strzemiona

sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 czerwca 2014 09:25
jestem przyzwyczajona do łamanych. zastanawiam się czy odnajdę się w takich. poza tym do ujeżdżeniówki na zawody i tak nie założę, tylko do skokowego. dylematy życiowe. ale cena kusi  🤔wirek:
sei, ja mam jiny, uwielbiam lekkie strzemiona z szeroką stopą, na skoki dla mnie idealne. Przekonałam do tego typu strzemion też dzierżawczynię Dina, ma dużo lepsze oparcie w strzemieniu. Na pewno zamówię te czerwone, tylko poczekam na wypłatę do 1ego 😉
a gdzie je można zamówić? 😉
Do skoków najlepsze są lekkie  😅
Zdecydowanie. Mnie się bez porównania lepiej jeździ i skacze w moich JS niż w łamanych Sprengerach, które miałam wcześniej.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 czerwca 2014 23:51
namówiłyście mnie i zamówiłam te niebieskie hooksy 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 lipca 2014 11:42
Szukam szerokich strzemion, mogą być z koszyczkami. Najlepiej do 150zł. Dużo jeżdżę w teren i chcę wracać bez bólu stóp  😉 Może coś mi polecicie?

A z ciekawostek- znalazłam takie cuda: http://tnij.org/96ffkxa - ktoś się z takimi spotkał? Wyglądają ciekawie.
sei, anai, a mogłybyście dać link do tych strzemion? Chyba jestem ślepa - nie mogę ich nigdzie znaleźć... :/
Gwiazda, już ich nie ma w sklepie 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lipca 2014 20:56
faktycznie, nie ma.
czyli załapałam się rzutem na taśmę.
moje są już w Polsce i niedługo powinny do mnie dojść.
zobaczymy co i jak 🙂
Czy dostanę gdzieś Compositi Reflex 10 cm?  :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 lipca 2014 22:07
Mialby ktos z Was pozyczyc na doslownie tydzien w celu wyprobowania czy bedzie sie dobrze jezdzic strzemiona sprenger bow balance? Oczywiscie pokrywam koszty przesylki 😉
A czy ktoś miał styczność z takimi HKM Light? Kosztują ok 150 zł, na moją prośbę zostanie sprowadzona jedna para bym mogła je oglądnąć lub ewentualnie kupić ale wolałabym przeczytać jakąś opinię... Podoba mi się w nich szeroka stopka, aktualnie jeżdżę w strzemionach ze skośną wkładką gumową.
Od jakiegoś czasu mam te drugie i bardzo sobie chwalę. Noga po dlugim terenie w kolanie mi nie doskwiera. Wygodne jak i na skoki, uj czy teren. Wytrzymałe. Na pewno mogę polecić.
Właśnie ja mam problemy z kolanami i gdy je przeciążę podczas treningu później bolą 🙁  Chyba je kupię .. 🙂
Mam drugie pytanie, które strzemiona będą lepsze (bardzo zależy mi na szerokiej stopce):




jeśli szukasz czegoś z szeroką stopką to moim absolutnym faworytem są strzemiona Tekna Flex Tek 😉
Dziewczyny ktoś miał te strzemiona:
http://yard-equites.pl/strzemiona/1798-strzemiona-syntetyczne-reflex-compositi-w-kolorze.html

Wkładka z jakiego jest materiału?

Czy lepiej porwać się na JS ?  😡 potwornie mnie korcą  🤬

Perlica wkładka to chyba jakiś plastik, przynajmniej tak mi sie wydaje w dotyku
My mamy w stajni, wkładka plastikowa, ale taki dosyć porządny ten plastik.
Dobrze się w nich jeździ.
One się czymś różnią od klasycznych Reflexów? Wydaje mi się, że różnica to tylko kwestia zabarwienia wkładki właśnie, materiały są takie same.
Tą są klasyczne Reflexy z szeroką wkładką 🙂 Po prostu w tym sklepie można wybrać kolor wkładki 😉
Dzieki za info 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 sierpnia 2014 21:57
szukam plastików (lub innych lekkich - takich jak te z hooks  😍 ) z szeroką stopką, najlepiej metalową.
tylko żeby cena była przystępna 😉 wiem, że tekna ma coś takiego. jakieś inne opcje?  👀
zamówiłam JS w wkkw.eu 🙂 jest promocja i cena 590  🙂
sei, posiadam strzemiona idealnie pasujące do Twojego opisu 😉 firma Royal Rider, są u nas takie strzemiona nawet obecnie w ogłoszeniach. Ideały, 100 razy lepiej jeździ mi się niż we wszystkich innych, nawet ukochanych Sprengerach bow balance. Serio polecam! 😍
szukam plastików (lub innych lekkich - takich jak te z hooks  😍 ) z szeroką stopką, najlepiej metalową.
tylko żeby cena była przystępna 😉 wiem, że tekna ma coś takiego. jakieś inne opcje?  👀


ja Tęknę polecam. przy wszechstronnym i trekowym mam te strzemiona, i szczerze je uwielbiam 🙂 w ujeżdżeniówce, osobiście, średnio się sprawdzają, ale ogólnie są naprawdę bardzo fajne.
Perlica jaki kolor zamówiłaś? Pochwal się 🙂 JS wciągają, u mnie na jednym kolorze się nie skończyło..  😀iabeł:
sei zerknij na te 🙂  strzemiona marki HORZE - wyglądają jak prestige silk które osobiście posiadam, z tym że  za kilka stówek taniej  😤
http://www.mksklep.pl/horze-strzemiona-plastikowe-p-4381.html
i tutaj jeszcze tańsze innej firmy ( obstawiam że jakościowo wszystkie tak samo wypadają )

http://equirex.pl/pl/p/Strzemiona-12cm/607

I również polecam Royal Rider - fajne strzemiona, ale dosyć drogie 🙂

te horze jeszcze widziałam na allegro za 108 zł - ale link mi uciekł 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 sierpnia 2014 07:23
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
jestem zadowolona bardzo z tych hooksów i potrzebuję czegoś podobnego żeby do ujeżdżeniówki wpiąć 🙂
kentaur i horze na pewno będę mogła obejrzeć na żywo, Royal Rider nie kojarzę w ogóle. któryś polski sklep je ma?
Bacik90, kolor stonowany- czyli granatowy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się