kącik skoków

Sopot pod koniec sezonu obudził się z letargu. Kto sie wybiera ??
http://www.hipodrom.sopot.pl/pl/imprezy/zawody/zr-b
Zuzu bede w wareczce tylko w niedziele i choroba nie bardzo dam radę zostać na późniejsze konkursy po L do domu ... Transport bedzie stał i tupal nogami.
no trudno 🙂 innym razem
asior   -nothing but eventing-
21 sierpnia 2014 12:11
Ma ktoś fotki z Lki z Białego Boru (16-17.08)? Siwy koń, brązowy frak  :kwiatek:
asior, niestety wszystko, co do tej pory znalazłam jest z wyższych konkursów.JAkbyś coś znalazła z Lki, daj znać 🙂
Wszyscy jada do Warki... Alez wam zazdroszcze! Nie wiem czmu ale my mimo, ze mamy blizej to jednak jedziemy do Poczernina. Ja nie przepadam za jezdzeniem na trawie wiec ubolewam nad tym wyborem  😵
salto piccolo, dla mnie poczernin na 3/10. Parkur trawiasty i krzywy, rozprężalnia piaszczysta i do tego kopna. :/
Dzieki za podtrzymanie na duchu  🤣 Niestety to wszystko wiem, bylam tam 2-3 lata temu jeszcze z Querido. Na szczescie moj mlody nie ma problemow z zaakceptowaniem podloza. Poki co skacze na wszystkim a rozprezenie dla niego musi byc bardzo krotkie 4-5 skokow max i na parkur. Tak samo jak mamusia-nie przepada za kreceniem sie niewiadomo ile przed startem. Na szczescie ja tez nie wiec tu akurat przypasowalismy 😀
salto piccolo, ja nienawidzę kłusować, a wypadło akurat tak (decyzja weta) że praktycznie nie kłusuję przed skokami/na zawodach, więc lepiej dla nas obydwu 🙂
Idealne te nasze konie  😁
salto piccolo, 😁 dokładnie
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 sierpnia 2014 12:50
też miałam jechać do poczernina ale jadę do... Wesołego kopytka 😁  🏇
Klami ostatnio podziwiałam twojego konia . Co za smok  🤔  pomyślałam o Tobie, że może to twój koń.  😜  Teraz patrze na avator i to jednak Twój smok  😍 
monia, 😉 😉 smoku to smoku, wszystko jest za małe na jego kklateczkę, szyjke i dupcię. 😉 Siły i ciagu do przodu ma tez odpowiednio do swojego gabarytu, a fulke "5 metrową". Gdzie smoka widziałaś ?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
22 sierpnia 2014 21:09
Ktoś będzie może w Mosznej któryś dzień? 👀
słuchajcie, czy znacie może jakiegoś dobrego trenera z pomorskiego, który raz na jakiś czas mógłby udzielać treningów z dojazdem do klienta? do Pani Furgo dzwoniłam, ale niestety nie da rady 🙁
A gdzie stoisz dokładnie?
obok Stegny
Klami oglądałam zdjęcia na facebooku  😉 
monia, a w jakiej galerii, bo może nie wiem, że mam jakies fajne zdjęcia ??

lovesunrise Stegna ?? To kawał drogi jest, nie wiem czy ktoś sensowny Ci tam dojedzie, bo dojazd zajmie sporo czasu, którego zazwyczaj zawsze brak.
Klami Akurat to co masz w avatorze  😜  Nie byłam pewna czy to Ty, ale jak zobaczyłam na volcie to samo zdjęcie . Smoku jest Boski !
monia, szkoda. Juz miałam nadzieję, że są gdzies jeszcze jakieś zdjęcia, o których nie wiem. :/
Dziękuje w imieniu smoka. 😉
Klami, tego się właśnie obawiałam 🙁 no nic, zobaczymy co będzie.
Zuzu. a z ciekawości... dlaczego nie kłusujecie przed skokami?
Sivens, ze względu na plecy, lepiej pracuje i jest luźniejsza później. Jak jeżdżę po płaskim, to zaczynam od luźnego galopu, dopiero później kłusy/robota. Po zimie miała problem ze sztywnym odcinkiem lędźwiowym, została wymasowana i dostałam plan roboty dla niej 🙂
Kto się wybiera na MPMK do Gajewnik ? Będę od czwartku z aparatem tak w razie w 😉  🏇 🏇
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 sierpnia 2014 13:46
A czy ktoś może był i robił zdjęcia wczoraj i przedwczoraj na zawodach regionalnych w Bogusławicach? 🙂
Brzask My pojechaliśmy do Poczernina żeby poskakać na trawie przed mistrzostwami  🏇

Zuzu Rozprężalnia nie jest kopna, dodali fizelinę do piachu  😉

salto piccolo My też oddajemy parę skoków na rozprężalni
Zuzu mamy te same zalecenia z Kadetem, długi step a potem galop, bo kon jamnik i przy jego słabym umiesnieniu mniej mu to plecy obciąża.
Robił ktoś zdjęcia w niedziele w Warce mimo deszczu ?  👀 :kwiatek:
kociarnia, byłaś w Warezzo i się nie widziałyśmy...  😤 Nie były to przejazdy mojego życia, ale piąte oczko jest  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się