produkty ANKY

Anky Set Frosted Gold 🙂


w słońcu

w cieniu
Brzydko..musisz go szybko sprzedać.. Mi! Zartuje pieknie 😍 Idealnie do maści pasuje. Szal cial.
Faktycznie - chyba najlepsza maść, jaka może być do tego czapraka 🙂
Fakt bałam się,że się zleje ale NIE  😀iabeł: 
Czy pad ma srebrne refleksy?
cos na ksztalt- swieci sie :P
pennyx przepięknie!!!!!!!! Zazdrość mnie zżera...
Teraz to nic, tylko wystawiać swojego  🏇 szał się zrobił międzynarodowy  😁
Na angielskim ebayu frosted skokowy wciąż dostepny
Kusisz...ale cena plus wysyłka to troche za dużo. Dla mnie przynajmniej. 😉
... No pad ladny, ale moze warto lepiej w jakies przyzwoitsze siodlo zainwestowac? No gryzie po oczach jak ja pitole.
Livia   ...z innego świata
27 lutego 2016 08:34
pennyx, pad piękny, ale to siodło leży strasznie...

edit: uff, dobrze że to tylko pożyczone siodło 😉 pennyx wyjaśniła w KRM.
A pasa do lonżowania nie było?  🤔
Tak też można pad pokazać.
Tak się prezentujemy w anky hot pink vs. A obecnie czekam na DL 😉
Nie nie bylo.
Dziewczyny to chyba nie takie straszne, że do pokazania padu załozyła pennyx obojetnie jakie siodło. Już tak nie demonizujcie  😉
Mada Fajnie się prezentuje ten kolor. Szkoda, że zdjęcie nie w dziennym swietle.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
28 lutego 2016 18:38
Anil22 no niby nic strasznego, ale biorąc pod uwagę, ze pennyx to nasza stara sakura (wpisz w wyszukiwarkę to dowiesz sie o czym mowię), która założyła sobie na wyspach nowe konto i zaczyna na rewolcie od zera, to już zmienia trochę postać rzeczy.
Dziewczyny to chyba nie takie straszne, że do pokazania padu załozyła pennyx obojetnie jakie siodło. Już tak nie demonizujcie  😉
Mada Fajnie się prezentuje ten kolor. Szkoda, że zdjęcie nie w dziennym swietle.


Zdjęcie było robione w dzień ale hala nie sprzyja sesji 😉 jak juz będzie sezon otwarty postaram się o zdjęcia w pełnym świetle  w wersji vs i dl. Ogólnie to pokochałam ten kolor. Hot pink 🙂 a do tego mam bluzę pasująca wiec cud miód 🙂
Rudzik detektyw znowu w akcji 🙂 hehe jak Ty to robisz? 😀
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
28 lutego 2016 19:48
Sivens mam pamięć fotograficzną
Szpieg  😂
Mada Bardzo fajnie z tą bluzą pod kolor.
Livia   ...z innego świata
29 lutego 2016 10:13
Rudzik, nieźle, ja skojarzyłam dopiero niedawno 😉 Ale to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia osoba, która wyjechała do innego kraju i machnęła sobie nowe konto (tu na forum widzę jeszcze jedną taką osobę). Moderacja w takim wypadku nic raczej nie poradzi.
Czy ktoś ma porównanie baltica do caribbean?
Nikt mi nie pokazał, to kupiłam  🏇

Livia   ...z innego świata
12 marca 2016 17:29
[b]kitty[/b], to ten Caribbean? Dużo bardziej niebieski od Baltica, chociaż odcieniami wyszła niewielka różnica 🙂
Caribbean, on jest bardziej niebieski niż turkusowy, owijki mają dużo ładniejszy odcień.
Ja dalej w nim peacocka widzę, są bardzo podobne  🙂
Livia   ...z innego świata
13 marca 2016 12:35
Dokładnie, troszkę jest też podobny do Petrola 🙂 Bardziej ciekawi mnie Mediterranean, skusiła się któraś na niego? 🙂
Ja  😀
Livia   ...z innego świata
13 marca 2016 15:32
W takim razie czekam na zdjęcia 🙂 Jestem ciekawa gdzie ten odcień się plasuje, czy jest bardzo podobny do innych tego typu niebieskich - True blue, Blue print, Olympia 🙂 Możesz zrobić porównanie z jakimś innym niebieskim, nawet na sucho? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się