Kurs Kowala

nigdy nie prosilam zadnego podkuwacza o papier, i uwazam ze takowy jest przydatny, ale nie niezbedny. bo jesli sie ktos zapyta, to można pochwalic się, pokazac fachowość na papierze, certyfikaty, kursy etc, ale wiekszosc ludzi o to nie pyta
Jest tam też propozycja kursu dla lonżującego.
To ciekawe.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 września 2011 12:49
No właśnie też zaciekawił mnie kurs lonżowania, napisane jest tam "dla zaawansowanych" co to znaczy? Co trzeba już potrafić?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 września 2011 10:14
Niestety miejsc na kurs na podkuwacza już nie ma, zgłoszenia były przyjmowane od lutego br. 🙁

P.S.
Zastanawiam się tylko jak to możliwe, skoro informacja na stronie PZJ pojawiła się dopiero w lipcu...
To nie jest kurs lonżowania, tylko kurs dla lonżujących. W woltyżerce. To, wbrew pozorom, dość trudna sztuka.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 września 2011 12:39
Ten dopisek "dla zaawansowanych" naprowadził mnie właśnie na takie podejrzenia 😉

Co do kursów na podkuwaczy, to chcę sprostować. Po kolejnym telefonie do PZJtu okazało się, że Pani kompletnie nie wie o co chodzi. Odesłała mnie do strony przemysłu konnego, więc chodziło jej zupełnie o inne szkolenia. W poniedziałek ma być z biurze osoba zajmująca się tymi nowymi kursami, więc postaram się dowiedzieć czegoś więcej.
witam,szukam informacji o organizowanych w tym roku kursach na kowala oraz warsztatach strugania naturalnego,bede wdzieczna za pomoc🙂
Minęło trochę lat od powstania tematu - co słychać w temacie? Mój mąż wymyślił sobie zawód podkuwacza, nie umiem go pokierować - aktualnie tylko Jaszkowo?
Też chciałabym wiedzieć. W Jaszkowie jest tylko ten kurs 4 dni... A coś, żeby faktycznie się tego nauczyć? Ew. ktoś, do kogo można się w Warszawie przyczepić i pod jego okiem zdobyć umiejętności?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się