Olsztyńscy voltowicze

a ja sylwkowałam na domku w Pasymiu  🤣 3 dni...  😵 jak poszłam spać w sobote o 14 to wstalam w niedziele po południu  😵 nigdy więcej! 😁
wooow zazdroszcze Wam udanych imprez!!
Ja miałam najgorszego sylwestra wszechczasów i straszny Nowy Rok.

emade czemu zmieniłas nick? 😉
silver, bo tamten mi się nie podobał i zakładałam konto 4 lata temu jeszcze na starej volcie  😉
Aaaa to wszystko tłumaczy 😉 a w ogóle co tam u Ciebie, jeździsz dalej te same konie czy jakieś nowe?
silver, uderzyłam na pw.  😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 stycznia 2010 22:20
właśnie, silverstar dobre pytanie! Emade jeździsz jeszcze w DT? Wiem że Arek został sprzedany i nawet wiem u kogo teraz jest 😉
a jak tam dziewuchy postanowienia noworoczne?? Ja sobie  postanowiłam jedną rzecz, mam zamiar wrócić z powrotem do pracy z końmi 🏇 trzymajcie kciuki żeby się udało  🙇
Renia, gdzie teraz jest Arek?
silver No sylwester średniawka, ale jaki by nie był jest co wspominać 😁 
A ja mam lenia niesamowitego🙁 Bartek się obija w stajni i codziennie na padoczku a w ruch poszedł drugi konik, ale jakoś to tak wszystko bez entuzjazmu🙁
Teraz to Shrekuu Miszczem zostanie, bo szykują się ujeżdżeniówki i skoki, taki to wszechstronny koń! 🙂 a silver sie nie chwali nic a nic 😀iabeł:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
06 stycznia 2010 16:37
Renia, gdzie teraz jest Arek?
nie już nie jeźdze, jak coś to wal na gadu albo pw

Stoi w Krakowie, ma sie bardzo dobrze i my mammy bardzo dobrze z nim...Cudowny konik🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 stycznia 2010 17:04
w ruch poszedł drugi konik, ale jakoś to tak wszystko bez entuzjazmu🙁

Co to za konik?? 👀
Proszę szybko o relację 😀
Pauli Dzierżawie na spółę z jedna z forumowiczek o nicku sillke wspaniałego wałaszka Derwisza 💘
Konik baaardzo sympatyczny i kochany 🙂 Mam nadzieje, że ułoży się nam współpraca 🙂
Niestety żadnych fot jeszcze się nie dorobiłam, ale wiem, że sillke ma, a się nie chwali 🤬
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 stycznia 2010 22:43
Opowiadałyście mi o Derwiszu, ale nigdy go nie widziałam, musimy to nadrobić 😉
Nie chwaliłaś się wcześniej.

Swoją drogą widziałam avatar silke i zastanawiałam się czy to hala w Kortowie 😉
A bo to baardzo swieża sprawa, a na avatarze sillke właśnie Derwisz jest🙂
Zapraszamy do stajni na pogaduchy i oględziny 🙂

edit
emade Nord Ten konik serio się nazywa Arek , czy to tylko zdrobnienie?🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 stycznia 2010 22:56
Koń nazywa się Aragorn z tego co mi wiadomo 😉

Chętnie Was nawiedzę, ale w najbliższym czasie nie zanosi się na choćby chwilę wolnego czasu 🙁 🙁 🙁
A myślałam, że jest kolejny konik z ludzkim imieniem do kompletu 🙂. Chociaż wiem, że mamy na forum jeszcze jednego Bartka 🙂

U mnie to samo z wolnym czasem 🙁 Ale w stajni muszę być czy mam chęci czy nie, chociaż to wszystko jakieś takie nijakie się staje 🙁
na zdjęciach praktycznie nic nie widać, to się nie chwalę.  😜
CO sie stało że Lidzia zrezygnowala z jeździectwa?
corna, chyba ze względu na studia  ❓ Nie miała czasu.. 😉
Lidka siedzi w Gdansku i sie edukuje  😅
Hej🙂 Dołączam do grona Olsztyńskich Voltowiczów 🙂
I przedstawiam Wam mojego Horsa🙂


😅 Hejka hej 😅
Deruś wymiata 😉
kurcze, nie wiedziałam, że ty Paula na Derku tak wymiatasz 😉)

I tak trochę nie w temacie, ale ktoś z was jedzie na zawody do robsona.?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 stycznia 2010 14:06
Proszę, proszę! kogo do nas przywiało!  😎
Witamy! 🥂

Ola
Co się dzieje??
Ola, Aragorn = Arek

waco, kare piękności!  😜
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 15:16
U mnie sylwek był długaśny,  na wyjeździe jeszcze się leczę🙂 A zaraz po weekendzie po sylwku miałam pierwszy egazmin na prawko jady  😵 (ZDANY ! :hurra🙂

[/quote]waco,
Pisz coś o koniu i o Was! Gdzie stoicie?
Śliczności - kare wymiatają 🙂


corna,
No co Ty nie wiesz, że się edukuje? 😉

W załączniku fota mojego skarba z wczoraj i niżej fota Derwisza z wakacji (chłopak podobno kiedyś chodził C WKKW, więc ma solidne podwaliny umiejętności)

Pauli Nie, nic się nie dzieje, jakoś tak mi się odechciewa wszystkiego, chyba przez tą pogodę 🤔 starzeje się 😁
corna Lidka jest w Gdańsku i właśnie dlatego wydzierżawiła Derwisza z tego co wiem to nie rezygnuje z jeździectwa, wręcz przeciwnie 🙂 Zresztą w kolejce przecież czeka Fryzik  🙂
Dorotheah Poświata jak zwykle piękna i elegancka 🙂 Czy to komplecik Pebble?
I nawet Derwisz się załapał  🙂 fajnie 🙂
łooooo Paule przywialo na volte hehehe :*:*:*
a ja powiem jeszcze raz, ze Derek jest przewspanialym rumakiem i mialam zaszczyt jechac na nim L cos tam na egzaminie na instruktora hihi  🏇

Derwisz chodzil WKKW??? a nie samo ujezdzenie z tym C przypadkiem???

a ja znalazlam kilka starych fotek z czasow kortowskich heheh i wstawie Tamiro zwanyn bardziej jakos Tesco  😁
Tesco w wieku 3 lat 😉



[img]http://[/img]
Tesco w wieku 4 lat  😉




a na sam koniec Bolero 🙂
Tesco jest świetny, przynajmiej na twoich zdjęciach  :kwiatek: 😍
Dorotheah gratuluje zdanego egzaminu🙂 mi tez by się w końcu przydało zrobić prawko!

** alleXandra ** Woow ten koń ma zad! Nieźle wtedy wyglądał 😀 Z reszta mój ulubieniec 😉

A tak w ogóle to Dante został bez amazonki i cos czuje,ze prof rozgląda się już za 12 latkami z rekreacji 😁
wiem o dantku ale specjalnie nic nie pisalam, zeby Martynie przykro nie bylo...
  a Tesco juz tak dawno niestety nie wyglada  🙁 za duzo amazonek sie na nim przewinelo i niestety juz nie ta kondycja  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się