Kącik Małolata...:D

Ćwicz a jak nerwy Cię wezmę z proporcjami to rzuć i rysuj centaury  😀iabeł:
Jak ja z twarzamy, nigdy nie wychodzą to mam wszystkich ludzi tak narysowanych by je omijać lub zasłaniać czymś 😉
Dama  :emota200609316:
*początek posta z opisem mojego "fasycnującego" życia, smiało można ominąć *
Wczoraj byłam cały dzień przy kuligach/koniach. Dziadek wyjechał na kilka dni i zostawił mi 15 koni pod opieką  😁 Wraz ze szczegółową rozpiską kto, co, ile żre , kto nie pije z poidła,jak mam wypuszczać itp. No to dzisiaj rano lecę sobie do stajni, patrzę na rozpiskę - wypuszczać parami. Para siwych zaprzęgowych, para gniadych źrebaków, druga para młodych siwków  i kilka innych. Wszystko spoko, tylko że ja rzadko tam bywam, koni nie znam a są bardzo podobne - "stare" siwki i gniade wręcz identyczne 😁 Np. źrebaki - parzę na czoła, oba mają gwiazki, odmiany na nogach. I nagle olśnienie - patrz na kantary  😜 Więc porozróżniałam je, reszta poszła z górki, chociaż jakby dziadek to widział pewnie by na zawał  zszedł  😁 Potem przypomniałam sobie,  że moja szkapa ma dzisiaj urodziny. Już 15  😵 Oczywiśnie nie zachowuje się jak 15 latka, bardziej jak 5 :P  Poszłam ją wylonżowałam , gnida zadowolona się popisywała :P Jutro tfu tfu jedziemy na spacerek do lasu. Czyli ogólnie jest nieźle, pomijając zimno :P Jeszcze jedne tydzień ferii.  *koniec*
A co tam u was, małolaty?
rano wróciłam z wrocka, wczoraj decathlon, kupiłam bryczesy, sztyblety, szykowanko na obóz 🏇 byłam z psinąna spacerze, powydurniałyśmy się, jak zimno było to wróciłam i byczę się 😎 😂
Jakie marzenie, żeby ktoś w rodzinie konie miał, albo chociaż się nimi interesował  🙄
borkowa. a gdzie jedziesz? 😉
Umieram nad rozprawką z francuskiego, już kolejny weekend siedzę w domu przez szkołę :/. Zero jakiegokolwiek wyjścia, raptem z psem na spacer i porobienie mu śniegofotek  💃
Dama No u mnie w rodzinie to dziadek zawsze miał konie, dosżło nawet do 30 sztuk. Mama jest moją instruktorką , też od zawsze z końmi. Tato ma prawko na bukmana, wiec jest naszym kierowcą. Kiedyś jeździł. Brat taty też ma stajnię, właśnie OJ Karino ( Ola1002 na pewno kojarzy ) jego synowie startują, starszy jest instruktorem. Więc rodzina końska  😁

właśnie borkowa gdzie się wybierasz?
Karino 😜, bo nie mam czym tego opisać  😉
Marklowice, koło Rybnika 🙂
Karino zazdroszczę takiej końskiej rodziny! 😜 chociaż u mnie chyba tak troszkę jest, w tym żyjącym pokoleniu, tato od kilku lat konie ma, ja jeżdżę, mama też z tatą hodują, więc nie jest źle 🤣
borkowa. jakiś dokładniejszy opis, coś? 🙂
Kolejna do zazdroszczenia  🤣
Dama ferie ze szkoleniem skokowym, codziennie jazda normalna + skokowa, dodatkowo godzina teorii dziennie 😀 jak coś więcej to www.stajnia.eu 😉)
borkowa ach pojechałabym , zeby ktoś się na mnie podarł , rózne kombinacje i treningi  😜 No nic, trzeba trochę poczekać , na normalne podłoże , to i ja polatam  😁 Ogólnie wróciła mi chęć do jazdy, więc będzie dobrze 😀
A u mnie tylko tata jakoś związany z końmi jest, jego ojciec miał konia, Maciusia chyba 🤣 Ale to dawno temu, jakieś 40 lat. A moja mama się boi koni, niech tylko Gruba łbem machnie podczas głaskania(mamusia stoi 3metry dalej, byleby nie stać blisko :lol🙂 to odskakuje z przerażeniem. Wiem, że to straszne ale wciąż mnie to bawi 😀
Jutro do stajni, wyczyścić konia koleżanki i Gniadą. Teraz dzieciaki mają ferie, w końcu hala jest, to mam ostatnią okazję. Za to we wtorek pierwsza jazda na hali 🙂 Wracam do treningów, no w końcu.
Btw byłam na pobraniu krwi z prawdopodobieństwem chorej tarczycy-wyszło, że mam podniesiony cukier. No cóż 🤣
Jeśli chodzi o rodzinne to pradziadek był hodowcą koni, drugi miłośnikiem. A reszta rodziny to typowe wiejskie Baśki miała  😁 Rodzice się koni boją, ale i tak rozwala mnie sposób "głaskania" koni taty. Puka je w czoło, bo tutaj mu ręki nie zjedzą  😂
Ćwiczę z MEL B, A potem jem czekoladę 🤦
Jeszcze tydzień ferii tak jak u  Karino
Ale sobie śliczną kurtkę narciarską zamówiłam  😍 Tylko nie przychodzi coś...

Miałam w ferie ostro trenować, ale -20 u mnie i jakoś mnie nie ciągnie do stajni  🤬
karino mnie też tego brakuje, czekam z utęsknieniem, chociaż wiem, że będzie źle, bo szmat czasu nie jeździłam 😂 😁
A u mnie mama się koni boi a tata odkad mamy stajnie był tam pewnie ze 4 razy jak coś sie popsuło  🙄 Więc to wszytsko jest generalnie na mojej głowie  🏇
ależ Wy Małolatki odpowiedzialne  🙂
Wy tak o tych koniach gadacie a ja sobie uświadamiam, że to już 2,5 stuknęło odkąd nie jeżdżę  😜
Olaa chyba nie masz na myśli mnie xd Ja nie nazawałabym siebie odpowiedzialna  😂 U mnie też po -20 więc kiepska wymówka  😀iabeł:
A ja dzisiaj jeździłam pierwszy raz od 4 miesięcy  😜 Tako to tylko lonżowałam a dzisiaj pojechałyśmy z mamą na spacerek po śniegu. Rude oczywiście narwane jak zwykle, "piaffy" strzelałyśmy w zaspach  😂 A jutro mam zamiar ją "podpiąć" do nart, zobaczymy czy mnie nie zabije  😁
infantil grunt żeby Tobie było dobrze 😀 Nie chce Ci się czasami?
karinoaczkolwiek 15 koni pod opieką miałaś  😀
no wiem, wiem, że słaba... jutro to się zmieni (hope so)  😤
Nadal mam  😁 Do czwartku. 2x dziennie jestem u nich, pomaga mi babcia. Olaa, TheWunia( nie pamiętam czy ktoś jeszce mówiła że jedzie)  musimy się spotkać jak będziemy na Cavaliadzie Lublin 😅
Mam do napisania reportaż temat dowolny i tu jest problem o czym mogę napisać bo pomysłów brak? 😵 Myślałam o jakichś zawodach, cavaliadzie nie byłam na niej coś bym musiała wymyślić ale w cw w których muszę to napisać jest napisane : opis miejsca opis 1 postaci dialog ( mowa niezalezna) opowiadanie opis 2postaci z elementami charakterystyki i nie wiem czy to dobry pomysł. Chce to ogarnąć do piątku i mieć spokój na ferie 😉
Karino1998 hm... czasem łapie mnie faza na to, że bym sobie wsiadła, ale nie mam takich możliwości więc nie trwa ona zbyt długo 😉 Ale ogólnie rzecz biorąc bardziej mi z brakiem jazdy dobrze, niż niedobrze.
infantil zawsze możesz mnie odwiedzić, pojeździsz  😀 To dobrze, że nie jest źle( jeśli to ma jakikolwiek sens 😁 )
Ni z gruchy ni z pietruchy, ale zrobię szwagrowi reklame, przeszkadzam?  👀
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.813515485340702.1073741864.709641215728130&type=3
Proszę nie śmiać się ze mnie i mojego spasionego kucyka  😁
Intryga ślicznie 😀 Ja się dzisiaj z Ciebie śmiałam , ale to przy czytaniu inengo wątku, może się domyślasz jakiego  😁 ?
Karino no jak nie jak tak, mistrz przypałów, miło mi 😁 Tak na marginesie to ja się dopiero rozkręcam, właśnie piszę wypracowanie na podwyższenie oceny z j.polskiego i napisałam "Kobieta tanecznym kłusem ruszyła w stronę bramy." czy ja coś jeszcze musze mówić?  😁
borkowa. ciekawie to wygląda powiem szczerze 🙂
Intryga jakie zdjęcia ładne! A o co chodzi z przypałami? 😀
Ja chodzę już nabuzowana, miesiąc u koni nie byłam, a to przez szkołę, a to byłam chora. Jestem agresywna, nosi mnie jak jakąś opętaną  🤔wirek: . Ajj, piątku nadejdź!
Dama wątek "zboczonozawodowy" w laicy o koniach znajdziesz 🙂 Polecam, szwagier bardzo lubi konie i chętnie pozna nowe, powołajcie się na mnie, że mu tu fanów naganiam, to może jakieś kupony rabatowe czy cuś będą  😁
Siesiepy   Ponczek bez rączek
28 stycznia 2014 22:59
Dama to chyba typowe dla uprawiaczy jakiegokolwiek sportu, posiadaczy jakiejkolwiek pasji. Nie masz z nim/nią styczności, jesteś w domu tak nie do zniesienia, że chcą cię wydziedziczyć.  😎 Ja znowu tyłek w siodle trzymałam na początku miesiąca, a to i tak po dwumiesięcznej przerwie... I nosi mnie, bo mimo, że konia widzę całkiem często i mogę go pomiziać, to nawet na lonży nie mogę popodziwiać. A odbija mi całkiem nieźle, tak chwiejna emocjonalnie jeszcze nigdy nie byłam. 3 dni temu ryczałam z bezsilności i całkowitego załamania z powodu nagromadzonych problemó, dzisiaj latam na skrzydłach bez skrzydeł, jakbym paliła cośniecoś... Cóż.
Intryga, Warzyna też chętnie pozna Twojego szwagra. 😉 Pytanie, za ile i czy w ogóle będzie chciał dojechać, hihi(nie mam wiedzy, skąd jesteś :> ).
Siesiepy powiało nas aż na Zieloną Górę 😀 aczkolwiek Krzysztof lubi zwiedzać, więc możemy się jakoś dogadać 😀
Czy tylko mnie jest tak ciężko sprzedać telefon?  😵 Stare sie rozchodziły po ludziach, a nowego nikt nie chce  😤
Intryga jak ładnie  😍
A wątek 'zboczeniozawodowcy' jest number one 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się