Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Naciau w gnl nie ma DL  🙁
zielona_stajnia wiem że za granicą mogę kupić ale koszty wysyłki to połowa ceny czapraka szukam w PL 🙂  :kwiatek:
azazu93 byłabym super wdzięczna!(jest w sklepie poluje.pl ale to filia konik.com.pl i w rzeczywistości tego czapraka nie ma na stanie)
a zamówić już go nie mozna 🙁
nadal nie ma tam dostępnego DL 🙁  jest tylko VS. Potrzebuję dresażowego w rozmiarze DL w kolorze silver który jest dostępny od ręki  :kwiatek:

Produkt dostępny. Czas realizacji zamówienia - 24 godziny
DL-silver w końskim świecie
Skoro możesz zamówić w innym kraju to chyba możesz poczekać 🙂 jak byłam u nich ostatnio to na wystawie widziałam  😉
Ale potrzebny jest DL 🙂
heca3001, Precelek potrzebuje DL i dostępny od ręki. Nie ma go w końskim świecie, jest tylko NA ZAMÓWIENIE.
heca3001 tak jak napisała xxagaxx  jak już pisałam interesuje mnie dostępny od ręki. Poniekąd dlatego, że po prostu nie da się go już zamówić bo w magazynach w PL go już nie ma  😉 więc to że w jakimś sklepie jest napisane że w 24ha sprowadzą o niczym nie świadczy. Jeśli komuś rzuci się w oczy DOSTĘPNY 🙂 ozłocę i będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Precelku przeszukałam całe internety chyba i niestety, chyba ktoś uprzedził Cię. Ale będę czujna  😀
Promocja m.in. na derki Horze Avalanche:
http://www.equi-point.pl/specials.php
W takiej cenie, ze sama bym chetnie kupila 😉
Angeel, ale z tego co widze że zostały same 125
Precelek z tego co widziałam to są na ebayu ale Ty chyba nie chciałaś zamawiać z UK? w sumie wychodzi prawie 400 zł więc sporo.
Precelek, a antracyt Cię nie urządza?
http://konik.com.pl/eskadronpotnikbrillantanth
czy komuś może rzucił się osprzęt do siodła dla szetlanda
?

szukam popręgu może być ujeżdźeniowy 50cm
puślisk i strzemion dziecięcych
http://horse-fit.pl/

7% rabatu na zakupy dla nowo zalogowanych 😉
Widział ktoś gdzieś w promocji jakieś strzemiona plastikowe, smar do kopyt i coś do smarowania siodła/ogłowia?  🙇
Napotkał sie ktos na promocję odzywek do grzywy i ogona, nabłyszczacz do sierści, szampony?  🙂
arlyn, kurde widziałam! http://konik.com.pl/srodki-do-konserwacji nie wszystkie, ale może coś Ci przypasuje 😉
Widział ktoś może jakieś sztyblety przecenione 👀 ?
hej wielkie dzięki wszystkim  :kwiatek: :kwiatek: za pomoc, udało mi sie upolować ostatni  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 lutego 2014 22:32
Widział ktoś może, z okazji końca zimy jakieś promocje na płaszcze jeździeckie? szukam rozpinanego z tyłu raczej do 400zł, widziałam piękne pikeura w przecenie ale 750zł to nadal trochę za dużo  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 lutego 2014 08:54
Brzask EuroStar ale za 475 zł No i bardzo mały rozmiar  😉

horze ale chyba nie ma rozcięcia z tyłu


Widział ktoś jakąś ładną kurtkę najlepiej przejściową w jakiejś dobrej cenie? 👀
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
20 lutego 2014 16:02
w Decathlonie wysyłka za 4.99 zł do 22 lutego  😉
Q., polecam fair play taką z odpinanymi rękawami. jest rewelacyjna. to najlepsza kurtka z jaka miałam styczność (wliczając i tańsze i te topowych firm). wygodna, porządna, funkcjonalana (odpinane rękawy (=fajna kamizelka), kaptur, nawet futerko kaptura. masa szczegółów robiacych z niej cudeńko na cały rok 🙂 w bergo są /były w dobrej cenie


widział ktoś plandeki/z małym wypełnieniem/na polarze w promocyjnych cenach ?
moze być villa horse, są w ww bergo, ale tylko 155 i obawiam sie ze może byc za duża ;/
emptyline   Big Milk Straciatella
20 lutego 2014 16:54
horse_art, Elisa zapewne, ale one już są niedostępne, chyba, że gdzieś zostały jakieś niedobitki. 🙁
emptyline, eh. a sądziłam, że będą to "moje" kurtki na kolejne kupe lat ;/ mialam juz 2 -gą kupowac do chodzenia "poza stajnią"

nie rozumiem tego. dlaczego fajne, dobre i w nieszalonych cenach rzeczy przestają być produkowane? villa horse, ta kurtka.... na zdjeciu wygląda przeciętnie - może dlatego? mało klientów na nie?
a to co nawet fajne zaczyna być tandetne i materiałami (anky, hippika, rewelacyjne niegdyś pady bonidosa mają teraz jakieś bezsensowne panele i materiały...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
20 lutego 2014 19:57
co do kurtek - ja mam z Amigo czarną, podszywaną polarem, z głową konia po lewej stronie.
Mam ją od...  🤔wirek: 8 lat? Nie pamiętam dokładnie, ale bardzo długo.
I ma odpinane rękawy, no i w ogóle jest bardzo ciepła  🙇
ja ma liberte (czy jakoś tak) jest wspaniała. tyle....że kupiłam ją w 2000 roku. za małe pieniądze.
przeszła malowanie, używanie (jako kurtka lub kamizelka) w kazdych warunkach przez 3/4 roku (płowienie), rózne wypadki, podarcia, pranie milion razy, generalnie nie oszczedzana i brana do każdej roboty jako od lat "stara" i .... nadal działa, le wygląda już jak porzucona nawet przez menela ;]
w miedzy czasie miałam kupe innych które przetrwały po moze 2-3 sezony (i to takie typowo sezonowe)- a uzywane mniej intensywnie i do lżejszych rzeczy niż ta.
ale i czas z tą się pozegnać (no..zostawie do malowania itd:P)
bardzo długo szukałam podobnej.
bardzo fajna jest też z HKM, z takiego materiału jak alcantra jakby. 
ale kupiłam troche za małą i większych już nigdy nie dostałam, w zadnym sklepie nei spotkałam.
na amigo polowałam, ale te nowsze juz takie fajne nie są....

ta elisa jest rewelacyjna. grubsza (polar i małe wypełnienie), ale tez się pewnie wypierze 😉
i duzo bardziej funkcyjna. no i jednak ładniej sie układa 😉 a nadal super wygodna. bardzo podobają mi sie różne jej rozwiązanai - taliowanie regulowane, kaptur zakrywający szyje, rekawy z wew. ściągaczem itd. nawet głupia kieszonka - dopinka na cukierki jest naprawdę super sprawą! i nie brudzący materiał! <3
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
20 lutego 2014 20:18
no właśnie ja nie mogę znaleźć w internecie tej mojej starej - no ale w sumie nie ma się co dziwić, to stara kolekcja  😀


edit: w Bergo sztyblety Horze za 149 zł  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się