Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 grudnia 2015 10:42
Mój koń będzie miał brązową padokówkę i czerwony kaptur - trudno. Nie przejmuję się kolorystycznym dopasowaniem, bo i tak to wszystko będzie w kupie 😁


to razem ze starym może robić za trendsetterów - btw. a Deca kantary w necie będą czy tylko w wybranych sklepach?
Jakaś promocja na dobrą maszynkę rzuciła się komuś w oczy??  😲  😀
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 grudnia 2015 10:49
Jakaś promocja na dobrą maszynkę rzuciła się komuś w oczy??  😲  😀



Germapol miał ostatnio promocje, oni mają mojego ukochanego moser'a avalona
Są jakieś kody rabatowe do konika?
anil22 mikołajki2015 daje -15 procent 🙂
Super dzieki :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 grudnia 2015 11:53
Czyli te derki 300 z Deca trzeba u kogoś zamówić? Bo się pogubiłam 🤔 Skoro część z was już je ma  😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 grudnia 2015 14:04
Nasturcja My mamy z ubiegłego roku kaptur, natomiast brązową Deca derę ciuramy od 4 lat- i warta jest każdych pieniędzy
Ja mam te derki na Zakopiance już, ale przysłano mi mniej niż zamówiłam :/ także fizycznie nie jestem w stanie tego powysyłać...
Póki co zapraszam stacjonarnie do Krakowa, promocja na stronie BĘDZIE... ale kiedy to pojęcia nie mam 🙁
Mam kaptury do brązowych derek za 99,99.
Kolebka

200 albo 150 gr masz ? albo podszyte polarem ? na okazjach ?  :kwiatek:
Na pomorzu w Deca (Rumia) derka siatkowa 135 cm za 49,99 zł i polar z kapturem 125 cm również za tą samą cenę.
Czemu w Koszalinie nie ma przecen w deca ?  🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 grudnia 2015 19:52
Dzięki za info  🙂 Będę czekać na promocję w necie  😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
06 grudnia 2015 20:01
Na pomorzu w Deca (Rumia) derka siatkowa 135 cm za 49,99 zł i polar z kapturem 125 cm również za tą samą cenę.


Czy ktoś mógłby mi kupić i wysłać siatkową? Błagam  🙇
Bylam na zakopiance i dorwalam ostatnia 155
na wieszakach tylko 125 i 135 zostaly, nie wiem jak na magazynie ale na sklepie tylko male
Bylo troche malych derek siatkowych i czaprakow w dobrych cenach ale akurat nie ten kolor na który poluje
ta derka za 170 zl to super okazja bo jakosc genialna 😉
Polar z kapturem? Czy mógłby mi ktoś pokazać który to? Bo jeśli byłby ktoś tak miły i mógłby mi kupić to chętna bym była na 125 rozmiar 🙂
W stepie promocja na derki
siwaaa, mi w Toruniu usunęli dział jeździecki, a gdzie tu przeceny 😁
Libeerte, kiedy? Ech... jeszcze niedawno był :|
Dworcika, byłam w piątek w deca i na miejscu jeździeckiego było nurkowanie. Nie wiem czy gdzieś ukryli, ale nigdzie nie znalazłam 🤣 ale nie czuje różnicy, bo i tak prawie nic tam nie było. 😉
Libeerte szkoda  🙁
W koszalinie też szału nie ma, ale są  kantary podszywane, derki stajenne- z chęcią bym przygarnęła taką z promocji. A tu nic. 🙂
Fałszywy alarm 😁 ukryli na końcu sklepu 😉
Libeerte, a... no tak - już miałam właśnie pisać, że jest w innym miejscu 🙂 Fakt, że biedny bardzo, ale zawsze jest poczucie, że JEST i może akurat coś się tam trafi :P
Jest ekstraaaa! Nawet derka, kantar skórzany, ochraniacze, wszystkiego po jednej sztuce i tylko full 🤣
Dawno nie byłam jednak. Takich cudów nie było 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 grudnia 2015 08:53
Czy jest jakiś aktualny kod do gnl? :kwiatek:
Poratuje ktoś kodem do pro-linen? 🙂
Hermes, gnl2016
czy ktoś ma jakiś kod do konika albo animavet?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się