadałam, bo jakoś mi nie po drodze, ale skoro już jestem, to chciałabym wam życzyć wesołych, ciepłych i rodzinnych Świąt, bogatego mikołaja i super sylwestra!  :kwiatek:
I pozdrawiamy z Budyniowym. (eh...)
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
22 grudnia 2013 22:18
My też z młodym życzymy wam wszystkiego najlepszego w nadchodzące święta. Niech te kilka dni będzie wyjątkowe, niech wniosą w serca spokój i pozwolą na chwilę zapomnieć o problemach, które otaczają nas na co dzień 🙂 Jeszcze raz wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
Każdemu z osobna - Wesołych Świąt i udanego Sylwestra!  💃
Z całego serduszka, życzę Wam wszystkiego najlepszego i żeby rok 2014 był o wiele lepszy niż ten,
Wesołych Świąt małolatki! 💘
Małolaty życzę wam Wesołych i Spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie i udanego sylwestra.
Gniadata   my own true love
24 grudnia 2013 10:58
Laski (i faceci też, o ile takowych tu mamy), w imieniu swoim i nieudolnie stuningowanego photoshopem Kucyka życzę Wam wspaniałych, magicznych, rodzinnych Świąt, oraz dużo szczęścia, zdrowia i miłości w nadchodzącym 2014 - oby był dla Was lepszy niż obecnie kończący się rok. A, no i - szalonego, pamiętnego Sylwestra w gronie przyjaciół, i żeby kac nie męczył za bardzo! 😉
Ale tu cichutko  🙁
Małolaty jak tam święta i jak prezenty? 🙂
Wątek znowu chyba ma jakiś zastój.
U mnie święta jak święta, wigilia skończona, prezenty rozdane, kolędy pośpiewane i znowu się nudzę (aż zaczęłam ćwiczyć wieczorami, zobaczymy na jak długo  😁 ). Mój pies ma na mnie focha, chciał iść wczoraj na spacer do ludzi ale przegryzł smycz więc musiał się zadowolić polem.
No niestety, wątek ma zastój.
U mnie wigilia jak co roku, sztuczne życzenia, uśmiechy. Po kolacji poszłam do swojego pokoju i tak siedziałam. Drugi i trzeci dzień to samo, chociaż już nawet z nikim nie rozmawiałam.
Złapało mnie coś głupiego, jakaś chandra, na nic nie mam ochoty. Od 2tygodni w moim pokoju mieszka sobie mój ukochany, wesoły chomik, który mi poprawia humor...
Za to umówiłam się z rodzicami i jadę na warszawską Cavaliadę, będzie któraś z Was? 🙂
Prawdopodobnie ja. Pewnie i infantil bo co roku się z nią tam mijamy? 😉
Będę!  😉 Tyle mi jeszcze z jeździectwa zostało.
Dawno mnie tutaj nie było, nie wiem czy ktokolwiek mnie jeszcze kojarzy 😉

U mnie święta okropne, dobrze, że już się skończyły. Znów dostałam w dupę, znów się przejechałam na sobie, na ludziach, znów mam nauczkę. Byle to wszystko co teraz mam jakoś dobrze wykorzystać..

Jak sylwestrowe plany?  🥂
Impreza na zadupiu  😀iabeł:
ja oczywiście nie wiem 😵 więc pewnie skończy się na tym, że zostanę w domu i ktoś wpadnie...
Moje sylwestrowe plany w tym roku az  za dobrze, dobry kumpel robi urodzino-sylwetra  😎
Uff, jak dobrze, że już po świętach 😀
Ja w tym roku mam dwa sylwestry do zaliczenia, będzie fajnie 😀
Moja dobra kumpela miała robić sylwestro-osiemnastkę (urodziny 1 stycznia), ale stwierdziła, że co dwie imprezy to nie jedna i sylwestra robi jak robić miała, ale osiemnastka dwa tygodnie później  😁
U mnie niepewna domówka u przyjaciółki, najpierw miała być u mnie, ale rodzice mnie wykolegowali i dom wzięli dla siebie.
Windziakowa ja prawdopodobnie jako wolontariusz <chęci>, a jako grzejnik siedzenia i oglądający marne szanse. 

Małolatki mam dylemat co wybrać - jako, że grosza się sypnie tu i tam, to mam problem co z nim zrobić - czy pojechać na mega drogi obóz, czy kupić sobie lustrzankę? Wartości są prawie takie same, bo 2 z hakiem  😵
Ja w planach sylwestrowych jeszcze tylko liczę na M. 😁 A jak nie, to milion planów awaryjnych 😀

Kiedy ta Cavaliada? Jakoś w połowie marca? znowu się minę, ledwo z Wawy wrócę i... 😵

Dama, jakbym nie miała lustrzanki, to wybrałabym lustrzankę 😁 Jakoś gdybym była w posiadaniu dwóch tysi to wolałabym je posiadać (tym bardziej patrząc na perspektywy przyszłości), niż wydawać na obóz 😉 inna sprawa, gdyby ktoś mi go finansował, wtedy bym pojechała oczywiście 😁 (pomijając, że jakoś ostatnio nawet myśli o koniach poszły w odstawkę i cały sprzęt pierwszy raz został wyniesiony do piwnicy, tylko zdjęcia i flots zostały na ścianie)
maiia właśnie moich rodziców na "samodzielne" sfinansowanie ani jednego ani drugiego nie stać. Gdyby mogli to pytania by nie było :p .
U mnie konie cały czas na pierwszym planie, czasem wyżej ponad szkołę 😀
vicke   Marzeniami żyłem jak król
28 grudnia 2013 07:56
Dama Miałam w tym roku taki sam wybór lustrzanka czy obóz. Wybrałam lustrzanke  😉
vicke właśnie chyba tak zrobię, że wezmę lustrzankę, bo w tym roku trochę się przejechałam na wyborze obozu, a jak ten byłby nie udany to kasa w błoto. A tak to mi trochę dłużej posłuży 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się