Siodło skokowe

no tak.... kurde no to ic pozostaje mi kupić nowe siodło 😉
Czy ktoś ma/miał do czynienia z siodłami firmy  Henri De Rivel ? Wpisywałam w wyszukiwarkę i mało jest opinij, a jak są to dość stare. A siodła tej firmy wyglądają na zdjęciach na bardzo porządne, ale to zdjęcia, chciałabym wiedzieć jak jest w rzeczywistości.  😉
gossu, moja znajoma ma Michael Robert i jest super miękkie 🙂 Poduchy jak marzenie  🤣
Ja od marca jestem szczęśliwym posiadaczem Equipe Synergy, jestem ciągle w nim zakochana.
Gillian   four letter word
09 czerwca 2014 20:49
jeździłam na róznych Prestige'ach i jest chyba najbardziej miękki 🙂
Czy ktoś ma/miał do czynienia z siodłami firmy  Henri De Rivel ? Wpisywałam w wyszukiwarkę i mało jest opinij, a jak są to dość stare. A siodła tej firmy wyglądają na zdjęciach na bardzo porządne, ale to zdjęcia, chciałabym wiedzieć jak jest w rzeczywistości.  😉



Miałam przyjemność jeździć w modelu "france" (?). Fenomenalne siodło. Żałuję, że jeździłam w nim tak krótko (było pożyczone). 😉
poduszka ja niedawno (jakies 3 tygodnie temu) kupiłam nowe HDR (chyba show jumping pro, ale muszę spojrzeć tak właściwie) i jestem jak na razie bardzo zadowolona  🙂 mięciutkie, nic nie przeszkadza, wygodne.
espero6, 7 miesięcy? Moje Synergy będzie w tym tygodniu 😀 Ale powiem wam ze jeźdżę w czym popadnie od 3 miesięcy i się tak przyzwyczaiłam do tej sytuacji, że o ile siodło nie jest za małe dla mnie, to w ogóle mi to nie robi co mam pod tyłkiem 😉
melduję, że od 2 miesięcy mam już moje Equipe EK26 carbon. jestem zachwycona  😀 gdyby ktoś szukał jakichś informacji odnośnie tego siodła, można śmiało do mnie uderzać🙂
Czy ktoś miał doczynienia ze skokowymi : [[a]]https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.saintlourdes.com%2Fmonturas.php&h=JAQGcbSsG[[a]]
???

Nówka z dostawą do polski wychodzi ok 3600 zł więc bardzo tanio...  😲
Przepraszam wszystkich, nie bylo to 7 miesięcy, tylko prawie połowę krócej, mój błąd.
wichrowelove, zazdraszczam, miałam je przez jakiś czas do jazdy, cud miód malina 😀 Gdybym nie zmieniała siodła na raz dwa, pewnie bym też je kupiła 😀

espero6 no w x-horsie się nie raz czeka, ale w sumie to nie od nich zależy, jeśli zamówienie poszło do Włoch, to oni niby wpływu nie mają. Ja na moje czekam już hmm 8 tygodni? 9? I niby teraz ma przyjść D:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 czerwca 2014 19:45
xxagaxx , moje podobno jest już nawet w warszawie, ale poprosiłam o fachową opinię do siodła więc przyjedzie do mnie dopiero w poniedziałek.
Dziękuje bardzo wszystkim za opinie  :kwiatek:
Znalazłam fajna ofertę prestigea.
Model prestige ... Czy ktos wgl o takim słyszał ? Bo nie moge znaleźć, a przekopałam praktycznie cała sieć ! 🙂
Ja, za to całym sercem kocham swojego delgrange i drugie L.Bierry :-P
Więc chciałam się pochwalić nowym zakupem siodełka HDR jestem bardzo zadowolona! Zakupiłam takie z dość dużymi klockami, super trzymają mi nogę - i w galopie i w skoku , zrobione jest z bardzo fajnej jakościowo skóry, do tego mają miękkie poduszki podbicia - czyli komfort dla konia też jest 😉 więc serdecznie polecam 🙂
a jak z miękkością siedziska w HDR???
cudownie! jest mięciutkie, bardzo wygodnie się siedzi (chociaż tutaj mogę być nie obiektywna, ponieważ moja kobyła bardzo miękko nosi)
ja też mam HDR i jest wygodne i miękkie jak na moje 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 czerwca 2014 21:36
To się pochwalę moim equipem  💃



Bardzo pozytywne odczucie bycia blisko konia. Poczucie stabilności i dobrej równowagi. Myślałam że, się nie odnajdę szczególnie po moim poprzednim trochę trzymającym siodle z dość dużymi klockami przynajmniej w porównaniu do tego. A tu wręcz przeciwnie, dzisiaj miałam dwie awarie przy skoku przeszkody z oponek beczek i czerwonej plandeki która mój koń nie był zachwycony i skakał z miejsca mało tego bardzo pionowo i absolutnie nie miałam nawet przez chwile wrażeni że, się z nim rozstanę.
Brzask świetne te siodełko a jaki model???
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 czerwca 2014 19:43
quintana , Emporio.
brzask to siodełko to cud, miód, malina, ja mogę tylko pomarzyć, może kiedyś...
melduję, że od 2 miesięcy mam już moje Equipe EK26 carbon. jestem zachwycona  😀 gdyby ktoś szukał jakichś informacji odnośnie tego siodła, można śmiało do mnie uderzać🙂

Wichrowelove, wysłałam pw odnośnie siodla, mam kilka pytań 😉
Czy ktoś wie, kto jest przedstawicielem Passiera na Pl?  👀
Nr na stronie internetowej Passiera nie odpowiada. 🙁
-Agi-, nie wiem na ile to prawda ale rozmawiałam jakis czas temu z panem zajmującym się handlowaniem siodłami i mówił że z Passierem jest masakra. Klienci czekają po 5-6 miesięcy na siodło, zero kontaktu, ciężko z poprawkami, zmianami. Sama chciałam pójść w passiera bo wyglądają na dobre siodła dla koni z długim/dużym kłebem 😉
Wczoraj miałam okazje pojeździć w antaresie..no i muszę sobie takie kupić 😉
Słyszałam niestety dokładnie to samo co xxagaxx 🙁 Mi udało się upolować idealne siodło dla Pamira, a przy okazji dla mojego drugiego sierścia. Siodła super dla koni z dużym/problematycznym kłębem - jeden i drugi z moich chłopaków jest wykłębiony, niezbyt łatwo zbudowany a siodło na oby bardzo fajnie leży 🙂
No, to ja już nie wiem co mam robić  😵

Ok, to może inaczej: Która firma poradzi sobie ze zrobieniem siodła na wykłębionego konia, ale dosyć szerokiego, który na dodatek ma proste plecy (i generalnie jest długi)?

Dostałam informację, że niestety francuskie siodła sobie nie poradzą 🙁 z jedną firmą już próbkę miałam  😫

Bardzo intensywnie zastanawiałam się nad Passierem, bo ma "otwarty" łęk z przodu i to może być jakieś wyjście...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
20 lipca 2014 22:40
-Agi-, a nie możesz pożyczyć jakiegoś passiera i przymierzyć, czy w ogóle jest o czym rozmyślać?
Tak myślę u kogo widziałam skokówkę i tylko Nirv mi do głowy przychodzi.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się