konie małopolskie

sei
Dż. jest super przystojny  😜  🏇
kasiakliczkowska
A co to za fajne zwierzę ?
armara to mój 5latek- Milton od Morfiny po Jurandzie (hod braci Łój), mam go od odsadka  🙂
Dawno nie było mojego ulubionego kucyka  😀


armara to mój 5latek- Milton od Morfiny po Jurandzie (hod braci Łój), mam go od odsadka  🙂

Bardzo fajny, chyba bardziej podobny do matki niż ojca 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lipca 2014 15:27
armara,  :kwiatek: jest też super krągły aktualnie  😁
esparado, rewelacyjnie wyglądacie! masz więcej zdjęć?  😀
esperado, o, mój ulubieniec 🙂.

Mam nową młp do roboty  🏇. Kobyłka szybko się uczy i szybko mi zaufała. Mam nadzieję, że będą z niej "ludzie".

Bardzo fajny, chyba bardziej podobny do matki niż ojca 🙂
[/quote]
dziękuję bardzo, to mój taki kochany syneczek 🙂 tu jest jeszcze kilka naszych zdjęć:
http://re-volta.pl/galeria/album/5379
też mi się wydaje, że więcej ma z mamuśki! Mam nadzieję, że jak z wiekiem nabierze masy to zrobi się bardziej "męski" 😉
sei, Sisisa dziękujemy  :kwiatek:

Zdjęć z AMP mamy niestety mało, ale za to bardzo ładne.  😉



krzysztoftzr   Horses knows who moves who
19 lipca 2014 00:18
po długich  poszukiwaniach stałem  się szczęśliwym posiadaczem  klaczy małopolskiej. dzięki wszystkim za pomoc i ogłoszenia.
Chciałabym dowiedzieć się czegoś o ogierach : Justus po Bekas od Jurata i Hebron po Lubań od Honda.
Jakie mają charaktery, jakie cechy najczęściej przekazują potomstwu itp.
galopada_   małoPolskie ;)
19 lipca 2014 09:06
kosmo12 w sprawie Justusa pytaj o co chcesz tutaj albo przez pw. Znam go od pierwszych godzin życia tak jak źrebaki po nim. Mogę podesłać zdjęcia źrebiąt albo zapraszam na nasz profil na fb:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.608711735875351.1073741837.122511181162078&type=3

to zdjęcie mówi wszystko o jego charakterze 😉

282768_399866170050497_1643670284_n.jpg
Hebron nie żyje.
Po Justusie jest pierwszy rocznik źrebaków, więc o charakterze za dużo powiedzieć nie można. Chyba, że ktoś patrząc na źrebię jest w stanie wypowiedzieć się na temat jego jezdności i chęci do pracy  😁
A tu mój młody po Krymie 🙂 Ma rok i 3 miesiące i 160 wzrostu 🙂
krysiex213 Bondzio świetnie wygląda! Nasz młody ma się dobrze, po ostatnich 'przebojach' wychodzi na prostą, dużo biega, bryka, rozrabia 😉]

esperado prześliczne zdjęcia 😉
Wie ktoś kto startował na ogierze Bahrain przed tym jak doznał kontuzji?
armara

Mówimy o tym samym koniu ? -http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/32023?kategoria=11
ogłoszenie zostało dodane 10 dni temu
Jeśli to ten koń to strasznie mi przykro - wiesz może co się stało ?
A to przepraszam - taką informację wyczytałam na forum małopolskim, ale widocznie ktoś się pomylił.
Właśnie ja tez coś podobnego czytałam na jakimś forum ale to był post z 2009 i jakos mi sie to nie zgadzało z tym że koń ma potomstwo z np roku 2013
Mam na myśli [url=http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=365.msg19065#msg19065]tę[/url] wypowiedź.
To zdębiałam
Może akurat wciągu tych kilku dni ... szkoda.
Miałam właśnie dzwonić i dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie stanówki ale wole nie dołować bardziej właścicieli.
Z tego ci wiem to koń miał zawał i padł niestety...;/
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2014 19:16
moja małopolska fura  🏇

galopada_ czy małe Justusy będzie można zobaczyć w Białce?
co będzie w Białce? (proszę się nie śmiać, nie jestem na bieżąco z hodowlą 😉)
Miltonek:

galopada_ czy małe Justusy będzie można zobaczyć w Białce?

Najprędzej za rok - w Białce nie ma klas dla źrebiąt (swoją drogą szkoda 🙁).
galopada_   małoPolskie ;)
25 lipca 2014 10:49
Za rok w Klikowej bedzie zjazd Juśków 😉
co będzie w Białce? (proszę się nie śmiać, nie jestem na bieżąco z hodowlą 😉)

Narodowy Młodzieżowy Czempionat, już siedemnasty. Słyszałam dziwne plotki na temat frekwencji. Ktoś się orientuje ile będzie koni ?
galopada_   małoPolskie ;)
25 lipca 2014 18:42
Zgłoszonych 70 koni... Zobaczymy ile dojedzie. W klasie klaczy 3 letnich 6, a właściwie teraz już 5 koni bo nasza nie jedzie.
po długich   poszukiwaniach stałem  się szczęśliwym posiadaczem  klaczy małopolskiej. dzięki wszystkim za pomoc i ogłoszenia.

I nic sie w tym wątku nie chwalisz? Pokaż to cudo 🙂
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
25 lipca 2014 23:13
już się chwaliłem.  niestety    cenę gorzko musiałem przełknąć ponad budżet  nie dało się utargować. Wyszł o sporo  ze względu na transport który  jest za drogi jak na polskie realia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się