sklepy internetowe

Jak obecnie funkcjonuje awil-horse ? Sprawnie ?
Dava   kiss kiss bang bang
06 stycznia 2014 06:47
Czy ktos wie co sie dzieje ze sklepem Lamri?
Strona od jakiegos czasu nie dziala i tak sie zastanawiam, bo lubialam ten sklep  🙁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
06 stycznia 2014 10:10
Duży plus dla alepiwo.pl  - kupiłam u nich armex 5, najlepiej zapakowana przesyłka jaką otrzymała i na wstepie dostałam @ z danymi firmy przewozowej i nr przesyłki.
Oczywiście minus dla Atosa - dostarczenie towaru zajęło 'ledwie' 2 miesiące  🤬
ma ktoś może zniżkę do arcusa? baardzo by mi się przydała :kwiatek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 stycznia 2014 21:04
Jak obecnie funkcjonuje awil-horse ? Sprawnie ?

zamawialam frak w trakcie ich przeprowadzki  w listopadzie i wszystko bylo ok🙂
margaritka, to mnie cieszy. Dzięki za info.
Jak zwykle plus dla BERGO, realizacja zamówienia bez zastrzeżeń, szybko  i skutecznie  :kwiatek:
[quote author=Dava link=topic=81.msg1706852#msg1706852 date=1362490493]
Czy ktoś może coś wie o sklepie sklep.horses.pl ?
Nie działa kompletnie czy pod jakimś zmienionym adresem?  😉


ktos? cos?
[/quote]

Nie ma i nie będzie
zamknięty  🙁
Wielki minus dla sklepu bewet. Zamówienie złozyłam 30 października doszło 3 stycznia. Zamiast 30 kg wyslodek przyszło 21 kg, a zamiast 30 kg łuski slonecznika, po ustaleniach miało być 10 kg normalnego słonecznika z powodu braków na magazynie. Przyszło dokladnie 5,4 kg. Po wielokrotnych rozmowach ze sklepem powiedzieli że za taki czas oczekiwania dostane maść chlodzącą. Oczywiscie śladu nie ma. Zamówienia wiecej tam nie złoże i odradzam innym.
mils   ig: milen.ju
08 stycznia 2014 15:03
Sklep X-horse. Dzwoniłam wczoraj w sprawie testu siodła Daw Mag. Dowiedziałam się, że informacje ze strony internetowej dotyczące kaucji i opłat manipulacyjnych Daw Maga nie dotyczą (kilka miesięcy wcześniej, gdy pisałam orientacyjnie podano mi informację zupełnie odwrotną razem z wysokością kaucji i opłaty manipulacyjnej :???🙂, a koszt testu wynosi tyle i tyle. Ok, zbytniej różnicy to dla mnie nie miało. Pan, z którym rozmawiałam, z deka chaotycznie przedstawił mi sytuację, ale powiedział, że siodło jest gotowe do wysyłki i jutro pewnie je wyślą, poprosił o maila z danymi do przesyłki i powiedział, że zadzwoni następnego dnia do południa. Telefonu się nie doczekałam, odpowiedzi na maila z moimi danymi też nie. Na teście siodła mi zależy, więc zobaczę, co uda mi się w tej kwestii zrobić, ale jestem już lekko zniesmaczona zaistniałą sytuacją. 🙄
jak zawsze + dla animalii  😉
Gdzie dostane klocki do siodla ujezdzeniowego  bates/ wintec?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 stycznia 2014 21:41
mils   ig: milen.ju
11 stycznia 2014 21:58
X-horse ładnie się wywiązał z zamieszania, także minusa nie będzie, jednak pierwszy brak kontaktu spowodował, że ostrożnie będę robić u nich zakupy.
Duży plus dla awill horse.
Sprawna i bezproblemowa realizacja, miłe gratisy no i świetny kontakt i pełna informacja o wszystkim.
plusy dla:
+ sklepu horse-fit (błyskawiczna przesyłka, zamówienie na drugi dzień u mnie)
+ sklepu WetFarma
PLUS dla:

animavet
bergo
equishop
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 stycznia 2014 21:30
Ktoś robił zakupy w alebryczesy? Jak się spisuje?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 stycznia 2014 09:05
+ dla fermo.pl - dobry kontakt i szybka wysyłka.
Ale mogli by kuriera zmienić...
Plus dla animalii - przedwczoraj wieczorem zamówiłam i już mam paczkę u siebie
Minus dla Bergo . ;/ Nie dała bym minusa ,ale nie lubie takiego traktowania klienta. ;/
Duży plus dla Febro.
Sprawna realizacja, dobry kontakt no i super profesjonalne podejście do klienta.
+ dla gnl.pl
jak zwykle duży plus dla animalii  :kwiatek:
ode mnie zaległe plusy:
Febro - wszystkie transakcje szybko i sprawnie przeprowadzone, świetne podejście do klienta i miłe rabaty  😀
Equishop
Arcus
Animavet
+ dla horse-fit - błyskawicznie doszło i dawno nic mnie tak nie ucieszyło (a bałam się, że jak za pobraniem to sobie poczekam!)
carmelka   Extremly photogenic... potato
14 stycznia 2014 20:15
Plus dla Pasi-konika. Zamówione kilka rzeczy, nazajutrz już były gotowe  🙂
+ dla sklepu Horse.Shop towar na drugi dzień rano u mnie 🙂
mils   ig: milen.ju
14 stycznia 2014 20:23
Pozwolę sobie spytać, choć to nie jest do końca sklep. Pisał ktoś ostatnio maila do Daw Maga? Odpisali? Pisałam w sobotę wieczorem, odpowiedzi nie ma, a sprawa dla mnie ważna i dość pilna. Dzwoniłam w międzyczasie, ale nie odebrali. Do tego w mailu są zdjęcia, bez których nie dało się dokładnie zobrazować mojego problemu. Głucha cisza. 🙁
Sklepom też ostatnio średnio odpisują, lepiej dzwonić do skutku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się