Końska rewia mody cz. V (2011)

caroline   siwek złotogrzywek :)
26 stycznia 2011 17:27
usiąść teraz na tyłkach bo powalę

mam na imię Kaśka i jestem szmatoholikiem  😵

brakuje tylko "sakramentalnego": nie mam w co konia ubrac 😉 ewentualnie: nie mam w czym jeździć 😉 😁
wątek zamknięty
caroline dokładnie 😉 . Sory za mały OT ale ogłaszam ze niedługo stuknie nam 2011 roczna setka !.  W niecały miesiąc szmatoholicy wypisali 100 stron - ładnie ładnie  😁
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
26 stycznia 2011 17:56
[quote author=SrokateSzczęście link=topic=41891.msg871454#msg871454 date=1296063644]
caroline dokładnie 😉 . Sory za mały OT ale ogłaszam ze niedługo stuknie nam 2011 roczna setka !.  W niecały miesiąc szmatoholicy wypisali 100 stron - ładnie ładnie  😁
[/quote]

Nie ciesz się, nie ma z czego. Jest coraz gorzej, jest nas coraz więcej, a pensje jak liche, tak liche.
Tylko Eskadron zaciera ręce, a większy rynek zbytu oznacza, że może w Polsce będzie większy wybór?  😁

btw, ES light cord ocean, i navy-irish heavy cord mnie wołają... słyszę ich krzyk z otchłani sklepowego magazynu Minerwy...
co z tego, że mam 4 granaty, postanowiłam ubrać mojego konia na zawody granatowo, sprzęcior w przyszłości brąąąąąąąąąąąz  😍 !
wątek zamknięty
Felinka Wołają i krzyczą ... ''Weź nas, będziemy ci służyć wiele wiele lat ... Weź nas ... ''  😅
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
26 stycznia 2011 18:13
Felinka Wołają i krzyczą ... ''Weź nas, będziemy ci służyć wiele wiele lat ... Weź nas ... ''  😅


A mój portfel wrzeszczy rozpaczliwym tonem "JESTEM PUSTY A TY WSZYSTKO WYDAŁAŚ NA KOŃSKIE SZMATY"
Rodzicielka dołącza się, "SIEBIE BYŚ UBRAŁA, TEN KOŃ WYGLĄDA LEPIEJ NIŻ TY!"
A moje sumienie - "MASZ TYLE INNYCH WAŻNYCH SPRAW !!!"
Szatan - "ALE POTEM SIĘ WYPRZEDAJĄ, DRUGIEJ OKAZJI NIE BĘDZIE, RAZ SIĘ ŻYJE!!!"

Umrę chyba, toż to jakaś schizofrenia...  🤔 Bądź tu człowieku mądry, głupia, głupia, uzależniająca Re-Volta, niedobre szmatoholiczki z ogromnym darem perswazji...

Załamałam się. Dlaczego to ja weszłam do tego tematu x miesięcy temu ? Dlaczego to ja musiałam poznać smak czapraka Eskadrona ?
wątek zamknięty
Sierra, DL, jest duży
asds, u Minerwy  🤣
armara, hmmm nie wiem, zrobię jutro zdjęcia w świetle dziennym i może na koniu
edit zdjęcie
mam jeszcze takie zdjęcie


[quote author=Fantazja link=topic=41891.msg871382#msg871382 date=1296059366]
usiąść teraz na tyłkach bo powalę

mam na imię Kaśka i jestem szmatoholikiem  😵

brakuje tylko "sakramentalnego": nie mam w co konia ubrac 😉 ewentualnie: nie mam w czym jeździć 😉 😁
[/quote]
dokładnie  😂
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
26 stycznia 2011 18:23
Lino dzisiaj nie chciał pozować w kantarze Petrol a tak mi się strasznie w nim podoba  🙁

wątek zamknięty
armara, hmmm nie wiem, zrobię jutro zdjęcia w świetle dziennym i może na koniu
edit zdjęcie
mam jeszcze takie zdjęcie

Nie musisz sobie kłopotu robić, to zdjęcie w zupełności mi wystarczy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2011 20:19
Fantazja ha!
znalazł sie nowy właściciel mojego ,,zaszytego" brillanta marine 😁 całe szczescie że udało mi sie upolować juz imuplsa bo bym cię męczyła uparcie o odsprzedanie 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 stycznia 2011 20:21
Ja mam ambitny plan: z nowej kolekcji Eskadrona nie kupić nic, ewentualnie jakiś padzik z ESa. Eskadron ma to do siebie że nie da się kupić jednej rzeczy, bo nagle zaczyna podobać ci się wszystko, a Euro-star jest o tyle bezpieczny że do skontrolowania  😀 przynajmniej u mnie 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2011 20:26
kodusiowata nie wiem od czego to zależy ale mam podobnie, o ile ES podobaja mi sie to umiem wybrac te ,,jedyne" a z eskadrona im wiecej mam tym wiecej mi sie podoba 🤬
wątek zamknięty
Myślałam, że to tylko ja tak mam... ES jakoś mnie aż tak nie ciągnie, podoba mi się owszem, ale... potrafię powiedzieć "nie", za to z Eskadronem tak łatwo nie jest.
wątek zamknięty
Zairka, a no tak, to był Twój, jest nawet zdjęcie
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2011 20:38
Fantazja ale jak byłaś zagramanicą 😉 to ja go usilnie poszukiwałam w celu odkupienia, Precelek nie pamietała komu go sprzedała więc dałam ogłoszenie kot go ma i ze chce odkupić...
no i oczywiście zaczeły się zarty ze chyba cos tam musiałam zaszyc cennego 😁
wątek zamknięty
Mam pytanie: ktore zdjęcie lepiej oddaje kolor padu ES heban-brendy?
1. http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/20/05/30/1420053040
2.
:kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2011 20:40
te 1 z tego co pamietam bo tylko raz widziałam go na żywo
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 stycznia 2011 20:42
A orientuje się ktoś jakie pasują do niego owijki - oprócz oryginałów oczywko? :kwiatek:
wątek zamknięty
a ja osiągnęłam chyba już ten stopień szmatocholizmu, że nic nie zachwyca mnie tak "łaaaaaał". Wszystko co chciałam, już mam, z ostatnich 3 szmat tylko brillant petrol podoba mi się bardzo, ale ostatni czaprak, który powalił mnie na kolana to ES cross-in niebiesko -granatowy, kupiony chyba 2 lata temu. Przerzucę się chyba na derki...  😉
wątek zamknięty
Fantazja, najpiękniejsza i najbardziej wysmaczona kolekcja na forum- cudo 🙂 same ciastka 🙂
wątek zamknięty
zairka dzieki :kwiatek: Kolor z jednej foty mi się podoba, zaś z drugiej nie, stad moje pytanie bo nie wiem co robić.
wątek zamknięty
Zairka, to nawet nie wiedziałam że go poszukiwałaś, a leżał sobie u mnie w domku
akzzi, tak pierwsze zdjęcie
Burza  😉 i trochę spora  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 stycznia 2011 20:50
przy kolekcji akzzi to pikuś , ale dla mnie moje 15 szmat to dużo ^^
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2011 20:51
Fantazja hehe pewnie i tak nie chcialabys sie go pozbyc 😉
akzzi proszsz :kwiatek:
wątek zamknięty
Fantazja, według mnie sensowna ilość, bez masakry 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 stycznia 2011 20:56
jak dla mnie  liczba szmat do 5 było by bardzo dobrze  bo więcej na jednego konia nie jest potrzebne  ^^
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 stycznia 2011 20:56
Heh ja znam konie którym 2 czapraki starczą na cały żywot 😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2011 20:57
Fantazja kolekcja cudowna oprocz royala mi sie ten kolor z kolekcji exclusiv strasznie nie podoba za to cała reszta obłed!!!
Burza a Ty ile masz szmatek 👀
wątek zamknięty
Zairka, siedem plus dwie terenowe. Od razu widać, że koń nie chodzi 😁
wątek zamknięty
juliadna, dla mnie moje 10 to dużo  🤣
Zairka, hehhe wiesz jeszcze konia nie widział, ale już zamówiony jakby mi nie pasował  😉
Zairka dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 stycznia 2011 21:03
Burza łomatko, 7 to i ja mam 😲 "chyba" czas przystopować
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.