tańce

KuCuNiO, jestem fanką wstawianych przez ciebie zdjęc!! 🙂
Querido, kiedy bedzie cie mozna ogladac w YCD? 😀


ja w podstawówce tanczyłam w jakims głupim zespole , co skutecznie mnie zniecheciło do uprawiania takowych wygibasów 😉

Querido, kiedy bedzie cie mozna ogladac w YCD? 😀


armaquesse, nigdy !!!!
Ja raczej z gatunku tych co kochają tańczyć ale nijak się do tego nie nadają  😁
Pamiętacie tego wesołka któremu dali w tej edycji bilet na warsztaty mimo,że totalnie nie umiał się ruszać??
No więc ze mną jest podobnie.. No może ciut lepiej  😁
Querido, przesadzasz? 😉
a widzisz on pojechał to teraz kolej na ciebie!
KuCuNiO   Dressurponyreiter
15 czerwca 2010 07:04
Lena, dobry wybór^^
Armaguesse, dzięki:-))
Ja strasznie kocham tańczyć. Wogóle uwielbiam teatr, tą atmosferę i wogóle:-) Mimo tego, ze czasami cwicze po 6 godzin dziennie i mam dość niektórych nauczycieli, bolących stawów to i tak jest super. Każdy ma chyba chwile zwątpienia😉
dostałam właśnie to może wstawię 😉:

"Wymarzone wakacje dla tancerzy


FNF Dance Studio zaprasza na międzynarodowe warsztaty taneczne w stylu hip-hop/new style - FNF Summer Dance Intensive 2010. Czwarta edycja tej, jednej z największych imprez tanecznych w Europie odbędzie się w dniach 28.czerwca – 18.lipca w Darłówku.

FNF Summer Dance Intensive to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby szkolić swoje taneczne umiejętności pod okiem najlepszych na świecie tancerzy i choreografów. Podczas dwóch turnusów, w ośrodku położonym zaledwie 150 m od morza, na 300-metrowej sali zajęcia prowadzić będą m.in.:

Tucker Burkley – choreograf oraz tancerz Janet Jackson, jego umiejętności sprawiły, że filmowcy również zwrócili na niego uwagę co zaowocowało rolą m.in. w filmie „Totalny Kataklizm”. Próbka jego talentu:


Tony Czar – choreograf I tancerz m.in. Britney Spears, Missy Elliot czy Jennifer Lopez. O jego klasie świadczy również stała współpraca przy programach American Best Dance Crew i amerykańskiej edycji So You Think You Can Dance. Umiejętności Tony’ego:


Candance Brown – choreograf i tancerz najbardziej prestiżowej imprezy tanecznej w USA "MONSTER of HIP-HOP" oraz choreograf obecnej edycji You Can Dance w Polsce





Podczas tej edycji FNF Summer Dance Intensive utworzona została również specjalna grupa, dla osób, które w tańcu stawiają dopiero pierwsze kroki: http://fnfdance.com/index.php?id_str=156


Gdyby tego było mało dla najlepszych tancerzy czekać również będzie wyjazd na warsztaty do Hollywood: http://fnfdance.com/index.php?id_str=150




Po szczegółowe informacje zapraszamy na http://www.fnfdance.com/index.php?id_str=47
"
Bardzo przepraszam jeśli moderatorzy uważają to jako ogłoszenie które powinno być w wątku do ogłoszeń ale jak dostałam taką wiadomość to chciałam się podzielić z voltowymi tańcerzamy bo wygląda na prawdę fajnie, myśle, że warto. Szkoda, że nie mogę w tym uczestniczyć  🙁


To ja już wiem co robię w przyszłe wakacje. Jeśli to będzie to jadę na to i do skręta, nie ma bata  😎
Jeśli mowa o warsztatach to fajną imprezę organizuje co roku w Poznaniu Towarzystwo Tańca.. W tym roku jest to chyba14-21 sierpnia..
Przyjeżdża do nas wtedy mnóstwo pedagogów z całego świata. Można się szkolić w kilkudziesięciu różnych technikach.. Ja byłam 2 razy na hip hopie u Jean Claude Marignale i było super 🙂
Mam 14 lat z czego 8 lat tańczyłam taniec towarzyski  od zerówki do 2 lub 3 klasy w szkole co tydzień a potem już chodziłam do klubu do tego samego trenera co prowadził zajęcia w szkole  :emota2006092:
w grudniu zrezygnowałam  😀 😀 miłość do koni wygrała  🏇 🏇
Słuchajcie , pamietacie kto w 5 edycji You Can Dance tańczył do Anouk Lost?
A nie pamiętam ale to może była Żaneta a na nazwisko miała Majcher czy jakoś tak 😀 Nie wiem nie oglądałam tego uważnie 😀  😡
Dziewczyny ! Chcieliśmy się z Lubym zapisać na jakiś kurs tańca. Czy wzrost jest jakąś ogromną przeszkodą, nie do przeskoczenia? Wspomnę, że Luby ma 188 a ja 160.
Zależy od tańca. W towarzyskich raczej nie powinno 🙂
Dziewczyny tańczące - możecie polecić jakiś sklep, gdzie kupię [url=http://www.etiuda-online.pl/?98,bloch-splitflex-(sfx)-s0390-obuwie-charakterystyczne]takie buty?[/url]
Najchętniej kolor inny niż czarny, ale podejrzewam że to marzenie 😉 Chodzi o swingowe klimaty. Te są tylko do r. 38, ja potrzebuję 39-40
Bischa   TAFC Polska :)
26 kwietnia 2015 21:55
Jak wytłumaczyć perkusiście, jak wygląda tzw "spanish clapping"? Czy to jest jednocześnie Flamenco clapping? Nie umiem tego wyklaskać sama, choć znam z piosenki, ale on tego nie słyszy w tej piosence, a jestem ciekawa jak to można wybić na perkusji...
Ale fajny watek! 😀
Tańczę od kilku lat hip hop i od roku jazz 😀
Bischa   TAFC Polska :)
11 kwietnia 2016 15:10
Czy mial ktos do czynienia z burleska?
Czy mial ktos do czynienia z burleska?

Ja tańczyłam kilka miesięcy, jednak zrezygnowałam.
Nie wpisała się w moje preferencje. Lubię dynamiczne, energetyczne tańce i po prostu nudziłam się na zajęciach  😉
Czy jest tu ktoś trenujący Rock and Roll Akrobatyczny? Miałabym kilka pytai na priv  :kwiatek:
Potrzebuję dobrego sklepu tanecznego w Waw.
Który możecie polecić?
Scottie   Cicha obserwatorka
19 lutego 2017 09:08
Merka, All for dance na al. Jana Pawła II? Mają buty i ubrania.
Merka, All for dance na al. Jana Pawła II? Mają buty i ubrania.

Właśnie tam im się skończyły. Trzeba czekać 3 miesiące  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się