KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 października 2010 15:10
Na Bareckim będzie wygladała jeszcze łądniej, idealna pod jego masc 😜
wątek zamknięty
Zairka ja kupiła Ankę vs w kolorze pea 😉

A tu lepsze zdjęcie ES 😀  😍



wątek zamknięty
nowosci jakie dzis przyszly z ES 🙂

pipingi, maxy, esquisite sa wersji vs i dl 🙂
stripe tylko dl - vs-a sesam zostawiam sobie, po prostu nie moglam sie powstrtzymac 😀 😀

wątek zamknięty
w tym sezamowym się zakochałam - ale kompletnie i na amen... jesu, zostanę szmatoholiczką...
wątek zamknięty
epk dokladnie
u mnie tych szmat przewija sie tyle ze ojojoj, ale ten sezam po prostu zaczal do mnie mowic i nie ma bata, stripik vs zostaje ze mna 😀
wątek zamknięty
Kurtyna w nici  🙂
wątek zamknięty
naciau Ty mi wczoraj gwizdnęłaś kantarki spod nosa... 🤦
wątek zamknięty
TAK  😀
wątek zamknięty
No wiem, że tak 😉
Ja klikam "kup teraz", a tu: " ta aukcja już się zakończyła"..
wątek zamknięty
trzeba byc  szybszym skarbie  😀iabeł:
wątek zamknięty
a no trzeba, trzeba  🤣
wątek zamknięty
ciekawe jaki rozmiar  🥂 jeden jest  z olive a 2 ?
wątek zamknięty
nie wiem, tez sie zastanawialam...
wątek zamknięty
insanity zakochałam się w tym padzie z kokardką. Jak on się nazywa i gdzie go można dostac??  😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
01 października 2010 17:21
o rety! pierwszy gruby eurostar, który mi się podoba!

kokardki.... tak, w tym pierwszym Pola wyglądałaby całkiem nieźle. niebrzydki jest.
wątek zamknięty
Minerwa, bardzo ładne te czapraki. Mam do Ciebie pytanie, co to za model ten drugi?
Bardzo mi się podoba, chciałabym taki, ale w kolorystyce brązowy z pomarańczowym wykończeniem (kiedyś był, ale w końcu nie kupiłam).
Niestety wszystkie pady ES oprócz Max wyglądają na moim kucu jak za małe derki, Pipingi jak dla mnie są słabe jakościowo więc szukam czegoś pośredniego:-)
wątek zamknięty
drugi to esquisite.

mogę ci pomierzyc te wszystkie padziszony
zreszta kucykowe rozmiary tez z wielu modeli sa 😀
wątek zamknięty
Tzn. ja miałam Stripe In i wyglądał tak:

Może jeszcze tak źle nie wygladał na jeździe, ale ten czaprak jest po prostu dla mnie za gruby. Siodło mi się z nim (i z żelem) przesuwało, źle czułam konia więc kucykowy rozmiar na grubość nic nie poradzi🙁
Ale ten Esquisite jest super, jeśli będzie kolor brązowy z pomarańczowym to będę się baaardzo zastanawiać:-D
Max na początku też był za gruby, ale po praniu się uklepał troszkę i leży bardzo fajnie:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Bardzo ładnie proszę o opinie.
:kwiatek:

Co prawda nie o szmatki chodzi, ale o sprzęt. Ponieważ ciągle szukam odpowiedniego dla Młodej siodła, to jeszcze mam możliwość przemyślenia w jakim kolorze byłoby bardziej elegancko. Do tej pory kierowałam się w stronę brązu ze "złotymi" okuciami - na zasadzie przekory, że w stajniach dominuje czarny sprzęt. Więc specjalnie szyte na zamówienie ogłowie DawMaga, ochraniaczki, kawecan, pierwsze siodło, poszukiwania nowego siodła też tylko wśród brązów...
Ale teraz jak patrzę po zdjęciach to zaczynam mieć wątpliwości czy to dobry wybór.

Tutaj w brązowym ogłowiu i czarnym siodle



Tu całościowo na brązowo



I samo ogłowie



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 października 2010 19:04
Ascaia, mnie ogólnie nie podoba się brązowy sprzęt na koniach, ale powiem Ci, że Twojemu fajnie w brązie 🙂 Za to do czarnego łatwiej wszystko dopasować, bo jest bardziej neutralny kolorystycznie. I chyba łatwiej znaleźć części zamienne 🙂
wątek zamknięty
Ascaia zaszalej z kolorami, czapraki dopasowuje się do maści a nie do koloru sprzętu, bo każdy miałby czarne lub brązowe szmaty 🙂
wątek zamknięty
Na Bareckim będzie wygladała jeszcze łądniej, idealna pod jego masc 😜


Barecki? niezła ksywa- mogłabym się przyzwyczaić  😉 A co do derki... Myślę, że będzie wyglądał zajebiście  😀 Jutro zrobię jaką fotencję
wątek zamknięty
Co sądzicie? 😀.
wątek zamknięty
Siiiiwa, ehhh, na tę szmatę poluję od dawna.
Jak będziesz sprzedawać, to ja jestem pierwsza w kolejce.  😀iabeł:
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 października 2010 19:15
Ascaia mi się bardzo podoba w brązie 😉
wątek zamknięty
Tylko tak ładnie wygląda jak jest pod siodłem. Niestety  🙄. Trochę już przeszedł i ma plamy od siodła.
A teraz aktualnie jest trochę zafarbowany bo wyprałam go z innym czaprakiem  😤. Ale na szczęście pod siodłem to nie widać 🙂
wątek zamknięty
Ascaia
w brazie super  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 października 2010 19:57
ciekawe jaki rozmiar  🥂 jeden jest  z olive a 2 ?

a po co kupowac kantar jak sie nie zna rozmiaru? 👀 ja napisalam do goscia ale juz nie zdazyl mi odpisac bo kupilas w ciemno 😁
wątek zamknięty
Ascaia Lonża na czarnej ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.