Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2015 23:23
kitty, mnie też. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2015 11:12
Burza, o łał, ale słitaśny róż 😀 Serio go łatwo znajdziesz jakby Piorek go zgubił 😁

kitty, ja też czekam, mam nadzieję, że będzie okropna 😁
wątek zamknięty
lalasatan, w niebieskim bardzo ładnie! Chyba koń powalutku zaczyna nabierać ciała? 😀
wątek zamknięty
Burza  piękny różowy kantar! I mu bardzo do pyska w nim! Chyba sobie taki sam kupię 😀 jaki to dokładnie model/kolor ? 🙂
wątek zamknięty
Livia, a kto ich tam wie, może raz robili tak, a raz tak, trzeba tylko dobrze trafić 😉
sumire, Burza, naprawdę fajne kantarki! Ładne, żywe kolory 🙂
Też mam nadzieję, że nowy eskadron będzie strasznie brzydki, okropny i żaden kolor mi nie podejdzie 😁
wątek zamknięty
lalasatan Lejt w aqua wymiata 😀 a new wave do mnie nie przemawia :/
flisteam co to za dera ?  👀
sumire zła mama nie dała zjeść uwiązu zgiń !  😤
Burza ale świetny kolor chyba trzeba się do deca wybrać !
wątek zamknięty
lalasatan super w brillancie! 😀
Precelek aaaale kropkowe zakupy, cudo! Karemu ślicznie w derce, bardzo ładny odcień 😍
Burza w brązowym szał, różowy też uroczo  :kwiatek:

Edit: wrzucam Hamlecisko w padziku lightnougat - capri 😉
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 stycznia 2015 17:57
lalasatan ja przepraszam, ale niesmaczne wydaje mi się prezentowanie szmatoholizmu na takim chudym koniu. To jakby prezentować szpilki Manolo Blahnika na bezdomnym.
wątek zamknięty
Rudzik, Ty go nazywasz chudym koniem? 🤔 Pączkiem to on nie jest, ale przecież wygląda normalnie. Żebra przecież nawet nie wystają.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 stycznia 2015 18:46
Rudzik bardzo mocno przesadzasz... Bardzo 😵

Czy ktos probował dopasowac owijki do cottona Nici Burgundy? Niekoniecznie podobaja mi sie oryginalne w kropeczki  🙄
wątek zamknięty
fin, dziękuje! W końcu ktoś to zauważył. Owszem ostatnio trochę nabrał, ale bedzie lepiej 😀
Rudzik, jezeli interesuje Cię powód tego to zapraszam na priv🙂
PATRYCJA10822, Nocte dziękujemy🙂
Libeerte, dzieki wielkie 😉
Zairka, dziękuję!  :kwiatek:


Dzisiaj przyszły brillanty lightnougat i navy oraz dralonik🙂
Na razie tylko navy i dralonik, jutro go ubiorę w drugi🙂


wątek zamknięty
lalasatan, bardzo ładnie!
Granat jest stworzony dla gniadych. I dla siwych  😉
A połączenie granat-beż - szał.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2015 19:06
Nocte, bardzo fajnie wyglądacie w tym polopadzie!

lalasatan, w dralonie bosko!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 19:07
A ja mam znów niebotycznie wielki problem!  🙄
Kocham miłością wielką moje wszystkie szmatki, ale już kolejna, którą wsadzam na Lucjana okazuje się... za krótka! Przykładowo, zwykły pad Caballa - Zrobię dzióbek nad kłębem i mi się kończy równo z tybinką siodła... (Nawet nie ma opcji nie robienia dzióbka, ot moje pedantyczne zboczenie) Co prawda na Kulla miałam zupełnie inne siodło, ale moje obecne nie wydaje się jakoś bardzo większe. No i co teraz? Mam wymieniać wszystkie szmaty?! Smutno mi!   🤔wirek:

lalasatan, weź chowaj to foto z dralonem, on mi się śni po nocach!  😜
wątek zamknięty
Moon  jaką masz tybinkę siodła? no i chyba zazdroszczę długości nóg w takim razie  😉

edit: ok, już widzę foty  😲 a nie możesz mi troszkę tych nóg oddać?  🙇
wątek zamknięty
Moim zdaniem koń lalasatan mógłby przytyć... W moim odczuciu również jest trochę chudy.... ale to  🚫
wątek zamknięty
Livia, no no 😀 a że przy tym ja lubię róż... 😁

Bacik90, 🙂 jedyny minus akurat tego modelu to zapięcie klamrą a nie karabińczykiem.
http://www.decathlon.pl/zestaw-kantar-emotion-ro-id_8299443.html

PATRYCJA10822, absolutnie- pieniądze wręcz śmieszne...

A ja przez Libellę jestem milimetry od kupna Capri!!! :{

wątek zamknięty
Lalasatan, w dralonie świetnie  😍
wątek zamknięty
harja potwierdzam, jak dla mnie te kantarki z Fouganzy w porównaniu do innych fulli są faktycznie duże.
Normalnie wszystkie fulle zapinam mniej więcej w połowie regulacji, w tym dorobiłam dziurkę, bo się bałam, żeby jej z głowy nie spadł. 😉

Burza serio ten kolor dobry na padok  😀 Ja swojego brązowego (nie tego akurat) do tej pory nie znalazłam...
wątek zamknięty
Burza, ale czad! W moim deca oczywiście nie ma 🙁
wątek zamknięty
bodziowa, hahaha też miałam taki jeden utopiony w glinie co do dziś pamiętam.. 😀
Porównałam rozmiarówke starego Deca- były duuużo większe.
wątek zamknięty
Drogie Szmatoholiczki! Więc ja już wiem czyja to wina...  Wasza! Ja tu się naoglądam i wszystko muszę mieć!!!! no i się trochę zebrało...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 21:45
kitty, wstyd się przyznać, ale... nie wiem jaką mam tybinkę :P Kupiłam siodło z drugiej ręki, pojeździłam, trener pomacała Lucjana przed i po, sam Lucjan też był zadowolony, więc wzięłam i... nawet nie wiem jaki to rozmiar siedziska :P
A długości szkit nie oddam, ale chętnie przyjmę deko centymetrów w obwodzie 😀

To foto... Jezzzus!  😲 Dobra, czuję się malutka z moją stypową kolekcją, mogę nabyć kolejne szmatki, HA!  😀iabeł:

I kurdę... przez Was mam ochotę na ten kantar z Deca, który już tyle razy macałam jak byłam przelotem... Tylko po kij mi czwarty kantar?!  😵
wątek zamknięty
kitty, lol masz 5 identycznych niebieskich cottonów? :F

Moon jeśli się padokujecie to logiczne po co 😀 jeśli nie to nie wiem jak Ci pomóc 😀
wątek zamknięty
kitty, ojej 😉 mnie by z domu wyrzucili, a mam tylko 12 szmat + 2 białe. kolekcja BOMBA!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 21:48
Burza, padokuje się, ale padokowy kantar... no kurde, jest i jest, nie chce się popsuć, porwać czy choćby zeszmacić! :P
wątek zamknięty
Moon oooo ja Ci oddam duuużo cm i kg najlepiej :-P
Burza nie, aczkolwiek najwięcej mam petroli, tylko niekoniecznie są takie same i capri i nici smurf, ale konie dwa :-P
Olson na szczęście mój mąż jest oazą spokoju, poza tym ja zawsze powtarzam, że muszę mieć wszystko, bo to na testy  😁
wątek zamknięty
Moon, biedactwo 😀

kitty, wyglądają identyko na zdjęciu 😀 ale ok konie Cię usprawiedliwiają 😉
wątek zamknięty
burza urzekł mnie Piorek w tym różu - widać że prawdziwy mężczyzna i wyzwań się nie boi haha :P
bodziowa też mam ten kantarek i jakościowa mega 🙂
kitty ja mam może z 8 czapraków i mój facet już patrzy krzywo.. pozazdrościć cierpliwości Twojego 😀
lalasatan nie wnikam jaki jest powód że Twoje konisko nie ma brzucha do ziemi, a z przodu nie wygląda jak kobyła w ciąży, ale nie słuchaj tych głupot bo ręce opadają. Niektórzy chyba za mało naoglądali się "chudych" koni, Twój wygląda moim zdaniem dobrze - może pare kg by mu się przydało, owszem, ale chyba mówienie o nim chudy i wytykanie, że to wstyd pokazywać szmatki na takim koniu jest co najmniej nie na miejscu. Polecam stronę Prince Fluffy Kareem na facebooku jeśli ktoś chce pooglądać jak wygląda chudy, zabiedzony koń. A wracając do Twojego to bardzo ładnie mu w niebieskościach, a tym dralonie to w ogóle jest szał! 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 stycznia 2015 23:23
Dziewczyny wiem że to już pewnie nie realne ale czy ktoś widział derkę Eskadron Jersey Strips Navy w rozmiarze 145 od biedy 155?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.