Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

tulipan, piękny  ten kingsland!
harja,  😍
wątek zamknięty
harja jaki macie rozmiar popręgu ? 😉
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
17 lipca 2015 20:04
hajra i budyń, dziękuję za zdjęcia :kwiatek: Niestety na każdym zdjęciu wygląda trochę inaczej i boję się, że jest to jednak inny odcień niż ten, którego szukam. Chodzi mi dokładnie o taki odcień (czy smerf jest taki?):


harja masz obłędnego konia 😍
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA, o, tak, wg mojego monitora to mniej więcej więcej coś takiego jak pad na zdjęciu, które wstawiłaś 🙂 Ale jeśli chcesz być na 100% pewna, to napisz do Caballa o próbki kolorów 🙂
Ewentualnie zajrzyj jeszcze do ich facebookowej galerii: KLIK, KLIK - tam też jest kilka "smerfów" sfotografowanych w różnych warunkach oświetleniowych 😉
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 lipca 2015 20:35
ciemno gniady w Eskadron Capri i ochraniaczach fairplay
wątek zamknięty
tulipan ten KL jest mega  😍
Brzask fajowy zestawik  🤣
wątek zamknięty
Czaiłam sie na niego juz jakiś czas i w końcu kliknęłam. Idealnie pomiędzy granatem a cyanem 😁

Kitty - jak bym miała siwego to bym sie nawet nie zastanawiała nad nim  tylko brała 😎
wątek zamknięty
tulipan a są owijasy do tego?

Ja za to się pochorowałam na coś totalnie NIEmojego.... Klasyczny kolor i jeszcze pad... ale cena powala  🙁 powiedzcie, że brzydki!!!!!

edit: literówka
wątek zamknięty
kitty, pady Scapy są NIEZIEMSKIE. I tyle. Jest boski 🙂
wątek zamknięty
kitty, piękny! Gdzie można go nabyć?
wątek zamknięty
kitty są owije, ale drogie okrutnie. Czaprak teraz w equishopie za 50% ceny, więc w miarę przyjemniej kwocie. Myślę, że do białych ochraniaczy, albo granatowych owijek też będzie nieźle. Scapa czadowa  😜 Mój klimat...
wątek zamknięty
Olson na br-konie

Miałyście mówić, że brzydkie!!!!!!
wątek zamknięty
kitty zapomnij! Nikt nie umie tak dobrze kłamać...  😁
Ja tam się ześliniłam.... 😜
wątek zamknięty
Brzask, wygląda super 🙂
kitty, szczerze mówiąc - według mnie - brzydki :-P
wątek zamknięty
Niestety... 665zł za taki komplecik  😤  😤trochę za dużo dla mnie

edit:

harja
brakuje mi guziczka do lajkowania  😀
wątek zamknięty
Miałam taki komplet i był absolutnie szałowy:





Sprzedałam tylko dlatego, że jeździłam prawie cały czas w tym jednym zestawie, nie mogłam się od niego odczepić i uznałam, że czas się uniezależnić 😉 A jak mnie znowu najdzie, to sobie odkupię.
Jakby co i by ktoś potrzebował, to mam zresztą fajny rabat na Scapę 😎

tulipan, Kingsland jest świetny, bardzo mi się podoba! Idę zobaczyć, czy one są normalne rozmiarowo, czy bardzo duże.
wątek zamknięty
quanta na kasztanie ten komplet wygląda perfekt, nic dodać nic ująć  🙂 Z tego co zaobserwowałam na żywo to Kingslandy są w standardowej wielkości. Chyba nawet krótsze niż cottony.
wątek zamknięty
tulipan na koniach quanty to absolutnie się nic nie ogląda, bo potem na własnym wszystko rozczarowuje  😂

quantanamera bunt!!! nie napiszę, że super! wszyscy inni napiszą  😜
wątek zamknięty
quanta Ty się lepiej przyznaj że go codziennie smarujesz oliwka! Jak on błyszczy!  🙂
wątek zamknięty
tulipan-przepiękny kingsland  😍
quanta-na koniu komplet nabiera szału! 😜 upominam cię o wpis na blogu, bo nei mam co czytać 🤬
Czasem zastanawiam się na pingwinieniem tylko z tego względu, że na wyprzedażach najczęściej zostają w śmiesznych cenach czapraki DR... 😵
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 lipca 2015 11:50
Ktos mnie prosił o foto Cyana pod brązowym siodlem :kwiatek:
wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
18 lipca 2015 12:20
harja dziękuję :kwiatek: zaryzykuję 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nirv Sinfonie ma minę obrażonej królowej  🤣 Mi się podoba ale chyba lepiej byłoby zamienić  Pamira i Sinfonie czaprakami  🙂
wątek zamknięty
arika00, muszę zrobić aparatem, w normalnym oświetleniu szmato-foty, bo Sinka wygląda w obu świetnie (fakt faktem siwy + róż to boskie połączenie). Co do miny 😁 zdjęcie robione na parkingu, chwilę wcześniej podeszłam do mojego auta, okno było otwarte, więc sięgnęłam po telefon i włączył się alarm, kobyła stała obok mnie, dopiero po kilku dobrych sekundach stwierdziła, że chyba trzeba się przestraszyć, taki opóźniony zapłon, więc obrażona mina została 😁
wątek zamknięty
Nie wie ktoś może gdzie mogę kupić czaprak Eskadron Next Generation wiosna /lato 2014 Graffiti ? 
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 lipca 2015 17:42
czeggra, w tym granatowym pięknie! Brąz trochę mi się za mocno zlewa 🙂

harja, fajny ten smerf! Co u Kuby w ogóle? 🙂

Brzask, fajny komplecik 🙂

kitty, jak pady lubię, tak ten jest totalnie nie w moim klimacie 😉

wątek zamknięty
Livia, dzięki, stare zdjęcie, było już tu nawet 😉
Miło, że pytasz :kwiatek: kulał trochę, bo coś sobie naciągnął, źle wstał, noga się rozjechała - sierota... ale już wracamy do gry 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
19 lipca 2015 09:30
To my żeby troszkę zmieszać tą czaprakową passę wpadamy z naszym najnowszym nabytkiem



nieśmertelny kantar z deca tylko troszkę ubolewam że ta 3 jest taka ledwo ledwo 🙁
wątek zamknięty
My też mamy decathlonowy kantarek i bardzo sobie chwalimy 😀

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.