Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 listopada 2023 12:41
Figarusowa, ja też kupiłam derka Horseware, suple, kilka książek i kurtkę, która też za mną chodziła od ubiegłego roku albo i dłużej 😉 . Czaprak chciałam kupić, ale za długo się namyślałam czy na pewno jest nam potrzebny i mi kolor wykupili więc się rozwiązał mój dylemat 😉 .
lusia722, jaka dera i gdzie?
Kto ma w Kentucky polarówki 155cm w Bergo jest szara - 50%
https://sklep.bergo.pl/kentucky-heavy-derka-polarowa-49686
😎
Dobrzy ludzie! Czy sklepy Galop-horse.pl i equusvitalis.pl to jakaś podpucha czy ktoś coś tam zamawiał? Oba chyba zagraniczne, z domenami polskimi. Tylko tam został mój wymarzony czaprak kentucky…
kucyna, ja kupowałam niedawno w equusvitalis, wszystko w porządku, na drugi dzień wysłane, wszystkie produkty które zamówiłam, rzeczywiście były dostępne.
kucyna, domyślam się że chodzi o galop-store.pl i jest to scam. A tego drugiego nie znam
IMG_1882.png IMG_1882.png
IMG_1881.png IMG_1881.png
Usagi   Unikalne ciasteczko
27 listopada 2023 05:08
Czy jest teraz jakiś kod do konika?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 listopada 2023 12:49
zoyabea,Amigo Bravo Reflectech u nich na stronie
Jeśli ktoś nie jest czujny to uważajcie, bo przy black friday to idealny moment na oszustwa i wyłudzenia:
IMG_9800.jpeg IMG_9800.jpeg
Ktoś kto zamówił w piątek popołudniu Kentucky ma już jakieś info o wysyłce? Zaczynam się martwić, że jednak ta promka nie wyjdzie i coś odwołają 😀
aaga84, Ja mam już nr przesyłki DPD do śledzenia.
aaga84, ja zamówiłam w piątek rano i właśnie patrzę już na swoje czapraki 😎
Edit. Ale info z dpd że nadana miałam już w piątek
aaga84, - ja zamówiłam jakoś o 13 i nie mam info o wysyłce 🙁 a hajs z karty zszedł i dostałam potwierdzenie zamówienia.
Ja też nic, jak wchodzę na stronę to zamówienie ma status Open i tyle.
Też mam już w dostarczeniu 😁
Ja zamawiałam w piątek rano i mam już dpd numer do śledzenia.
Ale mam pocztę na wp i mi wrzuciło ten email do spamu, więc w pierwszym odruchu myślalam,że też nic nie wysłali, a info od dpd przyszlo poniedzialek rano.
Hmm no dobra, jeszcze nie panikuje, bo ja zamawiałam o 14:30, ale mam nadzieję, że jutro jakieś info będzie. W spamie pusto też
aaga84, ja też co jakiś czas patrzę na maila i nic 🙄 mówię, nawet po zalogowaniu do sklepu status się nie zmienił. Tłumaczę sobie, że pewnie mają multum roboty i po prostu nie wyrabiają
sweetie, właśnie weszlam na stronę i na górze mają napisane, że są opóźnienia w dostawie i proszą o zrozumienie 🙂 więc to tłumaczenie prawdziwe
Ja zamawiałam o 9:30 i też status open, cierpliwie czekam i zaglądam do spamu 🤠
Jeszcze was powkurzam 😁 Warto poczekać 😎
IMG_1898.jpeg IMG_1898.jpeg
Ja zadawałam o 4 rano w piątek i jutro ma być doręczona 😍
Ja zamówiłam w piątek koło 14 i też już śledzę paczkę 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 listopada 2023 09:32
Jednak jeszcze derkę biorę 🙈
U mnie też brak info o nadaniu jeszcze :<
U mnie też, a czekam bardzo niecierpliwie 🙈 bo mega chciałabym mieć je na poniedziałek.
U mnie też cisza �
Jest jakiś kodzik do Horze 🙂 ?
U mnie już dostarczono, tylko nie ma mnie w domu, wieczorkiem zobaczę 🙂
[[a]]https://sklep.bergo.pl/q/?keywords=Equestrian%20stockholm[[a]]
Ostatki Equestrian Stockholm na mega promkach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się