Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

A ja Wam dobrze radzę, omijajcie dobrego-konia szerokim łukiem  😂
Ja przez Karinę teraz tydzień będę na suchym chlebie i wodzie leciała  🥂
I jest duża szansa, że za tydzień będę zmuszona znowu tą dietę powtórzyć  🤣
horse_art, piona! u mnie to samo, mój portfel się cieszy 😁
15% rabatu* na wszystkie produkty w dniach 7-15 lutego 2015 r. konik.com 🙂
Kod rabatowy: WALENTYNKI
Precelek nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Dlaczego to zrobiłaś! Nieee, nie, nie, nie  🙇
mnie zastanawia , dlaczego we Francuskim deca przeceny są droższe niż u nas  :allcoholic: najtaniej wychodzi w Niemczech , te same produkty a inne ceny
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 lutego 2015 22:06
Precelek no NIE.  😵 Dlaczego....
W Bergo -14% na Walentynki 🙂



i w Arcus rocznica -10%




za duże grafiki
.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
05 lutego 2015 08:00
A widziałyście gdzieś promocję na pasze Spillers? Najchętniej z Warszawy bo chciałabym kilka worków.
Szukam pilnie czarnych puślisk na promocji, jak na złość nie ma Diany na allegro, a chciałabym coś dobrej jakości i przede wszystkim nie rysującego siodła 🙇
a czy Tylko jak nie mogę się zarejestrować w koniku.com ?
a może ktoś ma konto i jakiś ciekawy rabat ?🙂
Karina7, na czym polega problem? Możesz wysłać nam screena na maila? konik@konik.com.pl
napiszę tylko 🙂-> że moja derka z decathlonu doszła dziś bez problemu 🙂
napiszę tylko 🙂-> że moja derka z decathlonu doszła dziś bez problemu 🙂



moja też  😅
Moja dera też doszła - z małym problemem, bo paczka była otwarta... znaczy naruszona 🙂 no, ale derka w srodku bez zarzutu 🙂
Może ktoś się orientuje kiedy będzie przeceniona kolekcja ESKADRON NICI 2014/2015 ? 🙂 
kurcze fajne wyprzedaże w okserze. szkoda ze sklep ma taką złą opinię
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lutego 2015 16:54
moja dera tez dotarla szczesliwie
Zairka, jaskierkowa, alexiss, Precelek, haha widzę że wszyscy przepadli na promocjach w Deca - my z Dżastin też czekamy na czerwone 300 g + kaptur, chyba naprawdę powinna być opcja bana na wybrane wątki na forum 😀
i moja też doszła  🙂
Zairka, jaskierkowa, alexiss, Precelek, haha widzę że wszyscy przepadli na promocjach w Deca - my z Dżastin też czekamy na czerwone 300 g + kaptur, chyba naprawdę powinna być opcja bana na wybrane wątki na forum 😀



zdecydowanie!! bo ja również niedługo bedę musiała przejsc na wczesniej wspomnianą przez kogos przymusową dietę  😀
Widział ktoś w promocji popręgu ujeżdżeniowe nietypowe rozmiary? 90cm?
W Decathlonie znów dostępne kaptury do czerwonych derek za 74,99 😀 Dostałam jeszcze kod promocyjny na 10 zł... wyszło 64,99 😀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 lutego 2015 21:41
Widział ktoś w promocji popręgu ujeżdżeniowe nietypowe rozmiary? 90cm?


KAVALKADE Popręg żelowy z elastyczymi gumami
Może ktoś się orientuje kiedy będzie przeceniona kolekcja ESKADRON NICI 2014/2015 ? 🙂 



Nici to kolekcje całoroczne, więc pewnie nie wcześniej niż lato/jesień 2015 🙁
W gnl derki z nici poszły za 220 zł mniej więcej 🙁 więc liczę że jednak przecena jakaś będzie 🙂
Teraz w koniku -15% więc można polować na coś z nici. Ja mam właśnie taki zamiar, więc jutro portfel ucierpi xD
Ma ktoś z Was może kod rabatowy do pro-linen? :kwiatek:
srokate, masz pw :kwiatek:
srokate, masz pw :kwiatek:


jeszcze raz dziękuję! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się