pensjonaty w okolicach trójmiasta

Yes, Pgz.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
10 grudnia 2010 17:09
Ja tam długo nie wytrzymałam  👍
A ja póki co nie narzekam + dojazd mi odpowiada i to przemawia na korzyść 😉
Zuziasta - ja nie mowie ze u Jackiewiczow nie ma dobrych warunkow, bo sa 🙂 Pastwiska, karuzela i hala dla mnie tam to byla rewelacja. Z dojazdem oczywiscie - kiepsko, ale jakos dawalam rade  😁 Fajnie ze na placu zmienili podloze. Co do obslugi czy trenera - nie wypowiadam sie, bo obsluga sie zmienila od czasu kiedy tam bylam, a trener to co kto lubi 😉 ale fakt, za te pieniadze to jest naprawde super stajnia.
aczkolwiek nie wiem jakie sa dokladnie warunki w La Scalla (myjka, solarium, karuzela?)
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
10 grudnia 2010 21:49
Angeel, ja Ci absolutnie nie zarzucam że tak mówisz. 😉
Jeśli chodzi o La Scalę to warunki są podobne - pastwiska, karuzela i hala z profesjonalnym podłożem. Solarium jest, myjka wewnętrzna się robi. Lada dzień będzie skończony kryty lonżownik.
krążą plotki, że u Jackiewiczów podwyżka cen i brak wolnych miejsc, prawda to czy nie ???
A wie ktoś cokolwiek o pensjonacie w SO w Starogardzie Gd.? Może kawałek od Gdańska chociażby jest no ale..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 grudnia 2010 17:47
forumowe wera ma tam konia,jeżeli się nie myle....
[quote author=beata-p link=topic=87.msg815071#msg815071 date=1292778530]
krążą plotki, że u Jackiewiczów podwyżka cen i brak wolnych miejsc, prawda to czy nie ???
[/quote]

w brak wolnych miejsc jestem w stanie uwierzyc bez problemu 😉
Fakt , miejsc nie ma  🙄 Z mojej stajni załapały sie ledwo  dwa konie ale  stoją w stajni gdzie są zrebaki ..  Dobre i to  😉 Bynajmniej  można jezdzic na hali  😁
[quote author=HORSES_ link=topic=87.msg816640#msg816640 date=1292868704]
Fakt , miejsc nie ma  🙄 Z mojej stajni załapały sie ledwo  dwa konie ale  stoją w stajni gdzie są zrebaki ..  Dobre i to  😉 Bynajmniej  można jezdzic na hali  😁
[/quote]

tam sa nawet wieksze boksy niz w "podstawowej" stajni 😉
Nawet nie zwracałam na to uwagi .. Ważne ze jest gdzie  jezdzic zimą  😉
[quote author=HORSES_ link=topic=87.msg816791#msg816791 date=1292871368]
Nawet nie zwracałam na to uwagi .. Ważne ze jest gdzie  jezdzic zimą   😉
[/quote]

a jakiej wielkości tam jest hala??

ehh ja już sobie nie wyobrażam zimy bez hali.
        '
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta
może mi ktoś miły powie gdzie w okolicy Trójmiasta stała hala pneumatyczna- tzw. balon tenisowy - wymiary 50-24m, biała (szara), wiem, że napewno była używana do jazdy🙂 :kwiatek:
Owczarnia ma balon :P
ma czy miała?
[quote author=HORSES_ link=topic=87.msg816791#msg816791 date=1292871368]
Nawet nie zwracałam na to uwagi .. Ważne ze jest gdzie  jezdzic zimą   😉


a jakiej wielkości tam jest hala??

ehh ja już sobie nie wyobrażam zimy bez hali.
[/quote]

20x60 ? cos kolo tego.
Hala w Owczarni to nie balon. To kawał całkiem porządnej konstrukcji.

Pożyczone od agi zdjęcie z budowy:

Owczarnia ma balon :P


no właśnie żaden balon 😉

hala ma 20x40 i nie zamarzło nam podłoże  💃 💃 💃
w sumie off - pytałam o tą halę - bo kupiliśmy ją przez  pośrednika - a ostatnio ponoć stała w trójmieście i była używana do jazdy🙂
szukałam jakisch namiarów do pop. właściciela  - w sprawach technicznych, opis: typowy balon tenisowy, z dwoma agregatam i ogrzewaniem🙂
może kojarzycie gdzie stała?
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
24 grudnia 2010 08:29
Maciek ja wiem ze taka hala stala na trasie KOŚCIERZYNA-ŻUKOWO a dokładnie w miejscowosci GLINCZ. Sluzyla ona do jazdy 🙂 I wiem ze jakis czas temu byla jeszcze na sprzedaz. Z tego co zauwazylam to hali juz nie ma wiec mysle ze zostala sprzedana.
dziękować dziękować🙂 szukałam namiarów na właściciela byłego -  brak instrukcji obsługi przy stawianiu trochę nas wykończył, ale już hula i nawet ogrzewanie działa🙂  pzdr
maciek hale do tenisa widziałam napewno w Gdańsku Osowie... jak się jedzie do Stajni nad jeziorem po lewej stronie przed torami. Czy stoi nadal nie mam pojęcia...ale był to typowy balon 🙂
Mam takie dość nietypowe pytanie. Szukam pewnej stajni a jedyne informację, które posiadam to takie, że jest w okolicach Gdańska i kilka lat temu za halę służył tam dość charakterystyczny namiot- plandeka taka jak on namiotu cyrkowego, ale kształt owalny z trzeba słupami w środku ustawionymi w jednej linii. Może ktoś kojarzy co to mogła być za stajnia?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 stycznia 2011 00:30
Ja wypowiadam sie dopiero po sprawdzeniu.  😀
Polecam z czystym sumieniem stajnie Bojary pod Starogardem Gd. Jestem tam prawie 5 miesiecy, no i nie mam nawet najmniejszych zastrzezen.
Konie maja bardzo duze boksy, lizawki, poidla automatyczne.
Scielone dzien w dzien, naprawde duzo. Siana mozna dorzucac bez najmniejszych ograniczen.
Fachowa pomoc i opieka, wlasciciel jeden jest na miejscu, drugi jest od rana do wieczoru.
Piekne duze padoki i pastwiska, wszystko oddzielne, dla mlodziezy, ogrow klaczy itp.
Jest hala nie za duza, ale praktyczna. Sa przeszkody, jest trener. Pod, ktorego okiem jest moj mlody, jestem zachwycona.  😍
Ludzie naprawde przyjemni, pomocni, czuje sie tam naprawde super.
W koncu o pierwszej stajni moge powiedziec ze wraca mi wiara w pasje jezdziecka ludzi, ktorzy sa zawsze skorzy do udzielenia porad, pomocy. A nie pseudo jezdzcow, ktorzy tylko gadaja a ich metody....
Jestem w stanie w pelni polecic ta stajnie.  :kwiatek:
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 stycznia 2011 00:38
a to nie ta stajnia, gdzie są naturalsi? ; >
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
18 stycznia 2011 00:40
Bee Tzn? Mozna konkretniej? Bo nie rozumiem czy masz na mysli to ze sa wylacznie naturalsi, czy to ze jest tam grupka takich ludzi, bo jesli tak to owszem. Jest taka grupa, bo stajnia jest duza, ale sa i klasycy i westowcy, a czy sportowcy to jeszcze nie wiem.  😉
deborah   koń by się uśmiał...
18 stycznia 2011 07:20
D+A, a to nie lubiczówka? stał tam kiedyż cyrkowy namiot 😉
adrianna32, sportowców raczej nie ma ale warto dodać że to idealne miejsce na odchów źrebaka albo na rekonwalescencję czy emeryturę dla konia. pastwiska są tak wielkie że po konia trzeba by quadem jeździć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się