konie małopolskie

galopada_ Czy małe Justusy będą w Klikowej na wystawie?
galopada_   małoPolskie ;)
13 czerwca 2014 11:15
Będzie Jetta po Huzarze. Juśki się nie nadają, bo się nie pilnują matek, rozrabiają, robią wokół siebie straszny chaos i nie chce myslec co by wymysliły w obcym miejscu ze stadem obcych koni  😂 😂



Jeśli ktoś jest w Klikowej uprzejmie proszę o zdjęcia dwuletnich ogierków Jesion i Lechlin, po Hai Bej, maści gniadej, bardzo mi zależy !
Będę wdzięczna  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
14 czerwca 2014 19:54
A mi po ponad 10 latach udało się odkryć że moje zwierzę to właśnie małopolskie, po Batmanie/Arcus niestety nie wiem jaka matka ale jakaś małopolska podobno.

🏇

Pursat   Абсолют чистой крови
14 czerwca 2014 22:19
A jak to się stało?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 czerwca 2014 12:07
Na zawodach spotkałam jego byłego właściciela sprzed 12lat niestety imienia matki nie pamiętał. Paszport podobno miał, ja go kupiłam od handlarza bez żadnych papierów.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2014 21:39
pochwalę się młodym, ponieważ zaliczyliśmy udanie drugi teren 🙂
w prowadzeniu nie był idealny, ale ogólnie bardzo grzeczny.
do towarzystwa poszła klacz, więc tym bardziej się cieszę, że się zachowywał.
całą 'wyprawę' zniósł też bardzo dobrze kondycyjnie. (krótka pętla 10 km, ale koń niewychodzony w terenach)



po powrocie do domu kąpiel i spa 😉

krzysztoftzr   Horses knows who moves who
19 czerwca 2014 23:29
[b]Krzysztof, z takimi rzeczami idziemy do "Ogłoszeń"![/b]
sei, jak zwykle śliczne  😉
Krzysztof oglądałeś tego Eastera?
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
21 czerwca 2014 23:13
oglądałem  szału nie ma
za tą cenę nie spodziewałabym się szału.
Koń jak koń🙂
krzysztoftzr, a tak z ciekawości, jaki budżet zamierzasz przeznaczyć na uzyskanie owego szału?
krzysztof to od ponad roku szuka tego "szału", więc raczej szuka czegoś do 15 tysięcy, ale eurogąbek.
A za ile ten Easter teraz?
Co znaczy, ze szalu nie ma? Przynajmniej zdrowy i spokojny był 😉
Moja kolezanka byla nim zainteresowana jak byl ogierem jeszcze. Oczywiscie chciala go wykastrować, ale własciciele stwierdzili, ze ogier pojdzie do hodowli i nie chcieli go sprzedac osobie, ktora chciala go ciachnąć 😉 ooooo... 😉
Kilka postów niżej (w wątku podlinkowanym przez Isabelle) jest budżet - 12 tys. zł.
No to cena jak na zdrowego, spokojnego konia bdb.
Jaki Easter? Mowicie o takim gniadym czterolatku Easter Grey?
tak. Olson Ty chyba  też go oglądałaś?
Tak dokładnie 🙂 faktycznie bez szału, no ale cóż, cena niska to jakiego szału by się można spodziewać? 😉
Mam taką samą opinię 🙂
Na konia z szałem, to chyba ze 100 tys minimum trzeba wydac, albo odsadka za jakies 25 tys i czekac, co wyrośnie 😉
za konia do rekreacji i malego, podwórkowego sportu i przyjemnosci posiadania konia - 12 jest ok 😉
Megane, ale czasem da się gdzieś odnaleźć perełkę z predyspozycjami do sportu, której obecny właściciel nie jest w stanie wykorzystać albo którą trzeba odrobić.
Znam kilka takich przykładów. No ale wiadomo, to sytuacja jedna na tysiące ;]
Na konia z szałem, to chyba ze 100 tys minimum trzeba wydac, albo odsadka za jakies 25 tys i czekac, co wyrośnie 😉
za konia do rekreacji i malego, podwórkowego sportu i przyjemnosci posiadania konia - 12 jest ok 😉



Ehh, nie wiem skąd masz taką teorię  😉 A co z resztą koni ? Typowe chłamy na rzeź ? No bo skoro konik podwórkowy, rekreacyjny ma kosztować 12 koła.

Gdyby hodowcy sprzedawali odsadki ( IMO z bdb rodowodem ) za 25.000 to świat byłby piękniejszy. 
No jak szał, to szał 😉 dobre konie sprzedaje sie po  40-50 tysi, bdb (to chyba jest szał) idą drożej.
Z odsadami za 25 w PL przesadzilam pewnie, ale 12 -15 to kwota bardzo realna.
Edit: sorki, to watek o młp, tu faktycznie ceny sa niższe. Zaśmieciłam  :kwiatek:
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
22 czerwca 2014 14:04
Budżet zwiększyłem do 15 tyś  Easter Grey kosztuje  11 tyś.  Jest spoko ale trzeba włożyć  dużo pracy  .

Znalazłem coś  ciekawego jeszcze za 15 tyś. Wałach Poker
http://olx.pl/oferta/swietny-kary-walach-do-sportu-mlp-CID757-ID24mh9.html#ab178323d7

Za te pieniądze kupi się już konia do sportu i nie podwórkowego sportu. Jeśli  chodzi o to  zrobił na mnie pozytywne wrażenie ale po  filmiku spodziewałem się czegoś więcej.
To że przez rok nie kupiłem konia  to tylko i wyłącznie przez to że nic nie ma ciekawego. Po za jednym którego cena jest dla mnie zaporowa.Nie sztuką kupić konia -sztuką jest kupić konia który coś będzie reprezentował . Kupuje konai dla siebie to też mi  na jak najlepszym materiale do szkolenia. Głownie patrze na charakter

gdyby ktoś szukał konia  warto zajrzeć tutaj  http://www.lzhk.pl/malopolskie.php?st=41
Przypominam sie z moim małopolakiem 😉
I to jest szał i to jest sport🙂 super Misia🙂
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
22 czerwca 2014 15:19
fajny ten siwy  pokazuje ze można  jak się chce
Karla dziękujemy  :kwiatek: cały czas dziergamy żeby było coraz lepiej 😉
krzysztoftzr  trzeba chcieć i bardzo ciężko pracować tu nic nie przychodzi samo ale dzięki temu mam konia wykonującego wszystkie elementy GP i to całkiem dobrze jakościowo 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się