Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Manti w Jarpolu Exclusive baklazan🙂😉))
wątek zamknięty
faith bardzo ładnie jej w tym kolorze. Do mnie idzie własnie Bakłażanowy pad Jarpol Queen, już się nie mogę doczekać 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 stycznia 2014 15:08
emptyline, tego właśnie nie byłam pewna 🙂 Ale faktycznie, to polary mają taki duży herb na środku, touleny mały w rogu.

faith, bardzo ładnie, wiedziałam że to będzie świetny kolor dla was 🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
15 stycznia 2014 15:25
faith łaaał, super, bardzo jej pasuje 🙂
wątek zamknięty
Do mnie dziś doszła paczka. Cotton Ice fajnie się prezentuje chociaż na początku nie byłam do niego przekonana, do derki Nici 2013 kupiłam kantar NG Magneta. Różowy odcień jak dla mnie jest identyczny 😀



wątek zamknięty
dairoxroxi derka *-*
wątek zamknięty
Natrafiłam niedawno na bardzo stary post w końskiej rewii mody 2010 wychwalający jakieś dobre mydełko na plamy, czy ktoś byłby tak miły i mnie oświecił co to było, bo link już dawno nie działa  🙁
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
15 stycznia 2014 18:03
dairoxroxi  nie kuś nie kuś, piękne rzeczy! Derka jak dla mnie obłędna i jest moim marzeniem ale portfel odmawia posłuszeństwa na takie "bzdety" (bzdety dla portfela rzecz jasna, nie dla mnie 😉)
wątek zamknięty
Livia tak ten pierwszy to dralon, ale dwie pozostałe to polary. Nawet nie toulene tylko zwykły (choć nieco grubszy) polar.
wątek zamknięty
harja zrobię przy następnej wizycie u siwej, jeżdżę ją tylko kilka razy w tygodniu 🙂
wątek zamknięty
Livia, maison, rudzielec dzieki dziewczyny, bardzo nam milo :kwiatek: niech kucyczek tez sie poczuje ladnie, nie?😉
wątek zamknięty
-mal-, super, będę wdzięczna :kwiatek:
dairoxroxi, ice 😍
faith, słuszny kolor 😀 super!
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
15 stycznia 2014 21:20
maison u mnie w sklepie jest takie cudowne mydełko facet je importuje chyba z Niemiec jak chcesz to mogę kupić i wysłać gdzie trzeba  😉
wątek zamknięty
Katasia wpisz sobie w google "gallseife mydło" i to będzie to🙂
wątek zamknięty
widział ktoś gdzieś porównanie brillantów royal (navy-royal) z ocean?  :kwiatek:

I pytanie dla siedzących na w bayu (Chilii chyba to od Ciebie kupiłam kiedyś takiego brillanta) czy rzucił się którejś z Was w oczy brillant nightblue??  👀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2014 22:29
Tylko poniaczek VS.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2014 10:19
dairoxroxi, nie dziwię się, że cię ta dera porwała, to jedna z najładniejszych Niciakowych - poza tą pasiastą z 2010 🙂
wątek zamknięty
Livia Całkowicie się zgadzam! Jest słodka ale kolory nie są takie dziecinne jak w przypadku 2012. Dla mnie tym bardziej jest szał, że mam jeszcze komplet ochraniaczy różowych w tym samym odcieniu i wiadro  😁
wątek zamknięty
chilli2 - dzięki za info, mam gdzies na osiedlu sklep z chemią z DE, to może uda sie kupić. Wolałam zapytać, bo kiedys kupiłam mydełko na plamy w Rossmanie, też jakieś niby niemieckie i było beznadziejne, a właśnie zakupiłam kilka jasnych cottonów 🙂
wątek zamknięty
Czy wie któraś z was co to może być za brillant i z jakiej kolekcji?
wątek zamknięty
Lind. Z flax/beluga/castor/lind
wątek zamknięty
ashtray, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2014 11:55
Jeszcze Flax był z tej kolekcji też 🙂
wątek zamknięty
Livia, ale flax to chyba bardziej żółty/pomarańcz?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2014 12:28
harja, tak, tak 🙂 Zawieruszył mi się po prostu ten kolor we wpisie ashtray z kolorami z tej kolekcji 😡
wątek zamknięty
Hej 🙂
Dziewczyny mam do Was bardzo ważne pytanie.
Zamówiłam sobie te owijki [img]http://demandware.edgesuite.net/sits_pod23/dw/image/v2/AAEM_PRD/on/demandware.static/Sites-hrzeu-Site/Sites-hz-master-catalog/default/v1389960511984/large/18000_MGR_1.jpg?sw=442&sh=442&sfrm=jpg[/img]
i teraz się zastanawiam jaki czaprak do tego dokupić  🤔
Pasowałby Eskadron z kolekcji Wiosna/lato 2012 Mint/teak/white, ale taki ciężko od kogoś odkupić, polecacie jakis inny ?
wątek zamknięty
dairoxroxi, cudne zakupy 🙂
wątek zamknięty
wabankowa masz [url=http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/95084?q=eskadron+mint&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=]tutaj[/url] łezkę eskadron mint
a może po prostu weź ten czaprak z horze do kompletu 😀
wątek zamknięty
Dziewczyny, help 😉
Mam do przygotowania na zawody dwa konie: kasztana i skarogniadego i mam zielony pad Anky jasper i burgond Caballa. W zapasie jeszcze rost Eskadrona. Zielony na kasztana, a bordo na skarego?  🤔
wątek zamknięty
Ja bym ubrała kasztana w rosta, a skarogniadego w burgundowego caballa.  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.