Stajnie na Śląsku

Katarzyna Wygas
http://katarzynawygas.pl/
bagaż doświadczeń jest  😉
skaad jest ?
Katowice? i ile trening, z tego co czytam na stronie one megazajeta musi być....
desire   Druhu nieoceniony...
01 lipca 2014 21:27
pleszew, najlepiej skontaktuj się z Kasią telefonicznie 🙂  od siebie mogę napisać, że to naprawdę świetny trener i wspaniała osoba  :kwiatek:
Jedzie ktoś w sobotę do Siewierza na zawody ? 😀
a tel ktos ma bo na str nie widze?

my sie do Świerklan wybieramy wstępnie 😀
Telefon wyświetla się na głównej stronie , po prawej stronie
Katarzyna Wygas

tel. 605 301 828
Gallien   Un poco di zucchero
07 lipca 2014 09:31
Ktoś się orientuje, gdzie przyjmują w pensjonat 2-letnie ogierki? Szczególnie zależy mi na tym aby wychodził codziennie na trawę.
Gallien W Udorzu przyjmują , pastwiska mają .
I duże stada młodziaków, także warunki na odchów moim zdaniem świetne. Masa pastwisk i własna pasza dobrej jakości.
Mam małe pytanko..miał ktoś może konia w stajni LKJ Tynka w Skrzyszowie albo ma i mógłby mi napisać co nieco o stajni?  :kwiatek:
link; http://stajnia-tynka.manifo.com/ i fb; https://www.facebook.com/LKJTynka
hey!
mam pytanie- zastanawiam się nad zmianą stajni - obecnie stoje w przydomowej na taką z halą - odległościowo  pasował by mi ikarion. Byłam, oglądałam - jest ok, ale może ktoś się jeszcze wypowie czy warto? mają 3 boksy wolne - trochę to dziwne skoro taka fajna stajnia?
czekam na opinie
Bardzo szkoda ze temat z "katalogiem" trenerów padł, bo pomysł był super.
Kogo z ujezdzenia polecicie? Oczywiście najlepiej zeby cena ni była wygórowana, dojazd do Mikołowa  🙂
Prawdopodobnie bede zmuszona znaleźc dla konia stajnie na okres rekonwalescencji. Zależy mi przede wszystkim na padokowaniu osobno walachy osobno kobyły /lub w jakichs grupach i zeby były pastwiska, zadbane i o dużej powierzchni tak zeby konie w polowie sezonu nie stały juz na gołej ziemi.
No i opieka na wysokim poziomie, tzn zeby ktos zajrzał do konia co jakis czas, czy ma wszystkie nogi, jak sie czuje itp.
Znajdzie się cos?
Hej, nie wiecie może gdzie mogłabym kupić 1.5 tony owsa?
Dzwonie i dzwonie i nikt już nie ma 🙁
Evson jakie rejony wchodzą w gre ?
Najlepiej jak najbliżej Wodzisławia Śląskiego 🙂 ale może być dalej 🙂
Czy ma ktoś telefon do Sandry Rogackiej?
Czy ktoś trenował, oddawał konia do treningu P. Kuralowi?
Donia Aleksandra napisz do Viki26 🙂
Livia   ...z innego świata
28 lipca 2014 09:43
Ja tylko szepnę, że w nowopowstałej stajni w Bojszowie k. Gliwic jest jedno wolne miejsce w pensjonacie 🙂
To zapytam inaczej:
Gdzie na Śląsku, ewentualnie w Małopolsce można oddać konia w trening? chodzi mi o młodziaka,  trening ujeżdżeniowy i nie osobę jeżdżac P/N bo tak to sama mogę sobie potrenować. Ktoś coś wie? 👀
desire   Druhu nieoceniony...
28 lipca 2014 15:07
Donia Aleksandra, Ania Gotowiecka? Anna Woźnica ?
mają wiele sukcesów na koncie i wiem, że biorą konie w trening.  🙂
również polecam panią Annę Woźnicę 🙂
Pytanie troche z innej beczki, nie orientuje sie ktos kto ma na śląsku jednokonna przyczepe i móglby ja wypozyczyć ? Chodzi mi raczej o część śląska w okolicach Bielsko-Biała- Katowice itd 🙂 Koń ponad 170 w kłebie i troche długi :P
mtl   I M Equestrian
28 lipca 2014 19:26
To zapytam inaczej:
Gdzie na Śląsku, ewentualnie w Małopolsce można oddać konia w trening? chodzi mi o młodziaka,  trening ujeżdżeniowy i nie osobę jeżdżac P/N bo tak to sama mogę sobie potrenować. Ktoś coś wie? 👀


Marta Ginda, Kraków?
Nie wiecie czy gdzieś na śląsku da się wykupić zrzeszenie w klubie ? :P
Bo potrzebuje na nowy sezon wykupić licencje na regionalki a po co płacić prawie 300 zł jak można 120 xd
Solka, Plessówka na pewno 🙂
Solka to klub czy stowarzyszenie?
Bo czytajac plakat na zaproszenie zawodow to organizatorem jest stowarzyszenie a nie klub stad pytanie.
pozdrawiam
A to stowarzyszenie nie może być klubem  😉 ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się