Olsztyńscy voltowicze

Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 18:28
** alleXandra **,
Z tego co wiem to Derwisz chodził wysokie WKKW nim Lidka go kupiła (można nawet w necie znaleźć listy startowe). A do tego sporo  dobrego ujeżdżenia chłopak musiał umieć, nim zaczął śmigać tu w regionie 😉
No i chyba z powodzeniem można używać określenia koń profesor o Derwiszu.

A Tamiro patrząc po fotach bardzo apetycznie się rozwinął. Wstaw do wpływu treningu na... 🙂

**Ola**,
Tak to Pebble, na żywo dużo ładniejszy wg mnie. A jeśli go widziałaś na żywo - pebble jest dużo ciemniejszy od ES Max Sesame ?  
Co do elegancji to czasem jest ciężko - wczoraj dopadłam grzywę mojej, ogon i resztę- myślałam, że nie wyjadę ze stajni tyle roboty było 🙂

A czemu Dante już nie ma amazonki?
A czemu Martyna już nie śmiga na Dante..? Kurde, pamiętam milion lat temu, jak zawsze mi się podobała na parkurach ehhehe  😜

Dorota! Słyszałam, że jakieś nowe koniska są w Keźlynach 😀 w dodatku w nowej stajni  🤔 zeznawaj 😀
Z tego co wiem to Martyna sie przeprowadza i chciała kupic Dantosza ale niestety prof powiedział,że będzie go jeszcze uzytkował 2 lata 🤔 ...

co do derwisza to jz nei pamietam, ale wydawalo mi sie ze Lidzia opowiadala jak sie przeprowadzila do kortowa i jezdzila z nami w sekcji ze on chodzil ujezdzonko wczesniej a skoki ot nie bardzo. ale to bylo tyle lat temu ze juz nawet nie pamietam😉 a fakt- ujezdzeniowow chodzil cool wypas i Lidzia sie od niego bardzo duzo nauczyla.

co do dantego to nie wydaje mi sie zeby prof wsadzal byle kogo, przede wszytskim ten ktos musi byc z kasa i dobrze jezdzic 😉 a ja wychodze z zaleznia ze jak ktos dobrze jezdzi to albo jezdzi za kase albo ma swoje kunie  😉
Dorotka gratuluje zdanego egzaminu.!!  😅

Wiec o nowych koniach to i ja mogę powiedzieć ;p
w nowej stajni są dwa - Bardal-Szafy i Calimero-Juniorki i w starej stajni Imperia-Agnieszki ; ).
Ostro ^^ 😀 No to nieźle nieźle 😀

A wy Magda czemu nie w nowej?;]
co do Derwisza to google mało co wypluwa, ale znalazłam jakiegoś Derwisza co szedł pod Jerzym Krukowskim wkkw klase LL w 2007 roku  😉
zanim zdazylam zapytac to juz byly nowe konie o.O

ale anna pytala sie wczesniej i podobno powiedziano jej ze nie moze przeniesc konia bo one juz sa przyzwyczajone i ze trzeba bedzie je uczyc od nowa.
waco ja Derka jeszcze z Kadyn pamiętam
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 19:51
** alleXandra **,
Ujeżdzonko może też chodził, a na pewno mocne wkkw, a wiem to nie tylko od właścicielki, ale i z innych źródeł ( trochę widziałam przy okazji innego konia, kiedyś sporo siedziałam w wkkw, dlatego wspomniałam o C ). W to co słyszę , nie zawsze wierzę, zwłaszcza gdy  słyszę kilka opcji.  😉

magdanik A dzięki za gratki 🙂 Kiedy będziesz w stajni
w niedziele o 9 jade ;p wsiadam na moja ciotke, bo juz nie kulejemy. ;-)
bedziesz.?
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 19:59
Prawdopodobnie będę... ale nie o 9-tej  😉
Toż to noc jeszcze  🤣
gdzie tam noc ;p, a o ktorej bedziesz.? ;p
samochodem wpadasz.? ;>
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 20:06
Samochodem ? Nie wiem - to zależy od kierowcy.
Bo ja muszę troszku zaczekać na wydanie prawka ( po które dodatkowo muszę wybrać się w inny region PL  :zemdlal🙂
Jeśli będę to pewnie ok 2-3 godz.
No to nieźle, ja bym się tak nie dała zrobić w c... 😀

Ale teraz nie narzekam ^^ Mam super ;]]
o ja cie, co ty w innym regionie zdawalas.?
Dorotheah Nie mam pojęcia jak wypada pebble w stosunku do sesame, niestety nie było mi dane widzieć na żywo pebble 🙁 a szkoda bo baardzo mi się podoba ten kolor🙂
waco Derek jak zwykle meeega! Czampion jak sie patrzy 😀
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 20:58
magdanik,
Zdawałam normalnie w Olsztynie (choć tu podobno ciężej niż w moim regionie), ale prawko mogę odebrać tylko tam gdzie mam stały meldunek (czyli kilkaset km od Olsz.) 🙂

**Ola**A sezamowi jest bardzo daleko do bieli? Czy blisko jak kremom, off-white itp?
A ja znowu choruję na Banana ;( **Ola** nie chcesz sprzedać?;P
Wspominam jeszcze raz, że jadę do robsona jako fotograf, więc jak ktoś by chciał zdjęcia, to proszę śmiało 😉
Dorotheah  Ostatnio, nie wiem czy czytałaś na KRW wstawiałam zdjęcie sesame dla Burzy dla przypomnienia wstawię jeszcze raz😉:

- tu w zestawieniu z białymi ochraniaczami (no prawie białymi :hihi🙂 i przepraszamy za nasze zmęczenie widoczne na zdjęciu hehe

Dla mnie to taki brudny krem, bliżej mu do beżu niż bieli 😉

Likier Był już taki moment, że chciałam się go pozbyc nawet miałam kupca, ale jakoś nie mogę 😂 sentyment ma do niego 😉
haha kobyla moze stac z wałachami w starej stajni?? hmm dziwne a wałacha nie mogłam postawic do nowej stajni bo tam są klacze?? na padok imperia tez chodzi z chłopcami?

Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 21:36
**Ola**
Właśnie w tej chwili czytam KRM, mam kilkadziesiąt stron zaległości.

Dzięki  śliczne za foty. Jednak miałam nadzieję, że jest jaśniejszy. A po tych fotach wydaje się dość bliski pebble , choć chyba jaśniejszy, cieplejszy.
Ślicznie Bartkowi w nim,  nie sprzedawaj 🙂

Brandonka  😀
A kiedy u Robsona są zawody ?
(kojarzę tylko ujeżdżeniowe )

Corna
Moja też jak tam stała, to chodziła z chłopakami (swoją drogą nieźźle się bawiła z nimi  😉 ).
Co raz mocniej mnie to wszystko denerwuje, naciągane zasady. Tym bardziej, że Imperia już stała w Kieźlinowie, po za tym to klacz, była padokowana z sporą  częścią stada z górnej stajni i  logiczne jest, że powinna iść do tej stajni  🙄 Co raz mocniej mnie dziwią niektóre poczynania , ehh
nie mam pojęcia corna, jak jestem w stajni to te trzy konie ciągle są w boksach. O.o

to dziwne ze nie musza wychodzić  🤔.


Dorotka a zawody u robsona sa 16-17 towarzyskie jesli dobrze pamietam
i 30-31 eliminacje do pucharu 😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 stycznia 2010 21:41
To o 17-tym właśnie wiem, o tych eliminacjach 🤣
ja slyszalam ze ujezdzeniowki sa w przyszly weekend a skokowki 30-31.o1



ja bede na tch na koniec stycznia 😉
na te to i ja planuje wybrać sie z aparatem ;p
Dorotheah,
my stalismy w kortowie posmigalismy kilka seznow razem i jak narazie dzierzawie go dla dziewczynki, Derus stoi  w okolicach Poznania byc moze tam zostanie na stale.

Maksowa,
ja go wlasnie z Kadyn kupilam 🙂

**Ola**,
ale fajnie wyszliscie na tej foie hehe🙂

** alleXandra **,
a ja pamietam jak na Tamiro (Tesio) smigalas wtedy mi sie baardzo podobal 🙂 tzn dalej sie podoba zeby nie bylo 😉




no mi sie tez tesio podoba nadal ale wydaje mi sie, ze jest to zle dobrana para z Wiola ... nie chodzi mi tu bron Boze o Wiole! bo ja bardzo lubie i uwazam, ze bardzo fajnie i poprawnie jezdzi! tylko jakby nie patrzec tesio jest dla niej za duzy i za dlugi. przy skokach brakuje jej rak i  ciala - bo jak taka zyrafa leb wyciagnie  😜
ale to byl moj ulubieniec z calej trojki i tak bardzo chcialam go wtedy kupic jak odchodzilam  😕 oczywiscie pewna osoba musiala zrobic mi na zlosc... a z fajnie zapowiadajacego sie konia wyszlo... w sumie nic bo ma juz chyba 6 czy 7 lat!? a smiga L-ki po 4 latach treningu! a przeciez na samym poczatku byl o wiele lepiej zrobiony i o wiele lepiej skakal niz Dragon  🙄
w kazdym badz razie ciesze sie bardzo, ze przestal lazic z rak do rak i ma elegancka amazonke  🙂
Heh się rozpisali wszyscy jak Dorota wróciła ^^ Przyciągasz ludzi 😀

Dorotheah a ty nie wybierasz się do Robsona na ujeżdżeniówki?🙂

To już macie odpowiedź czemu stoją w nowej stajni, bo nie wychodza na padok 😀 To muszą mieć ładny boks  😂



**alleXandra **
Ale spójrzmy, tak na prawdę niewiele koni u Profesora pojechało wyżej niż L, czasami jakieś P, a trenowali latami;D
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się