Howrse gra :)

kaka2002,  wchodzisz: profil-moje kupony i masz oferty partnerskie (SponsorPay)

Nie mam
Hm.....
a moje zoo zbankrutowało 😁 da się zrestartować grę?
a ja gram w starożytność, nie kapuję jej
calore, podlewaj roślinki w zadaniach, dostajesz punkty.
Cierp1enie,  jak na początku gry wysłać ten statek?
ja jeszcze nic nie zrobiłam w niej
Watrusia, skasowałam konto i jadę od początku 😉
Ciekawe, jak często można korzystać z tych "sponsoringów" ... 😉
a jak nie pokazuje mi już żadnych zadań, a nie mam jeszcze następnego poziomu to co to znaczy? mam poczekać tylko i się pojawią?
calore, a który masz poziom, mi po 4 wyskakiwały zadania z podlewaniem i na nich bazowałam , łapiąc punkty i karmiąc zwierzaki.  Z podlewaniem będą pojawiać się co jakiś czas. Tam na górze masz okienko z takim panockiem 🙂, on tez daje zadania.
no właśnie 4. zadania nie wyskakują, ale nakarmiłam zwierzaki i wyczyściłam 😉 może za mało ich mam? ludziki mają nad w tej chmurce nad głowami coś co wygląda jak misie koala, czego oni mogą chcieć? 😁
Ja miałam 5 wybiegów i było ok.
carmelka   Extremly photogenic... potato
05 stycznia 2014 20:58
O co chodzi z zakładką ośrodek tłumaczeń? Znajoma to ma, mi się nie wyświetla...
calore, za zajmowanie się zwierzętami dostajesz punkty. W górnym prawym rogu jest taki wskaźnik ile punktów Ci brakuje do kolejnego poziomu 😀
Ja jeszcze grałam w grepolis, to ta starożytność? Też tego nie ogarniałam i to olałam, następnego dnia weszłam na howrse i zastanawiałam się skąd mam kupony 😀
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 stycznia 2014 22:34
grepolis jest całkiem fajna, taka namiastka Zeusa  🤣
właśnie w to gram, ale nie mam bladego pojęcia o co w tej grze chodzi  😁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 stycznia 2014 22:44
zakładasz miasto, rozbudowujesz, atakujesz inne wioski, dołączasz do sojuszu itd 😀
bierzesz udział w misjach ^^

i dostałam kupony za grepolis  😁

edit: dopisek
coś takiego robię, tylko tak bez pojęcia  🤣
Kurcze, własnie uzyskałam 543 punkty i mam na koncie następne 2 kupony  🤣
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 stycznia 2014 23:03
to bardzo dobrze, oby tylko kupony zdobyć  🤣
A za to się płaci?
julka177,  nie, te gry są darmowe.
To fajnie, tylko dają kupony za darmo... Dziwne 😉
Mówiąc szczerze, też mnie to ciekawi, ja jestem ostrożna, ale wczoraj coś mnie tak natchnęło na te gry.
Na niektórych stronach to wygląda tak, że wymagają potwierdzenia e-mail'a, po to to, żeby móc wysyłać reklamy. Czyli nie tak całkiem za darmo, bo potrafią wysłać po kilkaset wiadomości 😉 Z tym, że nie jestem pewna czy wszędzie tak jest.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
06 stycznia 2014 09:24
Jest ktoś chętny, kto mógłby z mojego konta wejść na te zoo, bo mi nie działa...
ja zdobyłam pkt za starożytność i dostałam 2 kupony, tylko..... dalej gram w starożytność  😁
Ja karmię dalej zwierzątka w ZOO 😵
A ja mimo, że doszłam do 5 levelu w ZOO i potwierdziłam e-maila, to nie dodali mi kuponów  😤
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 stycznia 2014 11:11
Zaczęłam grać w Grepolis. Po której misji/jakim czasie dają kupony? 👀
ja dzięki Wam też zaczęłam  😂
z tymi reklamami z promocji od sponsorów to jest przerąbane, ale ja założyłam osobne konto mailowe tylko na gry i tam mi cały spam przychodzi, żeby głównego maila mi nie zaśmiecało. potem tylko całą zawartość do kosza i finał  😀
widzę, że teraz kupony idą, kiedyś dawali diamenty 😀 dawno nie korzystałam z tego
Mistral czasem trzeba trochę poczekać  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się