hippologica Berlin Grudzien 11-14 2008r , 9-12 2010r

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 listopada 2008 12:13
kto sie wybiera?
o Rita zdublowałyśmy tematy, chyba w tym samym momencie pisałyśmy
ja się oczywiście wybieram
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 listopada 2008 12:20
a wiesz, ze ja chyba z Toba jade? hahah prymka mnie wkrecila
hehe już wiem ;p
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 listopada 2008 12:32
dam znac wieczorem czy na sto procent. w ogole to co tam bedzie?
asior   -nothing but eventing-
04 grudnia 2008 15:00
Bylam 3 razy. Jakies 6 lat temu, 4 lata temu i 2 lata temu. Najlepsza Hippologica byla wlasnie dawno temu, a ta 4 i 2 lata temu, to porazka. Coraz mniej stoisk, mniej fajnego sprzetu, kijowe pokazy.
Również prawdopodobnie się wybieram, choć nie wiem gdzie lepsze targi - Berlin czy Poznań?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 listopada 2010 17:06
kto w tym roku bedzie?
Ja  😅

Poznań bez porównania do Berlina  🤔
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 listopada 2010 17:50
na prawde?
ja bede 🙂
No właśnie ja się zastanawiam czy jechać, bo mam transport akurat...Ale ja na tragach nigdy nie byłam  😡 😡 Możecie mi powiedzieć czego sie tam spodziewać?? Jakie są stoiska?? Opłaca się cenowo??
asior   -nothing but eventing-
22 listopada 2010 21:14
Roznie tam jest. Tak jak pisalam wczesniej, podobalo mi sie tam bardzo dawno temu. Z roku na rok coraz gorzej. Moze to sie zmienilo i teraz juz jest lepiej  🙂
hmm no i asior nic mi nie pomogłaś w decyzji  😁 😁 Bo jednak ja mam trchę kilometrów do Berlina, i jak już bym pojechała, fajnie byłoby coś z tego mieć, zobaczyć, moze jakieś graty dla siebie i zwierza kupić A tak sama nie wiem czy jest sens się tłuc tyle km, zeby się jeszcze rozczarować.
Asior Nie wiem czego oczekujesz..

Ja byłam rok temu i nie miałam zastrzeżeń.

xxagaxx Nie opłaca sie jeżeli jedziesz tylko żeby kupić coś dla siebie i konia..chociaż czasem nie doceniam szmatoholików  😁
Dramka hehe ja się domyślam że nie opłaca się w sensie finansowym. Bo taniej mi wyjdzie kupienie czegoś w sklepie niż wycieczka tam.

Chodziło mi raczej o to czy jest tam dużo stoisk gdzie można kupić jakieś rzeczy, obejrzeć... pod tym względem mi chodziło 😉
asior   -nothing but eventing-
22 listopada 2010 22:11
Dramka, oczekuje, ze na tak duzych targach bedzie DUZY wybor sprzetu, ceny do negocjacji itd. I pokazy na ktorych nie zasne z nudow. Niestety te pare lat temu bylo zdecydowanie kijowo.
Ozywiście Szczecin się wybiera. jeździmy tam każdego roku przede wszystkim po to, by zrbić zakupy. Sprzęt jest tam zdecydowaie tańszy i jest z czego wybierać. Zawsze jeździmy w ostatni dzień, wtedy można się dobrze targować! Wystawcy wolą sprzedać niż pakować towar do domu.
no właśnie, ja nie wiem czy jechać na sobotę i niedzielę czy na piątek i sobotę.. Bo 3 dni to już troche za długo. Czwartek odpada bo z uczelni nie mam szans się wyrwać.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 listopada 2010 06:36
ostatniego dnia tuz przed zamknieciem sa takie ceny , ze ludzie biegaja i biora byle co bo taka okazja 😁
ostatniego dnia tuz przed zamknieciem sa takie ceny , ze ludzie biegaja i biora byle co bo taka okazja 😁


a o której zamykają?? 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 listopada 2010 15:04
a nie pamietam juz😉

hostel zarezerwowalismy wczoraj 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
23 listopada 2010 16:50
ostatniego dnia tuz przed zamknieciem sa takie ceny , ze ludzie biegaja i biora byle co bo taka okazja 😁



bardzo przydatne info  😀 :kwiatek:
targi sa wielkie...chodzilam od rana juz czesc kupujac a potem nie zdazylam wszystkiego obejsc drugi raz...sa wielkie prawie jak zakupy ktore zrobilam i nie moglam sie z nimi zabrac :P pokazy ...hym...cos bylo ale tylko zajrzalam bo biegalam miedzy stoiskami:P
porownojac - poznajskie obeszlam (wybierajac, mierzac, targujac)kilka razy w ok. godzine moze 1,5 (tyle mielam przerwy miedzy pociagami).
tez wole jedzic na wszelkie targo w ostatni dzien, ale teraz ekipa chce w pierwszy... no zobaczymy jak bedzie z targowaniem:P
choc chetnie zmienilabym ekipe na niedzielną :P

rzeczy sa taniej i w wiekszymm wyborze, do tego mozna je dotknac, porownac, przymierzyc , nei tak jak przez net. no i sam klimat i fakt tam bycia - bezcenne:P

szczecin wybiera sie i zdecydowanie poleca berlin ;D
Dramka hehe ja się domyślam że nie opłaca się w sensie finansowym. Bo taniej mi wyjdzie kupienie czegoś w sklepie niż wycieczka tam.

Chodziło mi raczej o to czy jest tam dużo stoisk gdzie można kupić jakieś rzeczy, obejrzeć... pod tym względem mi chodziło 😉


Jasne!

horse_art Ja targi obeszłam chyba pare razy  😵 W niedziele są lepsze ceny ale też już mniejszy wybór..
no ja czesciowo tez...czesciowo nie bo my takie marudne przy wybieraniu hehe.. no i ze znikoma orientacja w terenie spowodowala obejcie pewnei pare razy tego samego a niedotarcie w inne miejsca - oc zym wiem bo nie dotarlam ponownie do stoisk z ktorych cos chccialam :P

a co do argumentu przebranych rzeczy w nd - znajome tez takiego uzyly i dlatego chca jechac w piatek... ja chyba bym wolala w nd i miec taniej bo jakis mega wymagan nie mam ;/ szczegonie jak bedzie drozej....
chociaz ....<iskierka szmatocholicka>
Ja jade w niedziele  🏇
Ja jade w niedziele  🏇


hrrr 😤....tylko nie dobij mnie zameiszczajac info jakie mega wyprzedarze byly...prosze... 🙇

😉
no to już zdecydowałam. Jadę na sobotę i niedziele 😀 Czyli kogo spotkam z revoltowiczów??  👀 👀
apropos..wejście na targi jest płatne  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się