KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

xxagaxx nie jest, aż tak źle :P

akzzi masz 100% racji takie osoby maja najgorzej bo kupują ile wlezie :P

Klami zestaw super 😉
wątek zamknięty
miloska przecież poduchy siodła leżą na obszyciu.. podnoszą w ten sposób tył siodła, a środek znowu jest niżej... Więc jak dla mnie to jest tragicznie, i zdecydowanie trzeba wymienić na większe, a nie przeciągać jeszcze do przodu..
wątek zamknięty
L to jest , a siodlo 17, 5

to ja już nie wiem , moze siodlo do przodu przeeniose
wątek zamknięty
Naciau ja mam 18 i również Lkę, ale nigdy mi misiek tak pod siodło nie wchodzi... Może Ci się jakoś mega po praniu skurczyło??

Tu kiepsko widać, ale zobacz ile mi miśka wystaje z przodu i ile z tyłu. Siodło leży tylko na materiale, a nie na obszyciu:



wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
09 maja 2010 13:05
Aga, milosce chodziło o ilość czapraków jak mniemam  😂
wątek zamknięty
hmn...akurat mattesa mam w stajni ,moglabys mi zmierzyc dlu.calkowita twojego mattesa , od futra do futra ?
to porownam z moim  😉
wątek zamknięty
hmn...akurat mattesa mam w stajni ,moglabys mi zmierzyc dlu.calkowita twojego mattesa , od futra do futra ?
to porownam z moim  😉


spoko 😉 Jutro Ci zmierzę 😀

Bee. może źle zrozumiałam 😉 Mój ostatni post był o źle leżącej podkładce, więc do tej wypowiedzi odniosłam stwierdzenie miloski 😀 Ale jeśli chodzi o ilość czapraków to naprawdę jest niefajnie ;/ Ja używam czapraków ok. tygodnia czasem krócej, zalęzy jak mi się koń poci. Więc wychodzi na to że bez prania mogę jeździć ponad 5 miesięcy  😵 😵
wątek zamknięty
tak długo bez prania? ja wiosną-latem, piorę średnio co 3 jazdy, jasne czapraki co 1. Zimą jeżdżę dużo mniej to co jakieś 5-6 jazd
wątek zamknięty
ale czemu mam prać częściej?? Póki nie jest brudny od spodu to bez przesady. Jak mam jakąś mega męczącą jazdę i koń mi się spoci, i czaprak mokry jak szmata to leci do prania. Ale już dawno konisko mi się tak nie spociło. za dobrą kondycję chyba ma.
wątek zamknięty
Ja w zimie piorę co 5-6 jazd, w lecie co 2-3. Co jedną to bez przesady 😉
wątek zamknięty
co jedną piorę te jasne- białe, ecru, kremowe, bo potem pralka nie dopiera i są brudne  😉

wątek zamknięty
Przysięgam sobie że już nic nowego nie kupię, jak czegoś innego nie sprzedam.

zacznij od ES irish. Nie będziesz musiała wysyłać  😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁  :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
09 maja 2010 14:09
Ja swoje pady piore hmmmm...jak uznam ze już trzeba.

na raize jestem mile Jarpolem zaskoczona..... 2 tydzien intensywanie ciuram , ciuram....myslałam że do prania bede musiala go juz brac, ale po wczorajszym meczeniu klocka szczotka go przejechałam i zwierzchu zero sladow uywania, a od spodu wiadomo jakies plamy po pocie sa ale jestem mile zaskoczona tym jak ladnie z niego mi sie sierść wyczesuje. nawet z ES mi się tak ładnie nie daje wyczesac.

wczoraj macałam Es lightcorda albo Heavy cord? czapraczek Dl znajomej z stajni i przyzne mile się nim zaskoczylam 🙂. Nie tyle wierzchem co tym ze spód też jest wykonany z tej fajnej siateczki 🙂


Znalazlam popreg!!

teraz czekam na info czy da sie sprowadzic i ile czeka.c trzeba 🙂
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=14623.msg580850#msg580850 date=1273410429]
Przysięgam sobie że już nic nowego nie kupię, jak czegoś innego nie sprzedam.

zacznij od ES irish. Nie będziesz musiała wysyłać  😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁  :kwiatek:
[/quote]

heh, on ma u mnie dożywocie 😀 Zwłaszcza że chyba owijki do niego dobrałam. Czekam aż dojdą do mnie w końcu.
wątek zamknięty
Ja nie wiem co ile piorę, bo nigdy nie ubieram na drugi dzień tego samego padu, tylko aż przejdzie całe 12 ubieram następny 😀 Nie wyobrażam sobie jeździć codziennie w tym samym, tak jak w tym samym ciuchu. Takie zboczenie 😀
wątek zamknięty
Ja się źle czuje jak mam wszystkie czapraki używane po raz. Muszę wykończyć jeden i dopiero biorę następny.
wątek zamknięty
proszę nie piszcie po raz kolejny co ile pierzecie czapraki! Mam wrażenie, że czytałam to jak milion lub trylion razy!!  🙇
Aga
poczekamy, zobaczymy  😁
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=14623.msg580880#msg580880 date=1273411620]
proszę nie piszcie po raz kolejny co ile pierzecie czapraki! Mam wrażenie, że czytałam to jak milion lub trylion razy!!  🙇
Aga
poczekamy, zobaczymy  😁
[/quote]

heheh, będę o Tobie pamiętać xD
wątek zamknięty
MAm takie pytanie orientujecie się czy dostane gdzieś jeszcze Nici Smurf? pytam z ciekawości bo tak zastanawiam się nada jakąs koncepcjąkolorytyczna na kros i nic nie moge wymyślić co by fajnie do karej (teraz to rudokarej) pasowało, fajnie z nią kontrastowało a przy okazji nie powtarzalo sie na każdym kroku i tak sie nad niebieskim zastanawiam.
wątek zamknięty
Ja po to mam kilka czapraków, by móc codziennie je zmieniać, a nie codziennie w tym samym:P
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 maja 2010 17:12
pomocy, szmatoholiczki  :kwiatek:
szukam jakiegoś fajnego czapraka - oczywiście białego 😁 ale cała reszta elementów jest do wyboru - lamówka, sznureczki, owijki (zwykłe czy z jakimś herbem/akcentem, etc.)
czyli po prostu potrzebuję pomocy w skomponowaniu elementów czapraka :kwiatek: (bo już sama nie wiem czego chcę i brakuje mi pomysłow...)


jedyne co może pomóc w pomysłach to byc może moje szmatki - ciemnoszare bryczesy plus szara koszula z białym kołnierzykiem, rekawiczki też szare.


...a może nie wydziwiać i zostać przy tym co mam? 😉
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
09 maja 2010 17:25
caroline, a czemu w gre wchodzą tylko białe? 🙂
wątek zamknięty
caroline - jak portfel pozwala to szalej 😀 ja np. wynalazłam coś takiego: http://www.gnl.pl/czaprak-florenz-collection-2009-p-3605.html  :kwiatek:
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 maja 2010 17:31
Monny, bo w taką mam wizję ubierania konia 😉

bondam15, to nawet nie chodzi o konkretne modele czapraków, raczej chodzi mi o wybór fajnego wykończenia czapraka. sam czaprak mogę zamówić w mattesie lub jarpolu i na pewno zrobią go wg. zamówienia. jedyny szkopuł to to ze nie mam pomysłu na to jakie wykończenie zamawiać 😉
wątek zamknięty
caroline - a przypomnij nam może co już masz  🤣.  Foto mile widziane  😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 maja 2010 17:37
figaro, to nie forum ogrodnicze - nie przesadzajmy 😉 fotki są w galerii 🙂
czapraki mam rózne - z lamówką, bez, ze sznurkami i bez 😉 to nie jest wyznacznik - szukam czegoś nowego, sama nie mam pomysłu, może ktoś byłby mi coś w stanie podpowiedzieć 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 maja 2010 17:47
wątek zamknięty
Caroline a może mattes biały z szarą lamówką i bordowym i ecru sznureczkiem?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 maja 2010 17:58
Caroline a może mattes biały z szarą lamówką i bordowym i ecru sznureczkiem?

o własnie - o takie sugestie mi chodziło! :kwiatek:

ecru sznureczka chyba nie będzie widać?
a bordo+szary sznurek z białą lamówką?

"kręcą" mnie takie dodatki do owijek:


albo owijki z takim wykończeniem:




ale zastanawiam się czy to rzeczywiście na nodze wygląda i jaki czaprak by do tego pasował 🙂


wątek zamknięty

ecru sznureczka chyba nie będzie widać?
a bordo+szary sznurek z białą lamówką?



mogą być trochę mało widoczne te sznureczki. A moze poprosty biały, lamówka szara, zewnętrzny sznureczek bordowy a wewnętrzny też szary?


"kręcą" mnie takie dodatki do owijek:




Te akurat mi się też podobają, chociaż myślę, że zeby pasowały do czapraka to musiałby mieć kraciastą lamówkę, ew. w kolorze rzepa.
Te kolejne co wstawiłaś nie podobają mi się, bo jak się je zawinie często polar się wywija
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.