Stajnie na Śląsku

equi.dream, Jest tam jakiś trener na miejscu, bo na tym mi najbardziej zależy? Chyba tak się to skończy, że się przeniosę...
mamina z tego co pamiętam z wakacji jest p.Kural 🙂
Vanto Jumping Team z tego co znalazłam na ich stronie stacjonuje aktualnie z Jaworznie (http://katarzynawygas.pl/)

sasqach
bardzo dziękuje c:
PATRYCJA10822, Jeździłaś z nim/widziałaś treningi? 🙂

Chętnie poczytam opinie o Centrum Jazdy Konnej Dakar w Sarnowie, co myślicie?
Tam jest ktoś i od skoków i uj, bo w sumie nie określiłaś co jeździsz i na jakim poziomie. M.Kural jeździ spore konkursy w uj, dużo osób zadowolonych.
mamina, a pytasz o pensjonat, rekreację, sport? różne krążyły opinie w necie dawniej, ale chyba teraz jest lepiej. przynajmniej ja nie zauważyłam niczego z tego, co było zarzucane stajni. no poza cenami 😁
equi.dream, oj, zapomniałam dopisać ze chodzi raczej o skoki. Piszę "raczej", bo w moim przypadku potrzebuję kogoś kto pomoże rownież jesli chodzi o ujezdzenie. Moj poziom nie określenie jako wysoki, skoki LL L. Mam konia który konkursów nie chodził, pod siodłem od zeszłego roku, moja jest od 2 miesięcy i powoli obydwie się uczymy. Jak juz wcześniej pisałam, narazie nie mam możliwości trenowania u siebie, ale niedługo to sie powinno zmienić. Jedynak juz wcześniej muszę cos wykombinowac, bo od ostatniego naszego treningu stoimy w miejscu, wiec pomyślałam o takim wyjeździe.
Hejka!  🙂 jestem tu nowa i rozglądam się za pensjonatem dla koni w okolicach Strumienia.
Słyszałam o paru ale nic konkretnego, co możecie mi polecić. Zależy mi aby cena boksu nie przekraczała 550 zł i aby na terenie stajni było dużo pastwisk.
Pozdrawiam!
Myślę, ze warto pomyśleć o Udorzu, zwłaszcza jeżeli ma być to wyjazd wakacyjny-tereny na Jurze są piękne.
mnie sie zawsze marzylo trzymac konia w Udorzu 😉 Ale zawsze mialam za daleko. Mam sentyment do tego miejsca i jesli chodzi o infrastrukture, opieke i warunki dla koni, mysle jest jest ciagly progres.
Moze jeszcze kiedys...  🙂
Dobre duszyczki, potrzebuje namiary na osoby prywatne które wypożyczają przyczepy 1,5k? Okolice Katowic. Lub na jakąś wypożyczalnie, która ma na stanie przyczepę, prócz tej w Sosnowcu na Wspólnej.

Donia Aleksandra pomysł z przypięciem info o trenerach popieram!🙂 Nie każdy ma czas przetrzepywać cały wątek, a stałych bywalców irytują te same pytania co kilka stron.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 czerwca 2014 17:11
vicodin, jakieś przyczepki są w Amigo w Będzinie, ale czy akurat  na 1,5 to nie wiem.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 czerwca 2014 19:40
vicodin zobacz w Mikołowie, choć nie jestem pewna czy wypożyczają.
To ja zacznę od trenerów z którymi miałam przyjemność  trenować. Podaję tylko dane i miejsce stacjonowania. Mam nadzieję że się ktoś jeszcze dopisze 😉
1) Piotr Kubaczka, Jaworzno ośrodek HORRS.
2) Żaneta Niczyporuk, Facimiech , działa na Śląsku
3) Robert Skrzypczak , Pszczyna ( własny cross)
4) Katarzyna Wygas, Jaworzno HORRS
5) Magdalena Jopek , kraków ,ujeżdżenie
Opinie prywatne tylko na pv .
Cześć  🙂
Jestem tu nowa i chciałam się przywitać  :kwiatek:
Kochani!
Ściągam do siebie dobrego weterynarza z dobrym sprzętem (usg, rtg itd.) w przyszłym tygodniu, poszukuję osób na trasie Katowice-Częstochowa, żeby podzielić się kosztami paliwa pani wet. Szczegóły na PW, jak ktoś chce zrobić USG, RTG, zęby to polecam  😉
Czy macie może jakiegoś sprawdzonego trenera/osobę do pomocy przy pracy z koniem zarówno z ziemi jak i siodła? Najlepiej z okolic Bytomia /Piekar Slaskich/Tarnowskich Gór/Zbroslawic(?) by dojazd nie stanowil problemu.. Najlepiej by cena nie przekraczala 50zl - jeśli jest ktoś taki w okolicy to bardzo proszę o wiadomosść tu lub na priv :-)
Dziękuję  :kwiatek:
Określ jeszcze kierunek pracy z koniem 😉
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
25 czerwca 2014 12:26
Zapraszamy Bardzo Serdecznie

Na towarzyskie zawody w ujeżdżeniu  :kwiatek:

Wszystkie szczegóły tutaj :

https://www.facebook.com/events/289381547906696/?fref=ts

Określ jeszcze kierunek pracy z koniem 😉


Początkowo - wszystko co się wiąże z jak najlepszym reagowaniem na pomoce + by nie bał się ręki, reagował lepiej na dosiad, nie bał się wsiadania, był bardziej "zebrany do kupy" na jeździe. taki jest plany pracy na najbliższy czas i bardzo zależy mi na kogoś kto w tym dobrze i mądrze pomoże 🙂
Jeśli ktoś wybiera się jutro do Leo i nie chce się dusić w autobusie, mogę zabrać 3 osoby. Jadę z Katowic (Tysiąclecie) 🙂
Czy ktoś się orientuje gdzie na Śląsku mogę skorzystać z parkuru? chodzi mi o dobre podłoże, duży plac  i komplet przeszkód? Jestem z Imielina, więc dobrze gdyby było blisko. Ciężkowice odpadają, nie są zainteresowani taką usługą.
Chciałam potrenować w warunkach zbliżonych do zawodów , a tutaj wychodzi że nie ma gdzie 🤔

Donia Aleksandra
w Leo była kiedyś możliwość wypożyczenia placu 🙂
Tylko gdzie ja znajdę jakikolwiek numer telefonu do Leo 👀
czy ktos zna stajnie wolnowybiegowa na gornym slasku? do tej pory znalazlam tylko w okolicach Czestochowy i Myszkowa, a to ponad 70 km ode mnie. Jesli nie wolnowybiegowa, to przynajmniej taka, gdzie konie sa na pastwiskach od rana do wieczora, rowniez w zimie? przekopuje neta, pytam znajomych i albo nie ma miejsc albo ja nie wiem gdzie jeszcze szukac:-(
Donia ja gdzieś mam, tylko musisz poczekać do jutra i koniecznie się przypomnieć, bo na pewno zapomnę 😉
equi.dream dziękuje już mam 😉
czesc,
ktos poleci jakiegoś trenera skokowego (Tychy-Bielsko-Biala)?

pomijając p.Julite, p.Cieślara, p.SKrzypczaka.

kogoś z bagażem doświadczeń, konsekwetnego.
Wazne by dojeżdzal na treningi do osoby zainteresowanej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się