pensjonaty w okolicach trójmiasta

xxagaxx, z balkonami nie. Jakis zwykły może by się znalazł ale sytuacja jest tam "dynamiczna".
Maz18, w Borczu balkonów nie ma wcale, ale to pewnie wiesz.
Każda z wymienionych stajni ma jakieś plusy i minusy więc zależy na czym ci zależy.

Tak wiem, że nie ma stajni idealnych ale są angole.
Chodzi mi głównie o opiekę, czystość, jakość siana czy kiszony.
Maz18, to chyba najlepiej wypada Szemud pod tym względem. Opiekę mają top, bardzo duży nacisk jest na to. fajna ekipa stajennych.
Tak to też słyszałam ale pastwisk brak niestety
Maz18, pastwiska duże ma Borcz. Konie stoja w sezonie do wieczora.
Hej! Przeprowadziłam się do Trójmiasta, pozostało mi jeszcze przeprowadzić mojego kuca 😜 Czy możecie polecić jakąś fajną stajnie dla kucyka alergika? 🙏 Najlepiej trójmiasto i okolice ( bardziej w strone Bojana/ Koleczkowa niz Wejherowa). Zależy mi na wolnym wybiegu/ boksach angielskich/ padokowaniu od rana do późnego wieczora, żeby siano nie było "pod kluczem" i nie było restrykcyjnie wydzielane. Duże trawiaste padoki. Fajnie jakby była chociaż mała hala albo kryty lonżownik, zaplecze socjalne. W cenie do 1200 zł. Najlepiej od kwietnia. Ktoś, coś?
Prestiz   Stajnia Prestiż
20 marca 2024 13:32
Hej. Rozważam przyjęcie do siebie kuca/małego konia z problemami metabolicznymi, po ochwacie itp. Który ze względów zdrowotnych nie może być pastwiskowany. Oferuje padok i towarzystwo drugiego konia, stały dostęp do siana w siatkach o małych oczkach, wiata. Derkowanie, podawanie leków, pasz zakupionych przez właściciela. Jest plac i tereny leśne w okolicy. W okresie jesienno zimowym mam błoto. Stajnia przydomowa w okolicy Starogardu Gdańskiego. Posiadam duże pastwiska i w okresie zimowym jest możliwość dołączenia do stada. Powiedzcie ile mogę chcieć za takie warunki?
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
05 kwietnia 2024 10:20
Czy ktoś z naszego forum stoi obecnie z koniem w Czerńcu?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
05 kwietnia 2024 10:59
-Alvika-, moja znajoma stoi. Mogę zapytać o info jakie potrzebujesz. Napisz do mnie na pw.
-Alvika-, chodzi o Permakulture? Koleżanka trzyma tam swojego konika i wiem, że chwali 🙂
Czy ktoś stoi obecnie w stajni w Warczu?
Rudzielc_23, mówisz o stajni u p. Hani?
xxagaxx tak
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się