kącik skoków

Na świecie koni też listy sa... ale o to chodzi,ze nie dosc w naszej okolicy malo jest zawodow tej rangi to chcialam cos ciekawego poogladac. Ostatnio w leśnej woli tez kiepsko bylo. A moze tylko mi sie tak wydaje bo za duzo jezdzilam po zawodach na zachodzie. Organizacja fajna i wszystko pieknie tylko chyba wszystkim daleko w ten rejon Polski.
To pierwsze CSI w Michałowicach . Punkt tak jak każdy musi zdobyć renomę w świecie  😉
Pewnie tak.
Dava   kiss kiss bang bang
02 listopada 2016 06:50
A kogo chcialabys ogladac na pierwszych takich zawodach takiej rangi w tej czesci PL?
Scotta Brasha?  😁


No ale pomijajac to gdzie to jest i pierwsze w tej czesci. Sa bardzo ubogie. 2 niemcow z jednej stajni. Sami Czesi i Litwini. To co to jest... Mnie by zadowolilo jakby bylo z 20 jezdzcow z zachodu a nie 3...  No ale za rok napewno bedzi lepiej 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
02 listopada 2016 10:20
Na szczęście dla wszystkich to nie Ciebie ma zadowalać  😁 😁 😁
Myśle,ze mnie jako potencjalnego widza i innych potencjalnych widzów powinno . Co nie zmienia faktu,ze uwazam ,ze to nie wina prganizatora czy cos. Tylko stwierdzam fakt i wierze ze sie rozkreci to wszystko troszke na podkarpaciu czy małopolsce tak jak w wielkopolsce.  A Ty rozumiem chcesz być śmieszna ??  To jeszcze popracuj nad soba.
Dava   kiss kiss bang bang
02 listopada 2016 19:30
ojjjjoj juz poplakalam sobie w kaciku  😁 😁 😁

Nie odpowiada Ci to nie ogladaj. Smiesza mnie zwyczajnie ludzie zawsze szukajacy dziury w calym. Ja sie tam ciesze, ze w PL z roku na rok coraz wiecej fajnych imprez. Nie szukam problemu tam gdzie go nie ma  🤔wirek:
A czy ja mam jakis problem ? Stwierdzilam fakt. To Ty masz jakis problem. Oczywiscie ,ze fajnie i faktycznie z roku na rok nasz rejon sie rozwija i jest coraz ciekawiej. 
Nie od razu Kraków zbudowano  😉
Dava   kiss kiss bang bang
03 listopada 2016 19:19
Smok -> dokładnie  😜
- relacja na żywo ze 145 🙂 (Szary Michałowice)
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 listopada 2016 18:19
Ładnie pojechała Dajana 🙂 A kobyła Szkrzyczyńskiego to niezła petarda.
Pytanko do osób zaznajomionych z Salio. Gdzie można tanio i blisko znaleźć tam nocleg? 🙂
A nie na miejscu?
Można oglądać gdzieś w internecie zawody z Wrocławia na żywo 🙂? Chciałam zobaczyć bariery z dzisiaj 😀
arlyn, transmisji chyba nie było, ale zawody świetne. Super organizacja, wszyscy uprzejmi, boksy pożądne, podłoże ok.
Ja co prawda tylko L i P, ale parkury techniczne, ale bardzo fair  🙂 choć w piątek na 90 przejazdów  w L tylko 21 czystych.
Wstawiam moje P, pierwsze w życiu  😅


eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 listopada 2016 16:22
Młoda 🙂
[[a]]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=939072432860639&id=579322495502303&__tn__=%2As[[a]]
eterowa, a to jakieś twoje nowe? Zwalnia mocno na odbiciu.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 listopada 2016 16:36
xxagaxx, tak, nowy nabytek. Wczoraj przywiozłam, pierwszy raz była na naszej mikrohali, poza tym bardzo niewiele skakała, bo tam nie mieli warunków 😉 A luzem to już w ogóle. Ma 4,5 roku, zajeżdżona pół roku temu. Mało umie, czeka nas mnóstwo pracy, ale dobrze się zapowiada.
eterowa, chyba całkiem równo w głowie, co?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 listopada 2016 22:08
xxagaxx, ano, wręcz zadziwiająco 🙂 Jestem pozytywnie zaskoczona.
Co tam skoczki ? Sezon w pełni a tu taka cisza?

Nasze najnowsze N. Finalnie niestety jedna para nas objechała i skończyliśmy jako drudzy.
Trudna była ta niedziela  🙇 🙇 🙇
eterowa fajnie zadem pracuje, a z ciekawości jakie są wymiary tej waszej 'mikrohali'?
Gillian   four letter word
18 listopada 2016 20:30
w końcu pogromca stawiał 😉
Gillian, haha oj tak 😀 To były pierwsze po przerwie zawody i powiem że minę miałam średnią chodząc po parkurze. Siwson dał radę, bo jego to już chyba nic nie zdziwi :P  ale działo się. Kolejne zawody też pod szyldem innego parkur majstra, zobaczymy jak w piątek, jeśli ogarniemy, to może się w sobotę porwiemy na C 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 listopada 2016 23:03
fanaberia200, 10x25 😁 Ale parkur 125, nawet pod 130 się jechało 😀
Gillian   four letter word
19 listopada 2016 09:07
xxagaxx, Siwy to jest maszyna 🙂 parkury łatwe nie były ale po tym jak ostatnio zrobiłam totalną głupotę na parkurze to trener stawia nam takie rzeczy, że mnie już nic nie przeraża 😉
naovika, jak zawsze u tego GT. Parkury są no... nietuzinkowe. Ja tam poniekąd je lubię, bo jak się ich trochę pojeździ, to potem jadąc gdzieś indziej wchodzi się na plac/halę i ogląda parkury z myślą "ale że serio tak po prostu każdy dystans pasuje i skręcam w lewo po przeszkodzie skierowanej w lewo??".

xxagaxx, ciekawa jestem tego nowego GT.

Gillian, po tych parkurach, to już w ogóle mało co zdziwi.




BTW, kojarzy ktoś GT Krzysztof Kierzek ? Czego się można spodziewać ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się