Inge Theodorescu [*]

Persil   ~..Czy można zgłosić nieprzygotowanie do życia ?
22 maja 2010 21:39
"11 kwietnia  po długiej i ciężkiej chorobie zmarła  w wieku 84  lat Inge Theodorescu , świetna niegdyś  niemiecka  zawodniczka, a następnie  trenerka. Pani Inge Theodorescu przez kilka lat  pełniła  funkcję  trenera i konsultanta  polskiej kadry narodowej w ujeżdżeniu. W tym czasie  bywała  na wszystkich  zwodach  międzynarodowych  w ujeżdżeniu  organizowanych w Książu.
Wraz  z odejściem  Inge Theodorescu  polskie  jeździectwo straciło przyjaciela "  Urywek artykułu  z " Konia Polskiego" nakłonił mnie do założenia  wątku.  Owa amazonka, była przeze mnie podziwiana, i bardzo darzyłam ją  sympatią.  Wiadomość  o śmierci tak wybitnego jeźdźca bardzo mnie zmartwiła. Zwłaszcza, że  znajoma trenerka była Jej znajomą. 
Wątek został założony po to, aby każdy kto zechce mógł  coś od siebie napisać. Szukałam kilkakrotnie podobnego wątku, i takowego nie znalazła. Jeżeli jednak coś jest, to wybaczcie mi, szukałam.
[*]
Persil   ~..Czy można zgłosić nieprzygotowanie do życia ?
23 maja 2010 09:02
Niestety teraz już  nic nie zrobię, po prostu niech ten wątek będzie poświęcony tylko Pani Inge.
Jeszcze raz przepraszam  :kwiatek:
tylko tyle mozna teraz zrobic:
(*)
Persil   ~..Czy można zgłosić nieprzygotowanie do życia ?
23 maja 2010 09:31
Wielka szkoda. Wiem, ze  była wspaniałą  trenerką.  Na początku zaczynała od skoków. Potem ujeżdżenie.  Wiem też, że ostatni raz w Polsce była  w roku 2005, jako gość  honorowy na ostatnich zawodach  CDI- W Książ.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się