Końska rewia mody cz. V (2011)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2011 17:43
Caira, w tym stripie candy z esa był szał. szkoda że sprzedałaś 😉
wątek zamknięty
caroline coś tam dojrzałam, ale lepszą jakością nie pogardzę  😀
Caira teraz to jest raczej bezszał, ale może na letniej sierści bedzie lepiej
wątek zamknięty
Ok, dzięki dziewczyny. :kwiatek: Muszę się jeszcze z tym przespać. 😉
sei, jeszcze nie sprzedałam, wisi na allegro. 😉
chilli2, też się nad tym zastanawiałam i może rzeczywiście przetrzymam ją do lata.  🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 lutego 2011 18:24
Ja mam zasade to mi ma się podobać czaprak a niekoniecznie dobierany do konia kolorem, polowałaś na nią więc po co sprzedawać?,
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2011 18:28
ja też już trochę zmieniłam podejście. przede wszystkim ma się podobać mnie. później dobrze wyglądać na koniu. jak spełnia oba warunki to super 😉

dziewczyny ja zawsze planuje zakupy i sobie wszystko rozpisuje żeby mi nagle funduszy nie brakło i tak się zastanawiam... myślicie że mogę derkę eskadrona wrzucić na kwiecień skoro ich nawet w klepach nie ma? chyba nie braknie co?  👀
wątek zamknięty
sei nie powinno zabraknac bo np. w okserze kolekcje beda mieli dopiero na przelomie marca/kwietnia  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2011 18:51
dobra. całego eskadrona przenoszę na kwiecień. a jak tak im nie spieszno z kolekcjami to derkę wrzucę nawet na czerwiec. kto bogatemu zabroni?  🤣

do spełnienia szmatoholicznego brakuje mi hv polo. i będzie to koniec na dłuższy czas. wątpię żeby eskadron na jesień/zimę wypuścił coś co mnie zainteresuje 🙁 niciaki jak zawsze wezmę pod uwagę ale kolekcje 'basic' musiałby pocisnąć w stylu klasyki i elegancji 😉
wątek zamknięty
Caira sadze, ze jakbys miala konia ubranego w pad i owijki to bylby wiekszy szał. Mnie sie ten kolor podoba na Twoim koniu, aczkolwiek mega szału nie ma ;c  chyba ze dorwiesz do tego jakies owijki... to w komplecie bylby cud moid i orzeszki... a w letniej siersci... 😜
wątek zamknięty
natt92, tiaaa, tylko gdzie ja teraz dorwę owijki do alt rosy? 😁
wątek zamknięty
Poszukaj niekolekcyjnych  😉 Czasem pasują lepiej niż te kolekcyjne  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
18 lutego 2011 20:41
Co do zasady, ja nie mam wyjścia, bo czapraki tylko zdobią mi szafę więc komu mają pasować jak nie mnie?  😁
Caira, nie-anky dostaniesz. Np jarpol fiołek alpejski bardzo fajnie pasuje  😉

edit:
Poszukaj niekolekcyjnych  😉 Czasem pasują lepiej niż te kolekcyjne  😁

Też prawda  😎
wątek zamknięty
kodusiowata to Ty swoich szmatek w ogóle nie używasz?  😲
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
18 lutego 2011 20:47
Dynamiciaku hehe no nie, już takie stadium choroby że kupuję w 100% dla siebie.  😂
wątek zamknięty
to jednak ja jestem zdrowa
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2011 20:55
a ja muszę powiedzieć, że sklep znajomej pozytywnie zaskakuje. w ofercie już pojawiły się eurostary. i ma też być eskadron z najnowszej kolekcji.
gnl jest w łodzi więc będę miała odbiór osobisty i będę mogłą wszystko macać  😜
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
18 lutego 2011 20:57
to jednak ja jestem zdrowa

W porównaniu ze mną to chyba każdy jest  😁 Ale czy to ważne, czy ma się konia czy też nie, szmatoholizm to szmatoholizm... tyle mam na swoją obronę  😀
wątek zamknięty
ha ja tez sie ciesze z tego !  😅
wątek zamknięty
[quote author=equi.dream link=topic=41891.msg904374#msg904374 date=1298062088]
to jednak ja jestem zdrowa

W porównaniu ze mną to chyba każdy jest  😁 Ale czy to ważne, czy ma się konia czy też nie, szmatoholizm to szmatoholizm... tyle mam na swoją obronę  😀
[/quote]

Ja też nie mam swojego konia i szmaty kupuję, ale w przeciwieństwie do Ciebie - używam ich  😁
wątek zamknięty
Caira, nie-anky dostaniesz. Np jarpol fiołek alpejski bardzo fajnie pasuje  😉98061612]

Ooo, dzięki wielkie, nie wiedziałam. :kwiatek: Pewnie zaraz będę zamawiać. 😁
wątek zamknięty
Czy Jarpol planuje nową kolekcje?  👀
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
18 lutego 2011 21:17
insanity, zrób jakieś porządne zdjęcie temu czaprakowi bo na fotce jest paskudny a w realu przeboski, patrzyłam na niego i patrzyłam i na patrzeć się nie mogłam, całe szczęście że miałam tylko 20 min żeby wszystko popakować bo bym pewnie się z godzine jeszcze na niego gapiła
wątek zamknięty
Serena   .been there, done that, messed around.
18 lutego 2011 21:28
Precelek podobno w marcu  😉
wątek zamknięty
Caira - zostaw 🙂 dokup owijki i będzie super na lato 🙂 na jesień sprzedaj
wątek zamknięty
wedle życzenia wstawiam lepsze foto 😉
wątek zamknięty
Jak już wcześniej mówiłam - piękny  😍 Kolory wyglądają jak marzipan z lamówką deepblue, cudne połączenie  😍
wątek zamknięty
Gdzie można kupić taki czaprak?  😍
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
18 lutego 2011 21:45
o tak teraz to ten sam przeboski!!!
wątek zamknięty
Cierp1enie, łatwo powiedzieć sprzedaj. Przez taki okres czasu zdążę się do niego przywiązać emocjonalnie i na pewno go nie puszcze. 😁 Dla mnie ten kolor jest szałowy i mógłby u mnie zostać, więc chyba dokupię owijki i komplet poczeka sobie w garażu na wiosnę. 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2011 22:14
ja bym tego koloru nie obrażała mianem 'marzipan'. dla mnie jest o wiele ładniejszy  😍

dramka, ebay. a w polsce ściągnąć może horse-trade i ponoć gnl ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi jakie byłyby to koszta...
wątek zamknięty
jaki to model i czy występuje w granacie?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.