Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja dostałam Veredusy, ale Olimpusy brązowe Mki (takie tylko były dostępne w chwili zamówienia). Wiele innych osób potwierdza otrzymanie Veredusów w różnych opcjach, zatem nie piszcie, że to ściema... Gdyby ktoś zamówił 5 i więcej kompletów ochraniaczy też bym sądziła, że na handel niestety 🙁
Ja dostałam informację, że zamówienie zostanie wysłane najpóźniej (!) we wtorek, mamy czwartek ... 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 lipca 2016 21:21
Gdzie jakaś promocja na puśliska teraz? :kwiatek:
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2568365#msg2568365 date=1467916925]

Ja dostałam Veredusy, ale Olimpusy brązowe Mki (takie tylko były dostępne w chwili zamówienia). Wiele innych osób potwierdza otrzymanie Veredusów w różnych opcjach, zatem nie piszcie, że to ściema... Gdyby ktoś zamówił 5 i więcej kompletów ochraniaczy też bym sądziła, że na handel niestety 🙁
[/quote]

Właśnie  takie  Veredusy  zamawiałam,  zdaje  się  że  wcześniej od Ciebie.  I ich nie dostałam.  To fair?
To chyba zazdrość
Ma ktoś/zna jakiś ogólny kod do jakiegokolwiek jeździeckiego?
Drogi Equishop... Błagam...  Zamawiałam w PE z rabatem 40% i przesyłką do PL gratis, w gnl łączą się promocje aktualnie i wychodzi na niektóre rzeczy 45% i ludzie są mili!!!! Ja już od Was usłyszałam, że jestem handlarą, co doprawdy jest żałosne. Zupełnie pominę fakt, że chyba nie ma prawa zabraniającego takiej procedury... Napisaliście mi maila, że pasze są i co? miałam iść na bazarek dorobić się milionów na przehandlowaniu 10 woreczków? Czy serio robienie u Was zakupów za kilka tysięcy to jakieś przestępstwo? Kupiłam u Was siodło, bywałam na zakupach regularnie zostawiając dużą kasę, ale jak chcę zostawić taką samą w czasie promocji to jestem zła... no ja sobie nie przypominam żebym komuś przystawiła pistolet do głowy i kazała sobie sprzedać za połowę ceny. Za to biegłam do banku ( z bankomatu tyle nie wypłacę i w skarpecie też tyle nie mam) żeby przygotować kasę na odbiór paczki, bo dostałam od Was smsa, a kolejnego dnia leciałam drugi raz żeby większość wpłacić... I co? świnia jestem bo się nie cieszę... No świnia, bo nie podołaliście i macie pretensje do nas, do klientów! I nawet jeśli część skusiła się jedynie na super promo, to część robi zakupy regularnie. Tylko czy nazwani handlarzami i oszustami i czepialskimi dalej będą? Ja się czuję jak natręt a nie klient i to nie jest fair.... Kończę temat definitywnie, ochry z PE doszły w 4 dni, wersja kevlar wyszła 300zł kpl i mimo, że nie mają złotych wstawek, to doszły i było miło i tyle. AAAAA jeszcze dostałam bon na kolejne zakupy! A przecież powinni zrobić mi łaskę sprzedając z rabatem...
Dla mnie posunięcie equishopu jest po prostu żałosne. Wmawiają mi i koleżance, że kask samshield i ochraniacze veredus są niedostępne mimo to, że na ich stronie są dostępne.. kolejny telefon, Pani przez telefon powiedziała, że to błąd mimo tego, że na stronie widnieją to to na stanie ich nie ma i informatycy będą poprawiać stronę. My zadziałałyśmy troszkę podstępem i napisałam do equishopu jako szary człowiek czy mogłabym podjechać do sklepu stacjonarnego zrobić zakupy (na kask i ochraniacze z naszego zamówienia) i Pan z czatu odpisał, że rzeczy mają na magazynie i zapraszają na zakupy (po normalnej cenie).  Dla mnie zagrywki ze strony equishopu są nie fair. Tak samo realizacja według kolejności-kpina!!! Czemu osoba która zamawiała później ode mnie dostała zamówione przez mnie towary, a ja nie? Skoro decyduje kolejność zamówień. Kontakt ze sklepem okropny, piszesz na Facebooku nikt nic nie wie i informują, żeby pisać na maila na który też mi nie odpisują, a o kontakcie telefonicznym to można zapomnieć.  Po co equishop robił taką promocję skoro nie umieją tego ogarnąć? Ok, rozumiem pracują tam ludzie, ale wypowiedzianego słowa powinni się trzymać. Jeszcze wspomnę o przydzielaniu jednych najtańszych ochraniaczy do zamówienie, drogi equishopie na prawdę dziwi was to, że ktoś ma więcej koni niż jednego lub ktoś robił zamówienie dla kilku osób? Rzeczywiście kupując kilka par ochraniaczy człowiek zrobi interes życia i zarobi kokosy.. Wasze ściemy nie trzymają się kupy. Dla mnie i dla wielu innych osób sytuacja jest nie na miejscu. Miałyśmy zamówienie na ponad 15 000 dla 3 osób, przyszły produkty za 4300, a zamówienie było robione wcześnie przed "awarią systemu". Odechciało mi się robić zamówienia w equishopie.
anai, zamawiałaś brązowe Mki Olimpusy? Bo jak ja zamawiałam swoje, to żadnych innych już nie było :/ Chciałam czarne, chciałam drugą parę w rozmiarze L - nie dało rady niestety...
Poza tym moje zamówienie weszło zaraz po padnięciu systemu, sklep pisał że kompletnie się pokićkało w pewnym momencie kolejkowanie - może i tu jest problem? Zapłaciłam od razu (szybkie przelewy) , wzięłam 3 rzeczy na krzyż (zatem i nie trzeba było czekać na skompletowanie z 2 magazynów) - sądzę, ze to też miało wpływ na szybkość realizacji zamówienia...

kitty, wielokrotnie i modzi i sklep prosili o rozwiązywanie indywidualnych spraw na PW - może warto chociaż spróbować?

Minosia, jak to żałosne? Postępują zgodnie z własnym regulaminem, w którym jest napisane że ilość towarów w promocji jest ograniczona. Możliwe, że do promocji przeznaczono 2 kaski i 7 kompletów ochraniaczy i tyle. Pozostałe są sprzedawane w normalnej cenie...
Co do zarobienia kokosów - bierzesz 5 kompletów ochraniaczy, sprzedajesz taniej niż w sklepie ale drożej niż kupiłaś i jesteś ponad 1000 zł do przodu... Dla mnie to kasa, którą warto zarobić praktycznie bez wysiłku.

Z drugiej strony skoro Wam się promocje Equishopu nie podobają - tym lepiej dla zadowolonych klientów. Łatwiej będzie następnym razem coś ustrzelić  😉 Ja tam się cieszę, że pomimo iż w koszyku początkowo było towarów na 3000 zł udało się ustrzelić coś za 600 - dobre i to w takich cenach 🙂
Milku2000, w gnl 10% na hasło  LIPIEC.
_Gaga, tak.  Zamawiałam  jedne  czarne,  drugie  brązowe.  M.  🙁
Gaga ty jesteś zadowolona z promocji, bo wysłali Ci ochraniacze, a według zasad którymi tak bronisz equishopu Twoje ochraniacze powinna dostać Anai. Pierwsza, zagrywka która jest nie fair. Na prawdę dla Ciebie handlowanie ochraniaczami to wielki interes? Biorąc pod uwagę ile kosztuje utrzymanie i trening konia?? My ze znajomą chciałyśmy na własny użytek, a potraktowali nas jak osoby handlujące. Czemu?? Dlatego , że kwota zamówienia była wysoka??
_Gaga ogromnie się cieszę razem z Tobą! serio  😉 próbowałam, rozmawiałam itd i nawet już o tym pisałam... więc odpuść mi już obowiązek rozumienia, że sklep jest super i z pewnością nam wszystkim się zachciało łatwych interesów... bo nie, nie rozumiem.
Minosia, sklep pisał, że po kilku padnięciach systemu rozsypało im się kolejkowanie i przepraszał za to wielokrotnie... Z tym utrzymaniem i treningiem konia (czy dwóch) to hm no nie mam pojęcia  😵
kitty, nikogo z Was nie oskarżam o handel sprzętem czy paszami. Zarobek był jedynie odpowiedzią na post Minosi , nie oskarżeniem kogokolwiek z Was o chęć łatwego zarobku  🤔
Ja się cieszę. Może zadziałało szczęście (co mi się raczej nie zdarza ostatnimi czasy), może akurat utrafiłam w błąd systemu i się moje zamówienie przesunęło do przodu... nie wiem  Piszę jedynie, że mi się udało i że te Veredusy niektórzy (nie tylko ja przecież) jednak dostają.
To jest hit. Gaga_ dostałaś ochraniacze, które POWINNA dostać anai. Nie nie mogę  😂
Minosia, te brązowe  są  cały  czas  dostępne  w sklepie.  Więc  powinnam je dostać  niezależnie  od Gagi 😉

W febro za zapisanie  się  do newslettera  są  rabaty na equiline.  Ale mniejsze  niż  w gnl  🙂
tulipan, no i nie wiem teraz co robić. Oddać?  😜
No chyba tak  🤣

Ja rozumiem Wasze rozgorycznie i niezadowolenie, ale no pewne wypowiedzi tu są bardzo zabawne  😁
Jesli sklepy robia spore promocje i boja sie handlarzy to wprowadzaja jasne ograniczenia: " na konto jedna szt. danego towaru".  Jesli adnotacji nie ma to chociazby jedna os. mogla za jednym razem wziac wszystko i jej swiete prawo... Swoja droga kiedys w markecie byla promocja na cukier- kg. na jedna osobe 😀  Jakie tam kombinacje alpejskie odchodzily 😀
Co do handlarzy to byli oni i beda... I na nich nie sklep traci ale normalny szary czlowiek.  W zeszlym roku tez byly u was promocje i napisane bylo, czego ile jest na magazynie, juz kilka dni od promocji towary pojawialy sie wystwione na re-volcie ( czaprak ktorego nie zdarzylam kupic 🙁 ).  Na allegro sporo sklepow pojedyncze egzemplarze  wrzuca na licytacjach.  Ostatnio licytowalam bryczesy konkursowe jedne z 8 par jakie wystawil sklep.  Licytacja z powodu migreny zostala zapomniana, doslownie  na drugi dzien dziewczyna nie majaca jeszcze tych rzeczy u siebie wystawila 8 par spodni na fb... nic tylko sie wkurzyc idzie, bo chciala 3x tyle za nie, za ile je kupila no ale takie zycie. Sklep i tak sprzeda i tak te rzeczy,  a chyba o zbyt sklepom chodzi.
W horsetown ogłowia Kavalkade w fajnych promocjach: [url=[[a]]http://horsetown.pl/pl/searchquery/og%C5%82owie[[a]]+kavalkade/1/phot/5?url=og%C5%82owie,kavalkade]KLIK[/url]

Pozwolenie było na zwięzłe informacje, a nie na listy linków.
Vandettka na szczęście chyba się myliłaś, właśnie przyszedł mi mail z InPostu, kwota mniejsza tylko o 146 zł  😅 czyli mniemam że Veredusy tam są, cieszę się jak głupia  💃 zastanawiam się tylko czego nie ma
jeeee złapałam jakieś😉 dzięki za info😉
www.healthyhorse.pl  <--- do niedzieli promocja na dział 24 h
BlackJack33 uff to super, bardzo się cieszę ! 😀 Trzymam kciuki aby było to co powinno ;D
No to klops, kwota niższa o 2600... Po co ja powiedziałam znajomym, że mogą ze mną zamówić. Nie wiem co jest w paczce, bo dziś był kurier znowu, tylko już nie w firmie mamy, tylko taty... Dzwoni kurier, że jest pod bramą, idzie sekretarka, kurier nie ma jak wydać, sekretarka idzie rozmienić, kurier wybywa, tata dzwoni, kurier mówi, że za chwilę wróci i ani słychu ani widu. To tak przy okazji.
Co do Equishopu, to mój przedostatni post (powiem jeszcze swoje jak dostanę paczuszkę w łapki)
Zawiodłam się, jak już mówimy, że 50% na WSZYSTKO to na WSZYSTKO co jest na stanie (wyłączając to co wyłączyliśmy). Ktoś podesłałby mi regulamin akcji? Bo się nie dopatrzyłam.
Zmieniam status sklepu z ulubionego na przeciętny, a najlepszy zostaje Horsetown Ali Helfrycz, po północy piszę, że potrzebuję czegoś na już, rano kolejnego dnia mam już rzeczy u siebie, swoją drogą niezłe promocje (to tak w temacie). Może powoli kończmy, tak jak ktoś dwie strony temu poradził dajmy opinię na trueshops czy jakoś tak, lub na fb i tyle. Gwarantuję, że niektórzy nie będą robili zakupów w tym sklepie.
Co do sytuacji z Equishopem - wybaczcie, ale nie da się już dłużej czytać tych dysput na temat kto o której godzinie zamawiał i kto powinień dostać czyje ochraniacze. Zniechęcacie sklep Equishop i inne do organizowania podobnych akcji promocyjnych. I komu tym robicie pod górkę - sklepowi czy sobie i innym potencjalnym kupującym? Zgoda, że może nie byli przygotowani do akcji na tak dużą skalę, ale może następnym razem byłoby lepiej i więcej osób dostałoby fajne artykuły w super cenach. A teraz, po tej fali krytyki i opiniach na fb, trusted shops itp. liczycie na kolejną podobną akcję? Albo, że inny sklep czytając o przypadku Equishop zdecyduje się przeprowadzić jakąś mega akcję promocyjną? Zamiast cieszyć się, że cokolwiek udało Wam się upolować w ekstra cenie to ziejecie złością i pretensjami.

Brawa dla Equishop za podjęcie wyzwania i dotrzymanie słowa.
malem ale kurcze no!  Chce zamowic, towar dostepny, przychodzi mi z calego zamowienia kilka wybranych rzeczy. Czlowiek zrozumie, ze sie spoznil i w momencie zamowienia wyskakuje, ze towar niedostepny, no trudno, spoznilam sie. Ale zamawiam 10 rzeczy, a w paczce mam losowe 4... tak sie nie robi. Wiele sklepow robi promocje, equishop robil tez promocje wczesniej, przeciez to nie jest ich pierwsza akcja promocyjna/ wyprzedazowa. To spory sklep, gdzie ludzie nie zostawiaja 100 zl, a jednorazowo 1000 czy 10000, wiec przy takich obrotach warto wszystko porzadnie zaplanowac.
Gdzie znajdę promocje na ogłowia?
W horsetown ogłowia Kavalkade w fajnych promocjach: [url=[[a]]http://horsetown.pl/pl/searchquery/og%C5%82owie[[a]]+kavalkade/1/phot/5?url=og%C5%82owie,kavalkade]KLIK[/url]


zelka2303 tak, masz rację, że byli nieprzygotowani. Powinien być przede wszystkim udostępniony w widocznym miejscu REGULAMIN WYPRZEDAŻY/PROMOCJI. Wtedy nikt by nie czuł się oszukany czy niezadowolony. Ja doskonale rozumiem rozczarowanie kupujących, ale weźmy też pod uwagę, że chyba dla wszystkich powód tej akcji promocyjnej był dość dużym zaskoczeniem 🙂 i chyba cała akcja była dość na szybko przygotowana. I zamiast reklamy dla sklepu jest antyreklama 🙂 Generalna rekomendacja dla Equishop - załączanie np. do maila informującego o promocji jej regulaminu. I wtedy wszystko będzie jasne.

Kończąc temat Equishop, czy ktoś wie kiedy jest jakaś duża promocja w Premier Equine (np. -40%)?
Jest gdzieś promocja na kamizelki ochronne?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się