Kącik Małolata...:D

zgadzam się z mils. Jest jeszcze drugi problem : GDZIE??
pandora   czaprakomania...XD
17 listopada 2010 16:47
milshehe coś sie wymyśli 😎 nic nie jest nie możliwe  🏇
edit: a nie ma jakiegos ogólnopolskiego zlotu koniarzy i Qniar??? 😁
pandora a nieprawda - są rzeczy niemożliwe... 👀 Wiem, wiem! Zróbmy oblężenie Cairze - ona zapraszała... 😁
Pierwszy raz w życiu zawaliłam  niezapowiedzianą kartkówkę z matmy  😕 bo poszłam do szkoły zdechnięta po wczorajszej imprezie i zrobiłam tylko 2 zadania z 5 dobrze  😕 😕 moja 5 na semestr z matmy wyjechała nad morze  😵
Wiwaro a ciebie dziś w szkole nie było !  🤬
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 listopada 2010 16:57
pandora ja na to jak na lato 😎 z chęcią się spotkam z osobami z forum🙂
laga nie bij  🤦
mils hmm no dobra...ale co na to Caira? Myślicie że jej stajnia pomieści wszystkie Małolaty?

Wiwaro ... 😂 Zaoferujemy jej przebudowę...? 😁
pandora   czaprakomania...XD
17 listopada 2010 17:12
[b]laga[b] o czymś nie wiem ?? 😁
Pomieści, pomieści.  👍
Jasnowata wiem, gdzie mój tata będzie miał to "coś" - Państwowy Instytut Weterynarii. 🙂
Caira no to jak się uda, to wbijamy do ciebie w wakacje całą naszą, re-voltową ekipą. 🙂
Vana że niby śnieg ma być?  😲 proszę nie dołuj mnie, ja mam egzamin w piątek, a po śniegu nigdy nie jeździłam...
breakawayy spoko, podobno ma być we wtorek - zdążysz zdać. 🙂
breakawayy to musisz spróbować  😉
Caira no to jak się uda, to wbijamy do ciebie w wakacje całą naszą, re-voltową ekipą. 🙂

też bym chciała ale dlaczemu tak daleko?  🙁
maracuja spoko, ja też mam daleko. 🙂
[b]laga[b] o czymś nie wiem ?? 😁
??  😀
Ktoś musi mieć daleko żeby ktoś miał blisko :P

Proponuję zrobić jej niezapowiedziany nalot 🏇 najlepiej konno :P

breakawayy musisz sobie po prostu kupić sztuczny śnieg i rozpylić po kilku ulicach... 😂
Tyle że mam w przyszły piątek - 26... I jazdę ostatnią mam w tą sobotę...  😎
Happiowa tak i lód sztuczny, żebym ślizgawicę miała  😁
-26? Na pewno mówimy o pogodzie w Polsce  😁?
Ja planuję w wakacje zrobić nalot moim przyjaciołom i jadę konno spod Wołomina do Różana (okolice Ostrołęki), może ktoś jest z tych okolic?
Happiowa chodzi mi o datę - 26 listopada (piątek)  😁
breakawayy pozostawię to bez komentarza  😂
Caira kłaniam się nisko  🙂
Happiowa ja lepiej sobie film włączę, bo ze mnie dzisiaj zdecydowanie już pożytku nie ma  😁
A ja postanowiłam uszczęśliwić żołądki mój i pozostałej w domu rodziny (mama i niestety brat), robią moje goferki z tajemnego przepisu. 🙂
Caira to weź jeszcze zrób nalot na Olsztyn i wbijaj do mnie. 😁 A z Ostrołęki jest moja bardzo dobra koleżanka Chrzanek. 😀
Happiowa, ooo, to super! Chętnie poznam kolejne osoby z rv na żywo. 😉
Wiecie jaką przeżyłam dzisiaj masakre?

Dziewczyna z 1 klasy ( ja jestem w 3 ) w szatni zemdlała, otworzyłam okno zaczęłam ją budzić i nagle zaczeła się rzucać, kopać , i wgl. była z koleżanką w tej sztani więc pytam CO Z NIĄ ? a się okazało , że dziewczyna ma padaczke..  Ale czegoś takiego to ja nie widziałam, dziewczyna jest bardzo chuda, ale wysoka a miała tyle siły jak dostawała tych ataków że 7 osób ( 3 chłopaków i 4 dziewczyny - w tym ja) nie mogliśmy jej utrzymać. Leżała na materacu , totalnie wariowała... A najlepsze było to, że jak złapaliśmy z Nią kontakt tzn rozmawialiśmy to dalej miała skurcze. Rozmawiała z Nami, śmiała się a dalej trzeba było ją pilnować i trzymać. A jak tak mocno ją bolało to traciła przytomność ale budząc sie od razu chciała wstawać . Pięści miała totalnie zaciśnięte, pierwszy raz coś takiego widziałam . Siedzieliśmy z Nią w szatni 3 godziny.! ❗  dostała różne tabletki i wgl i dopiero po 3 godz jej przeszło..

Powiem Wam, że gdybym tego nie widziała to bym nie wierzyła że coś takiego może dziać się z człowiekiem.
Jezu...  😲
ale ona pierwszy raz miała taki atak?
no właśnie nie.. W internacie mieszka i  ostatni raz miała w poniedziałek, wcześniej też sie zdarzały.

Tylko wiem na pewno, że to jest spowodowane stresem . W pewnym momencie przestraszyła się, że chłopak jej się dowie i tak się zestresowała że nie mogliśmy jej uspokoić. Były jeszcze inne sytuacje ..
Ale skąd to się bierze ?  nie mam zielonego pojęcia.
Caira to weź jeszcze zrób nalot na Olsztyn i wbijaj do mnie. 😁 A z Ostrołęki jest moja bardzo dobra koleżanka Chrzanek. 😀

No to wbijesz. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się