Końska rewia mody cz. V (2011)

W lutym będę w domu, więc postaram się o ładne foto, bo powiem szczerze, że uchwycić to w całości nie jest łatwo, bo się nie mieszczą w obiektyw ;/

Dla przypomnienia kolekcji z kiedyś:

Brak na nim sporej części. Kilka z tych co widać poszło w świat...
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 16:35
to 'coś' na samym dole to orange? piękny kolor 🙂
ankami zachwycać się nie będę, ale nad cottonami mogę piać długo. bardzo fajna kolekcja 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
23 stycznia 2011 16:37
też mam ankę sky i orchid 😀 Piękne sa 💘
wątek zamknięty
Niezła kolekcja ,prawie sterta do nieba .Mam pytanie to ile masz w sumie tych czapraków?
wątek zamknięty
Tak, ten na samym dole to orange z schoco/orange. 
Jeśli chodzi o Anky to jedyna kolekcja jaka mi się spodobała to była z lata 2009 i ją w sumie całą mam (coprawda zamiast lrety mam sky, a zamiast stone grey mam graphit).

Edit: etosha dziewczyny już przeliczyły: 65 czapraków/padów.
wątek zamknięty
Mam pytanie - okołotematowe, ale tu zagląda najwięcej ludzi. Czy ktoś, kto ma sklep, albo sprzedaje w sklepie ma na stanie preparaty LeatherTherapy do prania skór? Ozłocę za info, że gdzieś jeszcze ktoś ma. W Stopie już nie mają, a jestem skłonna nawet kupić detalicznie każdą ilość!
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  🙇
wątek zamknięty
Naprawdę super kolekcja,oby tak dalej.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
23 stycznia 2011 16:51
W lutym będę w domu, więc postaram się o ładne foto, bo powiem szczerze, że uchwycić to w całości nie jest łatwo, bo się nie mieszczą w obiektyw ;/


Akzzi-mam ten sam problem 😉 jak teraz mam czapraki w domu to całości nie obejmuje mój aparat ale może na nowym mieszkaniu mi się to uda 😀
wątek zamknięty
Daj spokój, ja mam mały domek, jak wyciągne to wszystko to się ruszyć nie da, nie mówię juz o jakimś ładnym ułożeniu by miało to ładny wygląd 😉 co innego jak się pstryka zdjęcie porównawcze, lub czapraków z jednej kolekcji..
wątek zamknięty
akzzi - prawdziwy z Ciebie szmatocholik  👍 , szczerze zazdroszcze TAKIEJ kolekcji  💘
wątek zamknięty
ja dzisiaj wyciągnęłam IMO najpiękniejszy komplet nasz  😍
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 17:22
sei co do dery do kolorów z Maritim - croopie sprzedaje ceratkę z tej kolekcji, Lkę, a z tego co wiem to rozmiar twojego rudzielca 😉 sama bym się pokusiła ale niestety, potrzebna mi 155...
edit
Nirv co to za komplet?  😎
wątek zamknięty
kodusiowata, edytowałam post, bo zdjęcie się nie wyświetlało  🙄

a komplet to oczywiście
dralon Petrol-Turkis, brillant petrol (z schocko) + owijki petrol
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 17:27
Nirv wiem wiem, jak ja edytowałam post to właśnie jeszcze nie było zdjęcia. A komplet jak się wyświetlił to od razu poznałam.  🙂
Bardzo Pams ładnie w nim wygląda!  😍 No i jak ładnie pozuje, prawdziwy Tap Madl 😁
wątek zamknięty
Niestety to jest tylko część kolekcji mojej.Bo resztę mam na działce ,część w praniu i w stajni/to jakieś 30czapraków/
wątek zamknięty
a ja dzisiaj przymierzyłam coriandera na ciemnogniadego brzydala i muszę przyznać, że to jego kolor! cód, miód i orzeszki, ukłony dla Burzy, bo sprzedała naprawdę świetnego eskadrona!  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 17:35
kodusiowata, 'cerata' z maritim mi sie nie podoba w ogóle. szukam czegos jednokolorowego zeby zastapic moja ukochana dere jacsona ktora jest za mala 🙁

Nirv, suuuper!  😜 😜 😜 naprawdę obłędnie!

etosha, dobra kolekcja 😉

przy was czuje ze mogłoby być ze mną dużo gorzej i wszelkie nawet najdrobniejsze wyrzuty sumienia znikają 😀
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
23 stycznia 2011 17:41
ententa, ty nas nie zapewniaj - fotorelacja!!  🤬
wątek zamknięty
kodusiowata, dzieki  😉 ja dzisiaj jak go w nim zobaczyłam to aaaa, jeszcze to wszystko razem dało efekt WOW  💘 a co do Tap Madl, to owszem, Pams uwielbia pozować, fotki, co zresztą widać  😂

sei, dzięki  😉
wątek zamknięty
Akzzi Niezła kolekcja  😉
I absolutnie nie złośliwie chciałam zapytać... używasz ich w ogóle? bo większość wygląda na nowe, niektóre nawet z metkami a z tego co się orientuje kopytnego nie posiadasz ?  😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 17:45
etosha bardzo pokaźna kolekcja ale szczerze? Zazdroszczę tylko kilku z nich 🙂
sei no hmmm, a dera navy z Maritim? Chyba jeszcze w Okserze mają twój rozmiar 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
23 stycznia 2011 17:47
etosha : a Twoi rodzice mają sklep jeździecki ? Bo te szmaty nieużywane widzę 😀
wątek zamknięty
nirv absolutny szał  😍
wątek zamknięty
Niestety nie mam sklepu jeździeckiego.Tylko mi rodzice mi kupują lub brat jak ich poproszę.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 17:51
kodusiowata, ta z maritim strasznie ciemna. myślałam raczej o yellow z kolekcji moon lub tym busse lub ewentualnie tym hkmie chociaż nie pasuje do kolekcji to bardzo mi sie podoba.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
23 stycznia 2011 17:53
Wpadłam jeszcze na taki pomysł, jak pokazałaś tego HKMa... moze taki York?

do dostania u minerwy, nie jest droga a naprawdę fajny polarek, wiem macałam. 😉
wątek zamknięty
Nikitaa używam, ale ze względu na to, że teraz w ogóle mam zastój jeździecki to sobie leża nieużywane. A jak są używane to głownie w ruch chodzą właśnie już te już bez metki, bo dla obcego konia szkoda mi zrywać metke, podczas gdy mam do wyboru używke  😡
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 18:00
kodusiowata, nie te kolory. ale z tego modelu jest tez bardzo ładna brazowa kratka. wlasnie strasznie podoba do hkmu 😉 tutaj byla dwie strony wczesniej chyba wrzucona 🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
23 stycznia 2011 18:04
kodusiowata, mnie sie ta derka podoba. nawet sama nad nia myslalam 🙂 ale doszlam do wniosku ze w tych kolorach wystarczy mi double-fleece i że poszukam czegos bardziej pasujacego do kolekcji maritim na zawody 😉

może taka?
http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/79986

lub nowy jackson?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2011 18:08
ten jacson jest już nie do dostania w sklepie. nawet granatowa... a szkoda bo naprawde super polar do zarzucenie zaraz po przejezdzie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.