Stajnie Świętokrzyskie

Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
30 kwietnia 2010 08:13
Dziewczyna Szamana jak tam rajd?  😎


Rajd suuuuper 😀 Trzeba to kiedyś powtórzyć 😉

Aaaa i jeszcze informacja dla mieszkańców powiatu skarżyskiego i okolic:

Przy skarżyskim oddziale pttk powstał klub turystyki jeździeckiej! Planujemy nowe szlaki konne! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 🙂
Dziewczyna Szamana, którędy te szlaki mają prowadzić? Gdzie można dostać jakieś bliższe info?
Zapraszam na ZR-B w dniu 23-05-2010, propozycje na stronie http://www.equitus.pl
Pracowałam tam, jak to robili. Z tego co kojarzę w tej cześci koni nie było
Sunny, ja mieszkam w Miedzianej Górze 😉 gdzie masz tą stajnię ? :>
Favoritta   siwo, rudo i blond.xDD
17 maja 2010 21:31
Nie, no 'fajnie'..
Jak tak dalej będzie lało to nam się konie potopią.. (A moje codziennie na pastwichu!  :oczy2🙂
I coś czuje, że z właścicielami i jeździcami lepiej nie będzie... 😁
Ne no to tak 'pół żartem'.. Właściciel beznadziejny; zostawić konia na pastwę losu.. 🤔
Ale swoją drogą to mogło by już przestać lać.. 😉
u mnie trawy nie zobacza przez kolejnych kilka dni ...tylko lonża
u nas nie jest tak tragicznie 😉 co prawda taplamy się w błotku na maneżu, ale w lesie jest całkiem przyzwoicie 🙂
no niestety nie jestem taki hardcore żeby w deszczu jeździć  😀iabeł:
Wybieram się na czwartkowo-piątkowy objazd świętokrzyskiego. Ktoś zaprasza?
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100517/POWIAT0103/255175505
Nie, no 'fajnie'..
Jak tak dalej będzie lało to nam się konie potopią.. (A moje codziennie na pastwichu!  :oczy2🙂
I coś czuje, że z właścicielami i jeździcami lepiej nie będzie... 😁
Ne no to tak 'pół żartem'.. Właściciel beznadziejny; zostawić konia na pastwę losu.. 🤔
Ale swoją drogą to mogło by już przestać lać.. 😉


Znam tą okolicę, byłam kiedyś niedaleko na wakacjach ładnych parę lat temu, owe błonie to ogrodzony teren, z jednej strony ograniczony Wisłą.
Ludzie puszczają tam konie, krowy -samopas, zwierzaki biegają sobie tam przez całe lato nie wracając do domu.
Najwidoczniej musiało mocno popadać w szybkim czasie, że biedny zwierzak został uwięziony.. Bo Wisłą wylewa w tamtym miejscu bardzo szybko i gwałtownie - po czym na drzewach zostają zdechłe ryby! (a fujj..)
Nikogo nie bronię, ale dobrze, że konisko uratowali 🙂
U nas coś tam wychodzą na dwór, ale padać naprawdę mogłoby przestać;/
Wybieram się na czwartkowo-piątkowy objazd świętokrzyskiego. Ktoś zaprasza?


ja z chęcią, ale jestemw  stajni tylko w czwartkowy ranek.
Jak rano i jakie miasto marysia550,.
Szukam konia, którym mógłbym się opiekować w zamian za jazdę na nim. Szczegóły w naszych ogłoszeniach: post 443 strona 15. Pomóżcie  :kwiatek:
ja co prawda Syryjki i Hurmaka nie znałam osobiście bo Hurmak np odszedł z Wąchocka chyba w 2008, wiem natomiast ze teraz jest w Suchedniowie i jest na sprzedaż ,ale to informacje sprzed 2-3 miesięcy wiec nie wiem czy aktualne .
Favoritta   siwo, rudo i blond.xDD
22 maja 2010 19:36
[s]Wydzierżawię wałaszka, 4-letniego arabokonika, ujeżdżonego. Piszę tutaj, bo tylko w woj. świętokrzyskim! Jażeli ktoś jest zainteresowany to więcej wiadomości w ogłoszeniach - post 471 na stronie 16.😉 [/s]
Już nieaktualne, na szczęście. 😀
Forumowiczki z Borkowa- może macie jakis "przeciek" jakie beda programy na zawodach ujezdzeniowych 11 lipca?
Doszły mnie słuchy od organizatorów że L1, P1 i N6 aczkolwiek nie wiem ile w tym prawdy🙂
Acha czyli L-ka jakas bedzie 😉
jakaś musi być🙂
L-ka będzie amatorska !! L1 oczywiście 🙂
To dla nas w sam raz 🤣
A znacie ten ośrodek?
Mają przepiękne konie i widok na stada żurawi .
Pińczów-Skowronno
Ja nie słyszałem 😉
Kto jedzie zawody uj. w Borkowie w ten week.?
Ja jadę 😉
Niespodzianka 😉 Domyślam się, że N-kę? Jaki program?
Taki jaki jest, N6 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się