skrzynki, pojemniki na szczotki , preparaty pielęgnacyjne

Miał ktoś nabłyszczacz Nici Eskadron? Kupować czy może polecacie coś innego?  😉
A propos toreb - stanęło na torbie z Decathlonu. O tej: http://www.decathlon.pl/torba-na-przybory-vanity-cz-br-id_8297983.html#v1789595
Tu są zdjęcia, jak wygląda w środku: http://www.decathlon.pl/torba-na-przybory-vanity-cz-br-id_8297983.html#v1789595 Niestety tego konkretnego modelu już nie ma mimo zaznaczonej dostępności w niektórych sklepach - tzn. jest już gdzieś w magazynie i nie dali rady ściągnąć z powrotem, zanim koleżanka z Łodzi, która miała mi ją kupić, wyjechała. A szkoda, bo w tej cenie to nic, tylko brać - natomiast za 90 zł... hm, no zastanawiam się ciągle, czy sobie tą swoją zostawiać. 😉 Jest fajna, bo ma przegródki, gumki-łapki do przytrzymywania butelek ze środkami do pielęgnacji, wewnętrzną kieszonkę na drobiazgi (np. na grzebyk do grzywy i nożyczki) i siatkę na spodzie (pod siatką jest normalne materiałowe dno, które można odpiąć i wysypać cały brud, który się osypie ze szczotek)... Ale myślałam, że sama torba jest trochę grubsza, a tak to nie mam przekonania, czy torba jest wystarczająco solidna jak na moje potrzeby. No nic, jeśli się jednak nie rozmyślę (albo nie dorwę jakoś tej przecenionej), to najwyżej będę ją trzymać w pace, a nie na wierzchu. 😁
sumire, hmm nie kojarzę jej z deca, masz już fotki własne? 🙂
Orzeszkowa Tak są podobnej wielkości i dużo dużo tańsze  😉
W Decathlonie reduta są torby o których mowa. Co jakiś czas schodzą na koniec serii bo wchodzi nowy kolor. Mam taka czerwoną. Fajna rzecz- pojemna, ma przegródki rożne bajery i ten fajny system czyszczenia. Mogę przejrzeć system i ewentualnie ściągnąć do sklepu jak bedą w jakiejś dobrej cenie. Sklep internetowy czasem nie ma dostępu do pełnej gamy produktów. Mogę wrzucić tu kod referencyjny to jak przedzwonicie do swoich najbliższych sklepów to Wam ściągną je do siebie.
Burza, nie mam, ale mogę cyknąć, jak już ją doposażę (na razie wrzuciłam do niej szczotki, których aktualnie używam, a chcę jeszcze wpakować tam spray na owady i show sheena, i sprawdzić, czy zmieszczą się też ochraniacze... w to ostatnie już mocno wątpię :hihi🙂. Jest szansa, że będę w niedzielę w stajni, a jak nie, to dopiero, jak już się ogarnę życiowo, bo ostatnio zastanawiam się, czy nie zrezygnować ze snu... Ale w sekrecie powiem Ci, że w zeszłą sobotę w Piasecznie było jeszcze po jednej sztuce z koloru (czyli jedna brąz-czarny i jedna ciemny granat-biało-granatowe prążki na wierzchu... i różowy hafcik :wysmiewa🙂. 😉
sumire, nieeee nie mogę, mam całkiem świeżą torbę i nie mam sponsora 🙁 😉 czekam na foty!
Ja na szczotki, preparaty (czasem duże) i inne pierdoły używam skrzynki na narzędzia Curver 🙂 Duża, pojemna, wytrzymała, można na niej siedzieć, stawać itp. Jestem generalnie zwolenniczką skrzynek na narzędzia (porządniejsze, tańsze [!]) niż takich z końskich sklepów...

Ja również używam skrzynki na narzędzia curver i jestem bardzo zadowolona. Jest tańsza, wytrzymała. Można na niej stawać, siadać itp
Dopakowałam swoją torbę. Jednak zmieściły się ochraniacze (4 szt., raczej większe niż mniejsze). 😂 Oprócz tego weszły mi tam dwie litrowe butelki sprayów, iglak, magic brush, 2 szczotki do ciała (naturalne i sztuczne włosie), szczotka z długim włosiem, zgrzebło spiralne, rękawica kąpielowa (taka dla ludzi), szczotka do zmywarki 😁 (taka na długiej rączce, używam czasem do mycia kopyt), kopystka, nożyczki, degażówki, grzebień do przerywania. Część z tych rzeczy włożyłam głównie z ciekawości, czy się zmieszczą, bo aktualnie ich nie używam... I pewnie weszłoby tam jeszcze parę rzeczy, gdybym się postarała. 🙂 W każdym razie torba jest bardzo pojemna, spokojnie mieści się tam wszystko, co chciałabym mieć pod ręką.
Zdjęcia wrzucę, jak tylko dorwę aparat. Niemniej polecam, wreszcie wszystko ma swoje miejsce, nie trzeba za czymś grzebać godzinami i nie syfi się jedno od drugiego.
Dopiero niedawno odkryłam,że moja skrzynka jest firmy Curver, a wygląda jak jeździecka w dodatku jest beżowa- bardzo fajne skrzynki.
Niestety nagle "zrobiła się" za mała i dziś przyszła skrzynka firmy Horze, model "Smart". Bardzo polecam, już się w niej zakochałam.  💃
A ja już dawno zrobiłam zdjęcia, tylko... zapomniałam wrzucić. 😵 Nadrabiam. Przepraszam za rurę od grzejnika w tle, to było jedyne w miarę oświetlone miejsce, gdzie mogłam tę torbę powiesić tak, żeby widać było tą siatkę do wysypywania piachu. 😉
http://www.animavet.pl/horze-torba-na-sprzet-do-czyszczenia.html  czy ktos posiada ta torbę? nie moge znaleźć wymiarów? Czy wytrzymałam jest ta torba?
Czy ktoś posiada torbę firmy KERBL? Jak z jej jakością? Podobnie jak York czy lepiej?



jaka skrzynka będzie dobra jeżeli będę chciała w niej postawić (nie położyć!) butelki o pojemności np. 1 l? nie mam czasu jeździć po sklepach i je wszystkie oglądać, mierzyć, tylko potrzebuję kupić z internetu  😀
soiree
ja polecam Ci ta. Firma stanley. Sama mam taką od dłuższego czasu i jest naprawdę świetna. Mieści się wszystko wszelkie preparaty i inne duperele i co najważniejsze jest mega wytrzymała (i ma te fajne wysuwane przegródki na gumeczki  😀 )
IskraADHD , dziękuję  🤣
soiree
ja polecam Ci ta. Firma stanley. Sama mam taką od dłuższego czasu i jest naprawdę świetna. Mieści się wszystko wszelkie preparaty i inne duperele i co najważniejsze jest mega wytrzymała (i ma te fajne wysuwane przegródki na gumeczki  😀 )


Ja ją właśnie chcę kupić. Na gorze będą szczotki na dole preparaty 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
12 lutego 2015 11:40
odkopuję. potrzebuję nowej skrzynki na szczotki i inne duperele stajenno-końskie. rozważałam zakup skrzynki jeździeckiej, ale ceny powalają, a żadna mnie nie urzekła. to za mała, to z jednym zapięciem, itd.
rozważam zakup takiej:

czy ktoś z Was używał tej? być może jest nie poręczna? bo te zwykłe "narzędziówki" nie za bardzo mi się podobają.  🤔wirek:
a, no i tam jest taka tacka na narzędzia, w opisie aukcji jest napisane, że zdejmowana, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże  😁 miał ktoś z nią do czynienia i wie, że na pewno jest zdejmowana? o tę czerwoną tackę mi chodzi.


:kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 lutego 2015 00:48
U mnie na szczotki idealnie sprawdziła się torba płócienna o coś takiego:



Szczotki sobie w niej wiszą pod boksem, przyznam że nigdy nie miałam skrzynki na szczotki.
Poszukuję wytrzymałej skrzynki (nie koniecznie do wsiadania, nie lubię cienkiego giętkiego plastiku) stosunkowo dużej, tak żeby weszły tam psikacze po 500 mililitrów (ze dwa) i szczoty. Torbę już mam a teraz szukam skrzynki. Nie zależy mi na ogromnej narzędziowej bo będzie w połowie pusta (już taką miałam..). Ktoś, coś?  :kwiatek: Zastanawiałam się nad tą: http://www.decathlon.pl/skrzynka-gb-700-brzowo-czarna--id_8230288.html pojemna? warta ceny? wejdą psikadła? 👀
Euphorycznie, ja kupiłam w Castoramie taką http://rolmarket.pl/product-pol-1184-Skrzynka-na-narzedzia-N18APTOP-18.html niby typowo na narzędzia, ale wcale nie jest duża. Mi się tam mieści tak: spray 500 ml, olej Y&H, kopystka, magic brush, psikadło do grzywy 100ml 3 pędzle, kubek 500ml, smar Keralit 300ml i to jest tak na styk, także myślę że do niej zmieszczą ci się 2 psikacze po 500 ml 🙂 fajna, poręczna, wytrzymała (stoję na niej kiedy zaplatam grzywę) 🙂 I wychodzi dużo taniej niż ta z decathlonu 🙂 ale to tylko moje zdanie, nie wiem czy tobie by ci odpowiadała 🙂
Euphorycznie, znam tą skrzynkę (ale nie lubie skrzynek) z autopsji i IMO za wielka - zmieścisz tam tysiąc rzeczy, więc nie da się utrzymać przyzwoitego porządku - dla mnie za duży misz masz, dlatego wolę torby 😉
Podoba mi się jeszcze ta torba: http://www.decathlon.pl/torba-na-przybory-brzowa-id_8324386.html
Zastanawia mnie tylko jak jest pakowna.
Eskadron produkuje skrzynki na szczotki?
Czy dostanę gdzieś spray Eskadrona dla siwych koni? On się chyba nazywał Spott off?

edit, znalazłam 😀 a czy znacie coś równie skutecznego do usuwania zółtych plam?
Ale przecież to jest wątek o pojemnikach, nie o preparatach  🙄
w tytule sa preparaty pielęgnacyjne mniemam ,ze do pielegnacji koni a nie do pielęgnacji skrzynek 😉
Źle mniemasz. Pojemniki na preparaty pielęgnacyjne.

Tytuł to całość, a nie oddzielne słowa.
to sorki, nie zwróciłam uwagi co mi wyszukiwarka wypluła 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się